Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie!

ja już z powrotem na wyspie, niestety do pracy trzeba jutro iść. Trasa ok poza ring Antwerpia strasznie tam było zakorkowane w ten drugi dzień świat wszyscy tam się do centrum pchali i prawie godzine tam straciłem w ślamazarnym podjezdzaniu. Mój nowy nabytek objechał trase bez zająkniecia a skrzynia DSG po prostu marzenie.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ring Antwerpia

Ja od trzech lat jeżdżę płatnym ringiem,5,50 euro zapłacisz a minimum godzinę oszczędzisz ;):ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od trzech lat jeżdżę płatnym ringiem,5,50 euro zapłacisz a minimum godzinę oszczędzisz

 

spidi ale jak to ja nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje, zapdodaj jakiegoś linka jak możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie spidi dawaj.bo ja też nie wiedziałem że cuś takiego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo pany:D mnie polamal tak ten jakze piekny polski klimat ze pierwszy dzien swiat spedzilem caly dzien w lozku... z 40sto stopniowo goraczka... masakra, jakies przeziebienie mnei dopadlo, nazarlem sie proszkow ale nie za bardzo chcialy dzialac... dopiero po nieumiejetnym zmieszaniu cos sie zaczelo dziac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinio4

Witam

 

Czy moze mi ktos polecic warsztat regenerujacy pompy oleju w UK?

 

dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście lat temu zapaliła się ciężarówka z materiałami niebezpiecznymi (tzw ADR) w Tunelu Kennedyiego. Wybudowali wtedy kolejną obwodnicę oznaczoną jako Ring 2. Dojeżdżając to ringów od wschodu trzymajcie się prawego pasa,od zachodu lewego i tyle ;) Oszczędzicie sporo czasu bo od kilku lat korkuje się tam strasznie,sami zresztą wiecie. W lato wracając z Polski wyrobiłem się na prom bezstresowo,gdybym pojechał 1wszym ringiem byłby problem ze złapaniem nawet kolejnego promu, kierowcy na cb mówili,że ponad 2h spędzili w korku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Czy moze mi ktos polecic warsztat regenerujacy pompy oleju w UK?

 

dzieki pozdrawiam

ciekawe czy nie prosciej i lepiej było by wysłac paczka do polski do zaufanego warsztatu niz zlecac to tutaj tym specom od 7 bolesci - paczka w obie strony to Ł40 + koszta regeneracji w pl

1333257301_1610.jpg

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziex Goral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko odnośnie ebay. Koleś chce kupic odemnie, ale powiedziałem, że do Saudi Arabia mu nie wyśle bo tamjest zarejestrowany. W aukcji mialem napisane, że wysyłka tylko do UK i nie ma mowy o wysyłce za granice no i podał mi adres a dokładniej jakaś to firma, żebym mu to wysłał na ten adres.

Flight Logistics Group Ltd.

Horton Road

SP- 646708882

Colnbrook

SLOUGH SL3 0DL

United Kingdom

Tel # 442032860974

 

Spotkał sie kiedys ktoś z takim przypadkiem ?? Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 sprężyny i dwa amorki tylne na wydanie za 4ro paka i koszty wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flight Logistics

 

znam firme wysyłamy z pracy poprzez nich dziela sztuki zazwyczaj do usa

bylem u nich kilka razy są koło heathrow

zajmują się wysylką poza granice

firma ok więc jak zapłaci to i on już się zapewne z nimi dogada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby sie nie okazało ze będzie kleimowal kasę z paypala.

Pamiętaj o potwierdzeniu nadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej mam nadzieje ze pamietasz o zaproszeniu.....

Szymon- jak Maciej pisze - to sa jacys posrednicy. jak on sie z nimi dogadal to ja nie mam pytan.

pamietaj ze masz seller protection. jak udowodnisz ze wyslales na adres podany przez kupujacego (wyssylaj recorded delivery albo czyms co ma tracking number) to moga Ci naskoczyc. to co sie dzieje z zamowieniem dalej to nie Twoja broszka. jak chcesz uspokoic sumienie to telefon do Flight Logistics Group Ltd. i wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanko odnośnie ebay. Koleś chce kupic odemnie, ale powiedziałem, że do Saudi Arabia mu nie wyśle bo tamjest zarejestrowany. W aukcji mialem napisane, że wysyłka tylko do UK i nie ma mowy o wysyłce za granice no i podał mi adres a dokładniej jakaś to firma, żebym mu to wysłał na ten adres.

Flight Logistics Group Ltd.

Horton Road

SP- 646708882

Colnbrook

SLOUGH SL3 0DL

United Kingdom

Tel # 442032860974

 

Spotkał sie kiedys ktoś z takim przypadkiem ?? Dzięki za info

 

 

Znalazłem coś takiego:

http://www.sp.com.sa/English/saudipost/productsservices/pages/myaddressinus.aspx

 

Wygląda na to, że to taki serwis ich poczty-czyli jak kupują coś w UK, a wysyłka jest tylko na UK to podają ten adres do wysyłki, kupujący ma swój numer identyfikacyjny, ten zaczynający się od SP i dalej przesyłka idzie do nich do Arabii.

Tyle tylko, że z tego co widzę to adres w UK się zmienił i jest teraz inny aniżeli ten, który on Ci podał-jest napisane, na tej stronie że się zmienił.

 

---------- Dodano o 23:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:00 ----------

 

Zapytałbym gościa czy na pewno chce wysyłkę na ten adres i czy wie, że adres się zmienił-wysłałbym mu linka z tą informacją:

Dear Customer:

We report you that it has been stopped receiving your goods on the Australian address as well as the Chinese address. So we hope you not to use these addresses, and continuing in using the other markets addresses (USA, UK), noting that British address has been changed as shown in the above table.

A w tabelce jest adres:

I-Parcel

Unit 1B – Albany Park Ind Est

SP# xxxxxxxxx

Frimley Road, Camberley

Surrey, GU16 7QQ

United Kingdom

Tel: 01276 682 042

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znam firme wysyłamy z pracy poprzez nich dziela sztuki zazwyczaj do usa

bylem u nich kilka razy są koło heathrow

zajmują się wysylką poza granice

firma ok więc jak zapłaci to i on już się zapewne z nimi dogada

On mi zaplaci za wysylek do nich a jak to wyglada dalej ?? Oni do niego wysylaja i on placi czy jak ?? bo ja mu co najwyzej wysle na adres tej firmy i tyle.

 

---------- Dodano o 22:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:05 ----------

 

Maciej mam nadzieje ze pamietasz o zaproszeniu.....

Szymon- jak Maciej pisze - to sa jacys posrednicy. jak on sie z nimi dogadal to ja nie mam pytan.

pamietaj ze masz seller protection. jak udowodnisz ze wyslales na adres podany przez kupujacego (wyssylaj recorded delivery albo czyms co ma tracking number) to moga Ci naskoczyc. to co sie dzieje z zamowieniem dalej to nie Twoja broszka. jak chcesz uspokoic sumienie to telefon do Flight Logistics Group Ltd. i wszystko jasne

 

Robert oczywiscie w rachube wchodzi tylko pierwsza klasa z traking number :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tym kończy się Twoja rola. On ma wykupione tam konto (ten numer zaczynający się od SP-saudipost), wykupioną ma taką usługę w saudyjskiej poczcie i dalej to idzie do niego. W linku który Ci podałem jest to opisane i nawet cennik jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Tylko upewnij się z nim o ten adres-bo raczej na stronie ichniejszej poczty, która to serwis oferuje mają najświeższe info, a on może mieć konto już jakiś czas i może nie wie o zmianie adresu. Wyślesz i wróci do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok napisze do niego jeszcze dzieki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności