Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebp75
Odemnie tez masz glosik :)

 

 

dziekuje bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś gry przeszły. Był czas co byłem niejako uzależniony od ściganek i strategii, ale jakoś samo przeszło. Dobrze że wtedy konsoli nie kupiłem, bo mogłoby się to inaczej potoczyć ;)

 

8 dni wolnego z czego 3 już wykorzystane. Nieźle się rozleniwię ;) A jutro raniutko do Polandii :) Powrót w poniedziałek wieczorem, już wtedy podróż rodzinna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :ziomal:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacenty, dostales volczera z shella? jezeli dobrze pamietam, to ty zapodales tego dila z punktami shella? zatankowalem autko i 23funciki mniej na kasie pokazalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwale sie ja tez dostalem:)

20 i kilka groszy przyszlo:) a szczerze mowiac to myslalem ze ta kaska to juz przepadla bo kieeeedyyyyyyy to bylo.... ale dzieki wielkie temu co to urodzil;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja zatankowałem :)

 

dzisiaj mi przyszło odnowienie ubezpieczenia

430 na rok więcej niż rok temu :wmorde

 

kilka minut na go compare i znalazło zurich 209/rok

napisałem też do pol planu zobaczymy co zaoferują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

te wszystkie A-plany/pol-plany to w uja graja jak zorro, ja mialem chalupe ubezp. przez A-plan I pierwszy rok placilismy za jakies super ubezp. 8 funtow/miesiac przyszlo odnowienie I kwota wzrosla do 16 czy 18 funtow, excess do 150 funtow :krzeslem

zadzwonilem do ubezp. auta I mamy 2 rok z nimi z jednym klajmem za 10.50 I zero excessu, przed klejmem (rozdeptany laptop) bylo jakies 7.5 z takim samym ubezpieczeniem.

A-plan dzwonil do mnie chyba 7 razy I za kazdym razem mial nizsza kwote, ale I tak nie dopasowali do tej co podpisalem.

moral; dzwon, szukaj a bedzie ci dane placic mniej :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z polplanu jestem zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z polplanu jestem zadowolony :P

Ja tez jestem :devil:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem wolczera na 27.5 wiec pelen zbiornik minus 27.5. Zeby tak bylo przy kazdym tankowaniu.

 

Uzaleznilem sie od tego gta5.

 

Co to jest te aplan polplan.bo nie w temacie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre młody, dobre ;)

Ja sobie dziś nie pograłem za dużo bo cały dzień leżałem pod koreańcem zmieniając wydech. Podkusiło mnie kupić najtańsze dziadostwo. Najpierw zapieczone śruby przy oryginalnym jeszcze środkowym tłumikiem/kacie. Dwie puściły po perswazji palnikiem, jednej pomogła szlifierka, wiertarka i parę połamanych wierteł - twarde dziadostwo, a pozycja do wiercenia taka, że bolą mnie mieśnie o których istnieniu do tej pory nie miałem pojęcia:blink Ale najlepsze, że auto musiałem zostawić na koziołkach i będe musiał skończyć jutro, bo debil jakiś przyspawał ucho końcowego tłumika odwrotnie i muszę do kumpla pojechać, żeby mi przespawał. Przy okazji, nie polecam wydechu firmy EuroFlow. Środkowy tłumik i tylny z jedną uszczelką kosztował 63f. Puszki tłumików mniejsze niż fabryczne. Wieszaki tylko po jednej stronie tłumików, a nie po dwóch stronach jak ori. Jeden wieszak przyspawany w miejscu gdzie wogóle go nie powinno być, bo tam nie ma ucha w aucie. Ucha nie zakończone tak jak ori zgrubieniem zapobiegającym zsunięciu się gumowego wieszaka. Ogólnie sprawia wrażenie tandety i teraz żałuję, że nie dołożyłem jak zawsze robię i nie wziąłem czegoś lepszego. Ale pomyślałem sobie, że do koreańca wystarczy, zwłaszcza że lpg i krótkie odcinki i tak zabiją szybko każdy wydech...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

panowie Passat sie zesral I nie wiem co to moze byc, wyglada na to ze dzwieki dochodza z okolic paska rozrzadu, co byl wymieniony jakies 22000 mil temu. moze ktos bedzie wiedzial co to moze byc, mam nadzieje ze ktorys z napinaczy albo lozysko ??

tutaj filmik podgladowy

 

 

th_VID_20130921_180648_430.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas dzis ponad 20 stopni.wiec postanowilem odejsc od ps3 i wybralismy sie do edinburgha.piekne miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edinburgha

u kumpla tam byłem 3 razy świetne miejsce :)

planuje być tam jeszcze raz w tym roku

być może święta byłem w edim na święta ze 3 lata temu

rewelacja niemiecki rynek karuzele itp

 

---------- Dodano o 13:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:20 ----------

 

co byl wymieniony jakies 22000 mil temu

 

Ty wymieniałeś czy poprzedni właściciel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis ponad 20 stopni.wiec postanowilem odejsc od ps3 i wybralismy sie do edinburgha.piekne miasto.

 

 

Na rynku powinien być gościu przebrany za Wiliama Wallesa / czy jakoś tak/ , ma topór i obcięty łeb angielskiego króla hehe , mam z nim fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności