Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Operator to kwestia drugorzedna - wazny jest provider, a operatora pozniej mozna wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie piniądze to bym nawet teraz wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał1980 możesz coś więcej napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde też place 60zl abonamentu i i Sgs 3 mogę sobie pomarzyć :-( u nas pewnie wołają z 2000 za niego w tym abonamencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, nie bardzo wiem co mam Ci napisać... ale jeśli pytasz kto może taki abonament wziąć to jedynym kryterium jest posiadanie konta i zameldowania w de.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tam zameldowany i mam konto.nie bardzo kumam o co chodzi z tym providerem.bylem w kilku salonach i najtansza oferta to 27 euro za 100 minut i internet bez ograniczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, no to Ty po niemieckiej ziemi stapasz od wczoraj?

W salonie to mozesz sie ostrzyc albo auto kupic, ale nie telefon z abonamentem.

Szukaj na ebayu. Sam sobie drukujesz umowe, podpisujesz, i wysylasz to plus kopie dowodu albo paszportu i karte EC.

Ja mam ten abonament http://www.ebay.de/itm/350564383071?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Tu masz wersje 32GB ale troche drozej no i bez drugiego fona. http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-S3-32GB-Vodafone-Vertrag-nur-29-90-mtl-inkl-Internet-FLAT-/180890194564?pt=Handyvertr%C3%A4ge&hash=item2a1de55284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukasz, no to Ty po niemieckiej ziemi stapasz od wczoraj?

W salonie to mozesz sie ostrzyc albo auto kupic, ale nie telefon z abonamentem.

Szukaj na ebayu. Sam sobie drukujesz umowe, podpisujesz, i wysylasz to plus kopie dowodu albo paszportu i karte EC.

Ja mam ten abonament http://www.ebay.de/itm/350564383071?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Tu masz wersje 32GB ale troche drozej no i bez drugiego fona. http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-S3-32GB-Vodafone-Vertrag-nur-29-90-mtl-inkl-Internet-FLAT-/180890194564?pt=Handyvertr%C3%A4ge&hash=item2a1de55284

 

Dżizas, wychodzi łacznie 624 Euro za dwa telefony. Fakt, minut nie trzeba wykorzystywać bo mało ich, więc karty sru do kosza ale cena za te dwa telefony POWALAJĄCA. Jesteśmy zaściankiem, u nas abo 90pln miesięcznie, SGS3 za 1000pln (i też 24 miesiące ofkoz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zasciankiem to moze nie - po prostu u nas jeszcze nikt sie za taka sprzedaz nie wzial.

Jesczze pare lat temu to faktycznie byla katastrofa z cenami GSM w Polsce (telefony plus uslugi) ale teraz poziom sie juz zrownal - choc oczywisice nadal zarobki inne - ale i tak idziemy w dobra strone.

Poza tym - utrzymanie punktu autoryzowanego GSM (nawet nie salonu) to gigantyczny wydatek - minimum 3 osoby plus dzierzawa - dlatego ktos przeniosl sie do sieci i zaoszczedzone pieniadze rozdaje klientom - ksiazkowy przyklad sytuacji wygrany-wygrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam SGS3, i mowiac w skrocie - urywa beret. Co prawda predkosc dzialania nie jest duzo wieksza niz w SGS2, ale ekran to zupelnie inny wymiar. I na szczescie poprawiono fatalny dzwiek z SGS2 i tym razem, nawet na dolaczonych (a wiadomo jakie sa) sluchawkach, muzyka gra w koncu glosno i czysto.

Caly telefon jest idealnie spasowany, i jesli Koreanczycy zaczna robic auta jak telefony, to trzeba bedzie sie przejsc do salonu Kia;)

Jesli chodzi o wielkosc, to niestety na moje dlonie jest minimlanie za duzy, zeby swobodnie obslugiwac go jedna reka, ale cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkupię go od Ciebie jak Ci się znudzi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj SIII , chodzi naprawdę szybko , szkoda tylko ze wykonanie jeszcze odbiega od ideału, Htc robi jakościowo lepsze sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju, a co Ci nie pasuje w wykonaniu sgs3? Ja HTC trzymałem tylko chwile w ręce i oprócz tego że jest bardziej ceglasty to nie zauważyłem żeby był lepiej wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jakość materiałów jest w Htc lepsza, ale to szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh widze ze ludzie passata tez mają androida,

ja tak od siebie polecam dla ludzi co mają wifi w domu aplikacje AirDroid-do przeglądania plików w telefonie, smsow itd jak przez kabel w przeglądarce internetowej, na youtube jest info na temat tej aplikacji, jest zajebista! :D

Amuse- do przeglądania demotów, mistrzów, chamsko.pl itd

no i Wisielec i Saper- fajne gry, troche trzeba pomyśleć, nic ambitnego ale w kolejkach w urzędach zawsze szybciej leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie małe pytanie. Zmieniłam telefon z Arca S na Sony Xperia S i czy ktoś wie jak ustawić telefon (sieć Orange) żeby można było wysyłać mms- próbowałam konfiguracja telefonu ze strony w/w, uruchomić telewizje- mam darmową ale w aplikacji nadal każe wykupować jakiś bilet czy pakiet. (ps. zgłaszałam do obsługi ale tam są tacy eksperci że szkoda pisać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby można było wysyłać mms-

 

Wysyłasz za pomocą wbudowanego programu czy zewnętrznego np go sms pro ?

 

 

Zmieniłam telefon z Arca S na Sony Xperia S

 

warto bo taką samą opcję rozważam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam ten telefon- jest na prawdę super. Także śmiało zmieniaj. Podejrzewam ze raczej z wbudowanego programu bo nic nie instalowałam dodatkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wybrana sieć jest najgorszą z możliwych(mówię tutaj o traktowaniu klientów,a później z opłatą pobieraną za zdjęcie sim locka), jeśli chcesz pobrać ustawienie dla mms-ów ( to musisz w ustawieniach wejść w "Xperia" a następnie masz zakładkę ustwienie internetu(tam masz pobieranie ustawień dla internetu i mms-ów).Co do samego telefonu- Sony Xperia S to jest kombajn porównywałbym go tylko z Samsungiem Galaxy III-cudowny wyświetlacz,aparat,szybka praca telefonu,nawet przy pracy z wieloma aplikacjami, polecam go każdemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie na siec nie mogę narzekać, obsługa tam gdzie byłam- żadnych zastrzeżeń. Ale wracając problem jest w tym że już pobrałam te ustawienia i pisze że telefon został skonfigurowany ale jak nie mogłam wysyłać mms to tak nadal nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności