Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

:help: witajcie koledzy.znowu mam problem jak nie urok to sraczka ha ha. wczoraj zaczynajac jazde do pracy strasznie sie zagotowalem :wsciekly ot co mi sie przytrafilo zalonczylem se paska co by se chwile popyrkal pomyslalem se ze skoro popadalo to se otworze okna moje i pasazera co by woda troche zeszla muzyczka gra sialalla:gwizdze a tu moja strona sie zamkla a pasazera nie dostalem furii.:zeco pruba kolejnego zamkniecia sie nie powiodla szyba sie uniosla na ok 5cm.przyczym slyszlem takie trykotanie nie wiem jak to nazwac chocby jak by cos przeskakiwalo,okno otwarte do roboty czas ruszac a szyba ani drgnie dalej.moje pytanie jest nastepujace: czy musze wymienic caly mechanizm? znalazlem taki na ebayu

VW VOLKSWAGEN PASSAT Window Regulator NEW Front N/S cena 32.57 free delivery

czy musze wymienic sam silniczek? a i prosil bym o jakies linki ze djeciami jak sie dostac do tej szyby czyli demontarz tapicerki. rano jak wrocilem do domu emocje mi opadly wiec sprobowalem zamknac ja dalo rade podciagglem ja recznie troche ale wydaje mi sie ze to nie jest rozwiazanie na dlugo, a nadmienie tez tak ze wczesniej jak opuscilem szybe do konca i otworzylem drzwi i zamknalem to ta szyba w srodku tak jak by sie gdzies obijala nie byla stabilna jeszcze raz wielkie dzieki koledzy

 

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

sorki za bledy:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank poszła ci linka ;)

u mnie nie dawno była wymiana - ja kupiłem całość z aluminiową blachą (2 śruby i szyba zchodzi; odkręcasz całą blachę, rozpinasz wszystko łącznie z głośnikiem i montujesz na nowej - łącznie z silniczkiem - jak będziesz go zakręcał to uważaj by sprężyna nie wypadła z nowej blachy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:help: witajcie koledzy.znowu mam problem jak nie urok to sraczka ha ha. wczoraj zaczynajac jazde do pracy strasznie sie zagotowalem :wsciekly ot co mi sie przytrafilo zalonczylem se paska co by se chwile popyrkal pomyslalem se ze skoro popadalo to se otworze okna moje i pasazera co by woda troche zeszla muzyczka gra sialalla:gwizdze a tu moja strona sie zamkla a pasazera nie dostalem furii.:zeco pruba kolejnego zamkniecia sie nie powiodla szyba sie uniosla na ok 5cm.przyczym slyszlem takie trykotanie nie wiem jak to nazwac chocby jak by cos przeskakiwalo,okno otwarte do roboty czas ruszac a szyba ani drgnie dalej.moje pytanie jest nastepujace: czy musze wymienic caly mechanizm? znalazlem taki na ebayu

VW VOLKSWAGEN PASSAT Window Regulator NEW Front N/S cena 32.57 free delivery

czy musze wymienic sam silniczek? a i prosil bym o jakies linki ze djeciami jak sie dostac do tej szyby czyli demontarz tapicerki. rano jak wrocilem do domu emocje mi opadly wiec sprobowalem zamknac ja dalo rade podciagglem ja recznie troche ale wydaje mi sie ze to nie jest rozwiazanie na dlugo, a nadmienie tez tak ze wczesniej jak opuscilem szybe do konca i otworzylem drzwi i zamknalem to ta szyba w srodku tak jak by sie gdzies obijala nie byla stabilna jeszcze raz wielkie dzieki koledzy

 

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

sorki za bledy:respect

 

Może też się okazać, że plastikowy kołek trzymający szybę w podnośniku Ci wypadł. Ja tak miałem u siebie z jednej strony. Ten patent z tym kołkiem to masakra jest żeby to włożyc z powrotem. Ale jak nie rozbierzesz to się nie przekonasz. Musisz ściągnąć boczek, zjechac podnośnikiem na dół, wyciągnąc gumową zatyczkę u dołu blachy osłaniającej wnętrze drzwi i będziesz widział. Szyba ma otwór u dołu i dwa białe plastikowe kołki-jeden wsadzony w drugi przechodzą przez ten otwór w szybie i przez ramię podnośnika, które trzyma szybę-kołki blokują to wszystko razem i dzięki temu szyba jeździ w góre i w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne pytanko

 

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

 

Koledzy orientujecie sie ile mniewiecej mechanik skasuje za zalozenie gwintu w kombi pasku??mniewiecej do jakiej sumy u jednego juz uslyszalem 200 duzo malo?? sam sie niezabiore dotego wiec szukam podpowiedzi gdzie dobrze i tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy orientujecie sie ile mniewiecej mechanik skasuje za zalozenie gwintu w kombi pasku??mniewiecej do jakiej sumy u jednego juz uslyszalem 200 duzo malo?? sam sie niezabiore dotego wiec szukam podpowiedzi gdzie dobrze i tanio

 

Witam

Mi jakieś 1,5 roku temu powiedzieli 250 + Vat, ale zawias został założony w Polsce bo wolałem poczekać te kilka tygodni

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od rejonu, gdzie kto i po co ;)

szukaj a znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje koledzy za podpowiedzi w sobote postaram sie cos z tym podzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w superbie kolegi w weekend mechanik zalozyl gwint za 150Ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mi jakieś 1,5 roku temu powiedzieli 250 + Vat, ale zawias został założony w Polsce bo wolałem poczekać te kilka tygodni

Pozdrawiam

 

a ja płaciłem 100 funciaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nic

 

i bardzo dobrze , bo zalozenie gwintu to zadna filozofia i mozna to spokojnie zrobic samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada,polać mu :D Co tam Zibi,nudy pewnie? Zmieniłbyś w opisie kilka rzeczy,furka zmieniona już dawno :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, musze sie za to zabrac jakiegos dnia he he. No w sumie to az tak zle nie jest ztymi nudami , pogrywam na adapterkach troszke. A co do polania to chetnie hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do polania to chetnie

Taa,ja wiem że Ciebie nie trzeba namawiać :D Ja walkę toczę ze szkotami,16:30 byłem na miejscu a do teraz stoję nierozładowany bo gamonie sobie ubzdurali,że sam się mam rozładować :lol Quffa dziki kraj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa,ja wiem że Ciebie nie trzeba namawiać Ja walkę toczę ze szkotami,16:30 byłem na miejscu a do teraz stoję nierozładowany bo gamonie sobie ubzdurali,że sam się mam rozładować Quffa dziki kraj

I jak dalej z nimi walczysz czy sam rozwadujesz bryczke ;D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odczep ta naczepe i zostaw im w diabli i sie jutro rano zdziwia he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie trochę z innej beczki czy ktoś wie jak można przestawić wskaźnik spalania w Passacie b6 z mil na km ?? bo za cholerę nie wiem ile to np. 36 mpg.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności