Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich i od razu zacznę od podziękowań dla wszystkich Tych którzy przed moim zjazdem do polski życzyli mi szybkiego powrotu do UK. Brawo wykrakaliście :)

 

No to żeś zasadził bombę-ale pewnie albo sobie jaja robisz, albo tylko w odwiedziny przyjeżdżasz co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich i od razu zacznę od podziękowań dla wszystkich Tych którzy przed moim zjazdem do polski życzyli mi szybkiego powrotu do UK. Brawo wykrakaliście

chyba czytales po lebkach - zyczyc nikt Wam tego nie zyczy predzej bylo to krakanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o k....A!!!! moj post zaczal strone 666.... to numer bestyi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich i od razu zacznę od podziękowań dla wszystkich Tych którzy przed moim zjazdem do polski życzyli mi szybkiego powrotu do UK. Brawo wykrakaliście :)

ty jacenty jajcow se nie rob tylko pisz jak na spowiedzi o co kaman?

 

---------- Dodano o 21:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:35 ----------

 

panowie jak dzis wygram Estimated jackpot for Tue 7 Aug 2012 is:

£148,000,000 to zrobimy takiego zjazda ze ho ho tygodniowego :fala:wesolyromek

 

---------- Dodano o 21:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:39 ----------

 

a wasze kupony wyslane :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co? wygrałeś? gorzkie żale na fujarce ;)

 

Coś takiego chyba sobie zrobię :hyhy

 

 

---------- Dodano o 22:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:08 ----------

 

:hmm... podgląd youtube nie bangla tu, ciekawe czy scalanie postów działa?

 

---------- Dodano o 22:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

 

działa ;)

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jak dzis wygram Estimated jackpot
no ja wygralem TALON NA KU... I BALON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie żarty tylko prawda. I nie przyjeżdżam tylko w odwiedziny Patryku. Sytuacja mnie do tego zmusiła i od razu powiem że nie finansowa tylko rodzinna. przyjeżdżamy z rodzinką na początku września i zmierzamy w kierunku północnym na granicę anglii i walii. berwick upon tweed niedaleko edynburga. pracy jeszcze nie mam będę szukał na miejscu. jeżeli chodzi o mieszkanie to jedziemy do siostry mojej żony i tam będziemy szukać chatki i pracy. aha przyjeżdżamy tutaj już na stałę.

jeśli ktoś z was ma jakąś alternatywę, mam na myśli pewną pracę za uczciwe pieniądze. rozważę każdą propozycję. mieszkanie w pl pójdzie pod wynajem na rok a potem będziemy sprzedawać i kupimy coś w uk. takie plany. dodam jeszcze raz to nie prima aprilis.

swoją drogą jak to już ktoś mi kiedyś powiedział że polska to dziki kraj i każdy dzień to walka o przetrwanie.pozdrawiam

p.s. mam nadzieje że przyjmiecie mnie z powrotem do swojej społeczności.thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie przyjmiemy,spadaj............:D:lol

Jacku,w Polsce jest fajnie przez kilka pierwszych tygodni,szczególnie jak jest kasa,gdy trzeba zacząć pracować i przeżyć za kilka groszy to już tak fajnie nie jest :wmorde

Welcome back :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to nie żarty tylko prawda. I nie przyjeżdżam tylko w odwiedziny Patryku. Sytuacja mnie do tego zmusiła i od razu powiem że nie finansowa tylko rodzinna. przyjeżdżamy z rodzinką na początku września i zmierzamy w kierunku północnym na granicę anglii i walii. berwick upon tweed niedaleko edynburga. pracy jeszcze nie mam będę szukał na miejscu. jeżeli chodzi o mieszkanie to jedziemy do siostry mojej żony i tam będziemy szukać chatki i pracy. aha przyjeżdżamy tutaj już na stałę.

jeśli ktoś z was ma jakąś alternatywę, mam na myśli pewną pracę za uczciwe pieniądze. rozważę każdą propozycję. mieszkanie w pl pójdzie pod wynajem na rok a potem będziemy sprzedawać i kupimy coś w uk. takie plany. dodam jeszcze raz to nie prima aprilis.

swoją drogą jak to już ktoś mi kiedyś powiedział że polska to dziki kraj i każdy dzień to walka o przetrwanie.pozdrawiam

p.s. mam nadzieje że przyjmiecie mnie z powrotem do swojej społeczności.thx

 

Nie powiem a nie mówiłem że wrócisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacku

łał to cie wywiało jeszcze dalej niz mnie kolego, ale miejsce ladne wybrałes nad morzem, ceny na północy pewnie jeszcze bardziej atrakcyjne no i ładna zima,

fajnie ze masz lokum a prace zapewne znajdziesz , trzymam kciuki i wierze ze wszystko sie dobrze ułozy,

 

jak cos to juz atakuj strony job centre i wysyłaj cv bo wiadomo ze rozmowy zawsze sa z opoznieniem wiec teraz jest dobry czas na to aby atakowac

 

jacku a moze chcesz leciec do dubaju, abu dabi lub kataru na 4 miechy na kontrakt - do polerowania szkła - 15f p/h mam namiary na firme z kent co wysyła, własnie 2 moich znajomych polakow poleciało i rozmawiałem z nimi na skype i sobie chwala

dobra kasa , zakwaterowanie w 4* hotel, dieta dzienna 25f na zycie dodatkowo, tydzien płatnego szkolenia na miejscu w kent i wylot!

 

 

ale do mnie masz tylko 200 mil :zdrowko !

 

---------- Dodano o 10:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:16 ----------

 

 

Coś takiego chyba sobie zrobię :hyhy

adam badz orginalny i cos wiekszego zamontuj :hyhy

 

obawiam sie ze za 2-3 lata to tak ze 21 cali beda montowac w konsole jeszcze w 3d

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 -3 lata nad większym pomyślę, narazie plany robię co i jak żeby to ładnie w całość złożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 2 -3 lata nad większym pomyślę, narazie plany robię co i jak żeby to ładnie w całość złożyć

 

no to powodzenia i rób foty i opisy co i jak - moze innym sie przyda

 

albo zostaniesz głównym instalatorem w uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O FCUK Jacku... sie porobiwszy... nie jedz na polnoc, daj na poludnie... tu wiecej alkomanow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba sie olimpiada konczy dla naszych siatkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co? wygrałeś?
i psu w du..pe! ja nie wiem biednemu to wiatr w oczy a bogatemu to i byk sie ocieli :/::wmorde

 

---------- Dodano o 21:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:58 ----------

 

o i tak z ta polska jest , tak jak spidi napisal puki masz pieniazki to jest wszystko ladnie ale kiedy sie koncza to juz nie jest kolorowo. ja se nie wyobrazam teraz powrotu do polski :blink to by byla jakas porazka, chyba ze na spokojna starosc "pogodna jesien":kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczególnie jak jest kasa,gdy trzeba zacząć pracować i przeżyć za kilka groszy to już tak fajnie nie jest
puki masz pieniazki to jest wszystko ladnie ale kiedy sie koncza to juz nie jest kolorowo.

prosze czytac ze zrozumieniem

Sytuacja mnie do tego zmusiła i od razu powiem że nie finansowa tylko rodzinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
berwick upon tweed niedaleko edynburga
no to jak w ta strone to calkiem niedaleko ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko rodzinna.
wiem doczytalem ale ja tez tak od siebie dodalem i nie mowie ze jacek moze kasy nie ma czy cus bo to doczytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak dyskutowaliśmy o rzekomym samobójstwie/zabójstwie Polaka co się zderzył z golfem tutaj w UK? Wtedy nie wierzyłem, że ktoś mógłby być zdolny do czegoś takiego. Jednak widać, że co mi się nie mieści w głowie innym przychodzi dość łatwo:

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14824903,wiadomosc.html?ticaid=1ef46&_ticrsn=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bądź tu spokojny na drodze, brak słów, nigdy nie wiesz czy za górką spotkasz stado dzików, jelenia czy dziko pędzący samochód wiozący śmierć.

 

Jeżdżąc po polskich drogach już dawno zauważyłem, że to ja muszę uważać na innych, bo oni niestety nie uważają nawet na siebie, nie mówiąc o innych użytkownikach dróg. I co z tego, że ja jestem pewien siebie i wiem co mogę za kierownicą, a co nie, jak na swojej drodze mogę spotkać wariata nie myślącego o tym, że może skrzywdzić/zabić niewinne osoby, skoro on myśli tylko o sobie i chce się zabić, bo mu nie wyszło w życiu, a często powodem tego są błahostki typu nieudany związek itp.

Mówię błahostki, bo Ci ludzie, którzy naprawdę mają problem w życiu są silni i chcą nieść przekaz innym, a Ci z bmw?

Słabeusze, mięczaki... Tak bym ich określił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności