Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Mały penis albo wzrost innego wytłumaczenia nie widzę,ewentualnie molestowanie w dzieciństwie:padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały penis albo wzrost innego wytłumaczenia nie widzę,ewentualnie molestowanie w dzieciństwie:padaka

 

Buahahahahaha:lol3:lol3:lol3:lol3:lol3:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały penis albo wzrost innego wytłumaczenia nie widzę,ewentualnie molestowanie w dzieciństwie:padaka

 

Ponoć Panowie nie liczy się długość przyrodzenia, ale jakość chędożenia :)

 

A ja zakupiłam kolejnego flaka do żuczka tym razem akumulator :) i kolejne szpilki poszły się j.... i to niejedne...

:rozpacz :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w B4 jest właśnie inaczej... obczajałem te węże nic nie wygląda tak jakby mialo gdzies coś upuszczać.. kiedy masz chwile może bysmy sie stykneli? co dwie głowy to nie jedna

Domniemam , że Carter miał AFN albo AHU a to rozwinięcie 1Z , a czy B5 podłużnie czy B4 poprzecznie to tylko łapami się różni ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek to ty nie wiesz, że jakby głupota była lżejsza od powietrza to niektórzy by nigdy ziemi nie dotkneli.

 

Mówisz o sobie ?:bezzebow:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały penis albo wzrost innego wytłumaczenia nie widzę,ewentualnie molestowanie w dzieciństwie:padaka

 

hahaha :lol2 :lol2 :lol2

 

Domniemam , że Carter miał AFN albo AHU a to rozwinięcie 1Z , a czy B5 podłużnie czy B4 poprzecznie to tylko łapami się różni ;)

 

dokładnie tak Miły :kumple AFN Rulez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Wychodzi na to że lepiej chyba jest nie reagować na prymitywne i chamskie zaczepki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie witam , musze sie pozalic na szroty bo do dwoch dzwoniłem z pytaniem o wybierak ciegna zmiany biegow do mojego paska , jade a jeden mi ma miejscu mówi 100 !!! w przez tel było 50 zeta , jade do drugiego i miało byc 60 zł a ten mi wali 150 zł bo niby stan idealny , no kuzwa wody mi odeszły , sami nie wiedza ile brac !!!!!!!!!!!!jesli by ktos miał na zbyciu takie ustrojsto lub miał namiary na normalnych ludzi to dajcie znac , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm na aledrogo na bank kupisz taniej i to z przesyłką. A w ASO za nowy nie powinieneś zapłacić więcej niż 120zł.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krepa- do 5 cio biegowki mam, tylko jedno ciegno bys sobie musial podmienic bo jakis tuman boschen cial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry

 

:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry

 

:kawka

:bry2:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..., ale dzisiaj wszyscy aktywni od rana :) Nie wypada więc się nie przywitać.... :bry :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pier..., ale dzisiaj wszyscy aktywni od rana

 

pogoda w końcu ładna, to i aktywność wzrasta :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogoda w końcu ładna, to i aktywność wzrasta :lol :marecek

 

idąc tym tokiem rozumowania, można założyć że dzisiejszy spot solniczkowy będzie obfitował w forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idąc tym tokiem rozumowania, można założyć że dzisiejszy spot solniczkowy będzie obfitował w forumowiczów :)

 

zaiste dobrze prawisz Romku :kumple :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaiste dobrze prawisz Romku :kumple :lol :marecek

 

 

hmm... czyli szansa spożycia napojów wyskokowych wzrasta proporcjonalnie do ilości obecnych forumowiczów, inaczej mówiąc zaczynam się zastanawiać czy nie potrzebuję jakiegoś transportu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności