Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh, długo się zastanawiałem nad zakupem Galaxy S2 i się namyślić nie mogłem - i samo przyszło, wygrałem go wczoraj w konkursie :zeco

 

Niestety paczka zostanie wysłana dopiero w poniedziałek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego trzymanie baterii zależy w dużej mierze od softu i od kernela. Mój galaxy po wipe battery stats trzyma o jeden dzień dłużej. Polecam też włączenie gps i wifi kiedy nie jest potrzebne. Sporo przedłuża czas działania na baterii. Warto też analizować co zużywa nam prąd w statystykach baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehhh, długo się zastanawiałem nad zakupem Galaxy S2 i się namyślić nie mogłem - i samo przyszło, wygrałem go wczoraj w konkursie :zeco

 

Niestety paczka zostanie wysłana dopiero w poniedziałek :(

 

a co to za konkurs pochwal sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs charytatywny z różową wstążką w Twój Styl, 10/2011. Uprzedzę pytanie: narzeczona czytuje masę gazet i ma prikaz wyszukiwania mi konkursów sms z ciekawymi nagrodami.

 

Niestety z racji tego że organizator nie opłacał podatku od wygranej - musiałem go sam uiścić, całe 239pln (wartość nagrody wg samsung polska to 2399 :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konkurs charytatywny z różową wstążką w Twój Styl, 10/2011. Uprzedzę pytanie: narzeczona czytuje masę gazet i ma prikaz wyszukiwania mi konkursów sms z ciekawymi nagrodami.

 

Niestety z racji tego że organizator nie opłacał podatku od wygranej - musiałem go sam uiścić, całe 239pln (wartość nagrody wg samsung polska to 2399 :) ).

 

no to gratki a tera życze wygrania nowego passata to twój staruszek byłby tylko od świeta na przejażdzki i kiedys do dzieciaków :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy na huawei rozpoczęto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testy na huawei rozpoczęto

 

Testowałem i to jest porażka, tak wolnego telefonu jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy smartfon w ręku wiec niemam porównani, czasamo sie zacina.od stycznia przesiade sie albo na coz z Htc lub samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carvendez- powiedz jeszcze że nie jesteś rodziną organizatora konkursu i sam zacznę grać w te konkursy hehe.

 

Jest jakiś program do robienia screenshotow, niewymagający roota?

i ewentualnie, czy przy rootowaniu traci się jakieś dane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carvendez- powiedz jeszcze że nie jesteś rodziną organizatora konkursu i sam zacznę grać w te konkursy hehe.

 

zakładam, że to do mnie chociaż nie znam żadnego carvendeza - nie znam NIKOGO kto jest organizatorem jakiegokolwiek konkursu. Nie znam nawet nikogo kto pracuje w jakimkolwiek czasopiśmie czy wydawnictwie, telewizji czy lotto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć czy wybór HTC Desire HD to dobry telefon, czy z Androidem może kupić jakiś inny, np Samsung Galaxy II. A jest jakiś telefon z Androidem co ma zwykłą klawiaturę a nie cały dotykowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cervandes - bystry jestes - to bylo do Ciebie:)

memus - HTC DHD to bardzo dobry telefon, ale SGS2 jest jeszcze lepszy. Jest szybszy, choc w codziennym uzytkowaniu nie odczujesz roznicy, chyba, ze jestes jednym z tych typow, co to roznica sekundy w odpaleniu programu robi kolosalna roznice. Ekran tak samo duzy, ale HTC ma bledsze kolory - albo SGS zbyt zywe - w codziennym uzytkowaniu nie bedzie wiekszej roznicy. Jedynie w SGS czern jest czarna a nie szara jak w reszcie telefonow bez SZperAMOLEDa+. SGS ma dwurdzeniowy procesor - narazie nie specjlanie wykorzystywany przez aplikacje czy gry, ale jesli teelfon kupujesz na conajmiej rok, to moze warto wybrac juz cos na przyszlosc (czyli duala). No i RAM - w SGS 1GB a w HDku chyba mniej (512 albo 700 ilestam). Dzwiek podobny w obydwoch - choc z jednego glosnika jest tu i tu lipa. na sluchawkach chyba lepiej wypada HTC (choc to moze kwestia tandetnych sluchawek Samsunga). Bateria jak w kazdym Smartfonie - 1-3 dni - zalezy jak uzywasz. choc SuperAMOLED+ wg testow zuzywa znacznie mniej energii. Takze musisz sam zdecydowac.

Co do QWERTY to nie ma chyba high endowych z klawiatura od Samsunga czy HTC. Jest Desre Z czy Xperia, ale to nie high end.

O uszy obilo mi sie cos od Motoroli, ale nie wiem dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połączeniem qwerty i androida jest między innymi Motorola Fire, ale to cieniutki telefonik. Z wyższych modeli Motorola Milestone 2 może się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to nie high end.

 

A co to znaczy ? :) Bo myślę właśnie o

Desre Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High End czyli z najwyzszej polki. Czyli napakowane RAMu, ROMu, MPix, CPU itd.

Kuczlaw, chyba Ci podawalem linka do testu Desire Z pare postow temu (albo w innym temacie - nie pamietam).

Hajendowe smartfony maja dzis minimum 16GB wewnetrznej pamieci, GB ramu, i dual cpu 1,2GHz, ale to oczywiscie zmienia sie z miesiaca na miesiac. najpopularniejsze high endowe produkty to oczywiscie galaxy s2 i HTC Sensation. Motorola i LG gonia, ale jeszcze nie wyrobily sobie tak marki jak HTC i Samsung. Jest tez oczywiscie iP4s, ale to wg mnie tylko i wylacznie zwycieztwo marketingu nad logika.

PS. i maly offtop - Nokia wypuscila (albo lada dzien wypusci) Nokie 800 Lumin (czy jakos tak) z systemem Windows.

Dla niezdecydowanych, polecam sledzic temat.´, bo telefon prezentuje sie bardzo, ale to bardzo przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Desire Z, wystarczająco szybki, QWERTY baardzo dużym plus jak dla mnie. Jednak jak ktoś może to niech uderza po SGSII, wątpię żeby Desire Z miało następne updates Androida... Osobiście nie trawię UI Samsunga, Sens na HTC znacznie bardziej mi odpowiada i dlatego jutro już przesiadam się na Sensation XE. Desire Z do żyda ;)

Jak wy potraficie wyciągnąć z baterii dzisiejszych smartfonów 3 dni używania to chyba nigdy nie zrozumiem. Pewnie wyłączacie wszystko co możliwe ale jaki wtedy jest sens posiadania takiego telefonu?

 

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

 

Nokie 800 Lumin

Lumia... podobno po hiszpańsku to prostytutka :lol

 

---------- Post added at 13:31 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

 

najpopularniejsze high endowe produkty to oczywiscie galaxy s2 i HTC Sensation.

Za 2 tyg wychodzi nowy Samsung Galaxy Nexus a i HTC już wypuściło Sensation XE i XL.... 1.5GHz dualcore :hyhy

 

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

 

a i jeszcze wyszedł Galaxy W

 

 

5 Megapixel camera with LED flash and autofocus

720p HD Video Capture

Face Detection

Front and back cameras

 

 

Screen Screen

 

3.7" Screen - 480 x 800 px resolution

 

 

 

Memory Memory

 

512MB RAM

 

 

1.4 GHz Scorpion processor

 

 

Operating System Operating System

 

Android OS v2.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
High End czyli z najwyzszej polki.

 

No tak myślałem tylko teraz zastanawiam się gdzie jest ta granica ;)

 

 

Kuczlaw, chyba Ci podawalem linka do testu Desire Z pare postow temu (albo w innym temacie - nie pamietam).

 

Taaa :)

 

 

Dla niezdecydowanych, polecam sledzic temat.´, bo telefon prezentuje sie bardzo, ale to bardzo przyzwoicie.

 

Wygląda nawet fajnie :) no i ma qwerty "mechaniczne" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, 3 dni to jak sie nic nie robi. ja swojego laduje codziennie.

Co do nowych teelfponow, to chyba ich jeszcze nie ma w sprzedazy. poza tym co chwila cos wychodzi.

Galaxy S plus - o ktorym bardzo cicho, a jest dobra alternatywa pomiedzy SGS2 a SGS1.

Galaxy W to nie high end. Flagowy model Smasunga to SGS2 w europie i SGS2 LTE Celox w Azji, ktory obsluguje dodatkowo prawdziwe 4G, ma wyswietlacz 4,7 i procesor 1,4 czy 1,5 dual.

O Sensation Xl nie slyszalem, dopiero teraz czytam. Wyglada niezle, ale widze ze ramu ma mniej, i brak HDMI, choc to akurat ja spokojnie bym przezyl. Ciekawy jest ten Beatsaudio - jesli muzyka rzeczywiscie brzmialaby jak w Apple czy jakikms przenosnym mp3 playerze, to musialbym sie zastanowic nad tym telefonem. Ale niestety nie pisza nic konkretnego o tej technologi, i to jest podejrzane. Bo jesli uklad jest ten sam co w Sensation, a dali tylko nowe (lepsze) sluchawki i nowsze sterowniki i playera, to moga moga mnie cmoknac.

Przeraza tez, ze rosna wyswietlacze. Niedlugo pbeda jak jeszcze niedawno tablety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności