Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o androidzie, skąd pomysł na HTC Mozart tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomijając na chwile HTC bo widzę że dla większości to faworyt wśród marek tel i biorąc pod lupę SE i NOKIE to które są warte uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o telefony z system Android? Bo jak nie to w innym wątku trzeba pytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej że Nokia nie robi telefonów z Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z androidem jak najbardziej. Czyli nokia odpadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie telefony SE wypuszczone na rynek w 2011 będą miały update do Androida 4.0 (ICS - ice cream sandwich)

Tak więc, jak kolega wyżej napisał, Experia Arc S jest sensownym wyborem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Experia Arc S jest sensownym wyborem
dokładnie :D teraz mam xperia x10 i jestem zadowolony :D minusem jest bateria ... ale jednak to cacuszko jest 2x lepsze niż mój pierwszy PC (pentium 450mhz 64mb ram itd hehe :D) więc siłą rzeczy misi padać bateria :D nie ma tam akumulatora 64 Ah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze takie małe pytanie. Na stronie jednego z operatorów oglądając HTC Sensation SE ARC S i SE ARC oraz porównując je zauważyłam ze SE ARC S jest o wiele tańszy od swojego starszego brata (różnica ok 400zł) no i od HTC (tutaj 600 zł) a teoretycznie w porównaniu wypada najlepiej. Czy jest to po prostu błąd czy jakiś chwyt marketingowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze takie małe pytanie. Na stronie jednego z operatorów oglądając HTC Sensation SE ARC S i SE ARC oraz porównując je zauważyłam ze SE ARC S jest o wiele tańszy od swojego starszego brata (różnica ok 400zł) no i od HTC (tutaj 600 zł) a teoretycznie w porównaniu wypada najlepiej. Czy jest to po prostu błąd czy jakiś chwyt marketingowy??
moim zdaniem jest to jakiś chwyt marketingowy operatorów aby dać dobry tel w "dobrej" cenie, tak samo wygląda sytuacja z powiedzmy xperia x10 która już ma troszkę miesięcy a nowa arc s, cena jest podobna czemu ?? hmmm tylko operatorzy to wiedzą hehe :D a co do htc to ponoć jakość wykonania lepsza :D no i dual core 1,2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xperia x10 która już ma troszkę miesięcy

A ze 24 miesiáce już ;)

 

 

htc to ponoć jakość wykonania lepsza no i dual core 1,2

A Sensation XE ma 1.5 GHz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ze 24 miesiáce już
no to już trochę :D ale ten czas leci hehe :D ja ja mam od 9 miesięcy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zczytałem wszystkiego, ale nabyłem tydzień temu samsung mini galaxy i bardzo sobie chwalę.

jeżeli nie ma się oczekiwań peceta w telefonie to spokojnie wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz zaczynamy dyskusje o cyferkach taktowania procesora, to nalezy zwrocic uwage czy CPu jest jedno czy dwurdzeniowy. No i nie zapominac, ze CPU mozna bez szkod dla czegokolwiek podkrecic - SGS2 spokojnie smiga z taktowaniem 1,5, a 1,5 z 1,8 i wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sensation XE ma 1.5 GHz :P

 

Dual-core

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale co Tego? galaxy note też ma 1.5 duo. trzebaby pogrzebać w sieci i dowiedzieć się czy to podkręcony 1.5 czy fabryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka, jakieś kilka tygodni temu przesiadłem się z HTC Wildfire na Samsung ACE.

Mam taki problem, zainstalowałem na Samsungu aplikację GG i Skype. Obie działają ok, sieć itd, ale jak odpalę je jednocześnie (na tym samym telefonie (Skype mam też na laptopie) to nie chodzą. Uruchamiają się ale żadna nie może się połączyć z siecią (ani WiFi ani 3G). Jak je pozamykam i wyłączę telefon a potem odpalę pojedynczo to każda chodzi ok.

Wiecie czym to może jest spowodowane?

Natomiast odpalone GG na telefonie po WiFi a Skype na lapku + drugi (mojej żony) na jej Samsungu ne powodują żadnej kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesli problem wystepowalby tylko gdy laczy sie przez WIfi to podejrzewam byl router (jego ustawienia), ale skoro przez 3G tez nie idzie to troche mina.

Ja taki sam rpblem mialem w N900, ale tamtejsze GG i Skype to byly jakies klony, i to nie dedykowane temu telefonowi.

Nic mi do glowy nie przychodzi, oprocz przejrzenia ustawien sieci, krok po kroku (bo czasem jest zaznaczony gdzies jakis ptaszek, ktory wlasnie maci cos w naszym fonie), albo odinstalowac te aplikacji, i zainstalowac ponownie.

 

PS - rozumiem, ze GG i Skype w telefonie, maja inne konta niz te, ktore masz w komputerze czy na telefonie zony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS - rozumiem, ze GG i Skype w telefonie, maja inne konta niz te, ktore masz w komputerze czy na telefonie zony?

no jasne. Ja mam swoje konta. Jeżeli używam ich na telefonie to nie mam ich odpalonych w lapku i odwrotnie. Żona ma swoje konta.

 

Nic mi do glowy nie przychodzi, oprocz przejrzenia ustawien sieci, krok po kroku (bo czasem jest zaznaczony gdzies jakis ptaszek, ktory wlasnie maci cos w naszym fonie)

no i tu już próbowałem, przynajmniej na tyle na ile to wszystko rozumiem. Niestety takie tematy to jest moja najmocniejsza strona.

 

albo odinstalowac te aplikacji, i zainstalowac ponownie.

z tym jak w piosence Liroy`a "to już było" ;). No nic czyli chyba pozostaje mi jedno lub drugie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struś, jaki telefon ma Twoja żona? Jakie systemy macie? Tzn która wersję androida? Są jakieś inne problemy z siecią? na obu telefonach występuje ten sam problem podczas próby włączenia gg i skype czy tylko na tym Ace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności