Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

aha:!:

Masz fona w Playu więc to może jest powód roamingu :) Play nie ma swojej sieci tylko korzysta z innej.

A bateria :lol HTC są znane ze słabej bakterii ;) Musisz z tym żyć lub wgrać custom ROM lub kupić ładowarkę samochodową lub wyłączyć synchronizację i wszelkie połączenia z netem na sieci mobilnej. Ja też mam Desire Z ale kupowałem go z pełną świadomością o słabej baterii. Jak narazie żaden fon mi bardziej nie przypasował niż HTC a i tak zawsze mam ładowarkę pod ręką więc mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha

Masz fona w Playu więc to może jest powód roamingu Play nie ma swojej sieci tylko korzysta z innej.

A bateria HTC są znane ze słabej bakterii Musisz z tym żyć lub wgrać custom ROM lub kupić ładowarkę samochodową lub wyłączyć synchronizację i wszelkie połączenia z netem na sieci mobilnej. Ja też mam Desire Z ale kupowałem go z pełną świadomością o słabej baterii. Jak narazie żaden fon mi bardziej nie przypasował niż HTC a i tak zawsze mam ładowarkę pod ręką więc mi to nie przeszkadza.

Dzięki wielkie, muszę kupić samochodówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi prosze, bo mam "ptaszka" od ladowarki samochodowej od ipoda, chodz mi o ta czesc co wchodzi w gniazdo zapalniczki, u mnie jest zakonczone wejsciem na usb, czy moge bez problemu podlaczyc ladowanie HTC, czy musze kupic specjania ladowarke, z okreslonymi wlasciwosciami pod HTC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda ładowarka USB podejdzie.... najwyżej trochę wolniej będzie ładować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uyżwam tego w UK, działa bezproblemowo. Plusem jak dla mnie jest to że wpisujesz nazwę firmy, bez adresu a i tak to znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NaviExperta. Jest płatny, ale moim zdaniem to jeden z lepszych prog. do navi. Google jak to google, mogą dużo transferu potrzebować (Adam jak to wygląda u Ciebie?)

 

 

Czy mi się zdaje, albo ktoś mi skasował ostatniego posta... Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zużywam miesięcznie ponad 1GB ale to też idzie na Twitter, e-mail, jakieś gry czasem i takie tam pierdoły jak navi... Ile sama navi potrzebuje to nie mam pojęcia. Ale TomTom ma na Androida navi wypuszczać ;)

Na wi-fi miesięcznie ciągnę ponad 5GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian pewnie masz HTC w Playu, to nie prawda, że Play nie ma swojej sieci, bo ma, dlatego nie zawsze świeci Ci się ikonka R. Jednak tam gdzie Play jeszcze nie ma swoich nadajników, przełącza się na nadajniki Plusa.

Sprawdź sobie tylko jaki masz pakiet Internetu, czy tylko na nadajnikach Playa, czy na wszystkich, bo jak tylko na nadajnikach Playa, to musisz wyłączyć w ustawieniach, żeby w Roamingu nie łączył Ci sie z netem.

 

Jeśli chodzi o navi w google, to używam jej i testuję od kilku dni i uważam, że jest znakomita, działa bez pobierania danych z internetu, ale jak net jest włączony, można włączyć widok satelitarny, jak Adam pisał można wpisać nazwę firmy i też znajdzie adres, a do tego ma info o korkach w mieście, jak dla mnie rewelacja, działa szybko i sprawnie, choć to jeszcze wersja beta, więc błędy na pewno będą się zdarzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa bez pobierania danych z internetu,

Korzystanie z aplikacji jest darmowe. Operatorzy komórkowi pobierają jednak opłaty za przesyłanie danych, które jest niezbędne do działania Nawigacji w Mapach Google. http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,Darmowa-nawigacja-Google-dostepna-w-Polsce,wid,13614250,wiadomosc.html?ticaid=1cb3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, nowa navi, podobno oparta na TomTom'mie

SYGIC

mapy ściągasz i w trasę, 7 dni za darmo. Od dziś będę testował ;)

 

I mamy Google mają update od wczoraj wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy Google mają update od wczoraj wieczorem

z navi google jestem bardzo zadowolony :)

ten sygic to działa offline czy musi być włączony net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten sygic to działa offline czy musi być włączony net

offline, mapy na UK ponad 500MB więc lepiej na WI-FI ściągnąć :)

 

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

 

z navi google jestem bardzo zadowolony

Sygic lepszy, po pierwszym dniu użytkowania jestem mile zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemc2

Co do Google Maps nawigacji, każdy może ją sobie włączyć, wystarczy zainstalować zwykłe Google Maps i kliknąć w niebieską ikonkę nawigacja.

 

Z Warszawy nad morze i z powrotem, nawigacja zjadła około 60 mega transferu co uważam za bardzo dobry wynik :)

Duży plus za funkcję natężenia ruchu - w praktyce gdy przed nami jest korek droga na Google Maps zmienia się w kolor pomarańczowy. A my odpowiednio wcześniej zmieniamy trasę i omijamy korek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży plus za funkcję natężenia ruchu - w praktyce gdy przed nami jest korek droga na Google Maps zmienia się w kolor pomarańczowy. A my odpowiednio wcześniej zmieniamy trasę i omijamy korek

a Sygic sam ci trasę zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Sygic sam ci trasę zmieni

a jakiej wersji szukać? bo natknąłem sie na 2.0, ale czy to już ta sprawdzona? czy szukać dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem to nie ma innej wersji na Androida...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem to nie ma innej wersji na Androida...

podziękował Ci dobry człowieku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desire Z od dziś na wersji 2.3.3

Zmian niewiele ale okaże się w praniu.

 

Sygic - test super choć w darmowej wersji nie bierze pod uwagę korków...

Jeszcze 2 dni testów mi pozostało - potem trzeba płacić.

Ktoś z Was już to próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakąś dobrą klawiaturę pod Android 2.2 (Samsung I5800) alfanumeryczną, coś typu ta w Avili podstawowa jak telefon trzyma się pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności