Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie czytam te komentarze na wp i onecie i padam ze smiechu jak ludzie jada po wszystkim

 

teraz w temacie pizzy ktos pojechał ze w pizza hut w polsce wołowine to daja z puszki ale chappi-puszka-1200-g-z-wolowina-mix.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi tak panowie, tak jak wczesniej pisalem ze byl pewien problem z moim kablem tak wiec problem zostal rozwiazany. a wiec czekalem czekalem noi sie nie doczekalem ,kasa powrocila do mnie choc bylem stratny na 2ch przesylkach ale nic czlowiek uczy sie na bledach, tak wiec nie polecam kolegi sip..... wiem wiem ze jest dzial polecam odradzam ale nie bede juz sie i tam rozpisywal bo ten tez kolega ma kilka negatywow. to dla zainteresowanych kablem do b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam weekend panowie ?

 

:zdrowko:

 

bacardi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noi tak panowie, tak jak wczesniej pisalem ze byl pewien problem z moim kablem tak wiec problem zostal rozwiazany. a wiec czekalem czekalem noi sie nie doczekalem ,kasa powrocila do mnie choc bylem stratny na 2ch przesylkach ale nic czlowiek uczy sie na bledach, tak wiec nie polecam kolegi sip..... wiem wiem ze jest dzial polecam odradzam ale nie bede juz sie i tam rozpisywal bo ten tez kolega ma kilka negatywow. to dla zainteresowanych kablem do b6

 

Ja mam jednego speca od kabli i to całkiem niedaleko. Prztnajmniej jak coś spier...li to wiem gdzie go szukać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam weekend panowie ?

 

:zdrowko:

 

bacardi ;)

 

Pracowicie, jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracowicie, jak zwykle

 

poszukaj sobie normalnej pracy od poniedziałku do piatku ;)

ja też kiedyś pracowałem w weekendy ale nigdy więcej

 

 

 

Wybiera się ktoś do Londynu do hyde parku 2-3.05 z dzieciakami na Jubilee Family Festival ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasztelanik niepasteryzowany :P

Ale swoje już dziś zrobiłem także mi można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie normalnej pracy od poniedziałku do piatku ;)

ja też kiedyś pracowałem w weekendy ale nigdy więcej

 

Za dobrze mam żeby zmieniać, chociaz nie ukrywam ze miło by było pracować od pn-pt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jednego speca od kabli
dobre luk domyslam sie kto to taki ?
jak tam weekend panowie ?
lipa :dodupy jutro o 6 trza wstac i zapylac bo zaczynam dniowki

 

---------- Dodano o 22:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:13 ----------

 

ale dzis se malego drinecka zapodam na lepsze spanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi prosze, bo szukam i nie moge znalezc. Czy z 2.0 TDI na CR sa jakies problemy? Zastanawiam sie nad zakupem B6 z takim motorem, ale sie wacham po tym jakie cyrki byly z 2.0 na pompkach. W necie jest bardzo malo informacji na temat tych silnikow, ale moze ktos z was mial do czynienia z takim? Czy sa jakies wady fabryczne tego motoru? Poszukuje jak najwiecej info i bede wdzieczny za kazda podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bec teterke;) ja polecialem z walekiem dzis w livingu... juz kolorowy:)

Kurcze Romek szukaj jakiego kabla bo by sie przydal.... nie ma ich za duzo.... no chyba ze oryginal... ale ja nie profesionalista jak ten co mieszka kolo luka i ma fifi rifi.... u niego kable zarabiaja na siebie a umnie beda tylko posluza jako kurzołapy po codziennie auta nie bede podpinal!

kolejny dzien, kolejne info... ta akcja co byla u mnie wczoraj to jedna z kilku w mojej okolicy... w sumie zatrzymali chyba 13 osob, kupe marychy, hery no i kase... na przeciw znajomych byl niezly mlyn bo zabrali sie za goscia ktory mial bron... ulice pozamykali etc... tak ze seria nalotow i troche sukcesu.

link z info:

http://www.bournemouthecho.co.uk/news/9711305.Armed_police_swoop_in_firearms_drama_in_Boscombe/?ref=mr

i tu

http://www.thisisdorset.net/news/9702659.Police_make_four_arrests_after_drugs_bust_on_Bournemouth_flat/?ref=rss

:wmorde gdzie ja mieszkam... a to dzielnic z samymi dziadkami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
profesionalista jak ten co mieszka kolo luka i ma fifi rifi.... u niego kable zarabiaja na siebie a umnie beda tylko posluza jako kurzołapy po codziennie auta nie bede podpinal!

jaki tam ze mnie profesonalista.

zarabiac zarabiaja to fakt ale kupilem ori bo nie stac mnie na wymiane modulu jakiegos w aucie klienta i na utrate opinii.

nie powiem ze sam nie uzywam klonow bo uzywam ale to golownie do aut do 2005/6. jak bym mial sie podpinac klonem to grzesiowego turana to bym byl lekko spocony.

uwierzcie mi chlopaki - warto odzalowac te 270 dla swietego spokoju i spokojengo snu. macie auta za pare tysi i wliczcie sobie te 270 jako wyposazenie auta. taki kabel sie nie starzeje ani nie zuzywa i w przyszlosci na pewno nie bedzie probelmu z jego odsprzedaza jak by byla taka potrzeba. patrzcie tez przyszlosciowo - klona nigdy nie zaktualizujesz i np ten kabel co na allegro alrek pokazal nie ma vw amaroka, nowego sharana, nowego transportera itd. naprawde ta lista jest okrojona.

decyzja nalezy do was ale sam roman juz doswiadczyles problemow i zastanow sie i powiedz czy ta pozorna oszczednosc jest warta nerwow i strachu.

tak na marginesie to wlasnie aktualizuje do wersji 11.11.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noi tak panowie, tak jak wczesniej pisalem ze byl pewien problem z moim kablem tak wiec problem zostal rozwiazany. a wiec czekalem czekalem noi sie nie doczekalem ,kasa powrocila do mnie choc bylem stratny na 2ch przesylkach ale nic czlowiek uczy sie na bledach, tak wiec nie polecam kolegi sip..... wiem wiem ze jest dzial polecam odradzam ale nie bede juz sie i tam rozpisywal bo ten tez kolega ma kilka negatywow. to dla zainteresowanych kablem do b6

 

dziwne ROMEO80 z tym twoim kablem ale przynajmniej oddał kase ten mój klon od niego jeszcze chodzi ale zobaczymy jak długo

 

poszukaj sobie normalnej pracy od poniedziałku do piatku

ja też kiedyś pracowałem w weekendy ale nigdy więcej

 

ja właśnie do tego dążę jak narazie muszę pracować co drugą sobote ale to kwestia czasu i będzie free jak każda niedziela:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne ROMEO80 z tym twoim kablem ale przynajmniej oddał kase ten mój klon od niego jeszcze chodzi ale zobaczymy jak długo

B5 a B6 to jest duza roznica pod wzgledem komunikacji bo B5 jest kkl a B6 jest juz na CAN

nie spotkalem sie z kkl ktory by stwarzal problemy. jedyne co to vista powodowala jakies tam zawirowania ale to nie byla wina kabla tylko systemu.

zreszta umowmy sie - chinczyki tez mali sa i maja male mozdzaki ale nie sa glupi. jak by to co sprzedaja dzialalo wiecznie to z czego oni by zyli? i chyba na kablach wlasnie sie skumali o co kaman. jable kupione kilka lat temu dzialaja po dzis dzien a te kupowane teraz sypia sie jak zeby na starosc. i z tego co slyszalem to nie zalezy od sprzedawcy - to zaczyna byc regula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B5 a B6 to jest duza roznica pod wzgledem komunikacji bo B5 jest kkl a B6 jest juz na CAN

nie spotkalem sie z kkl ktory by stwarzal problemy. jedyne co to vista powodowala jakies tam zawirowania ale to nie byla wina kabla tylko systemu.

zreszta umowmy sie - chinczyki tez mali sa i maja male mozdzaki ale nie sa glupi. jak by to co sprzedaja dzialalo wiecznie to z czego oni by zyli? i chyba na kablach wlasnie sie skumali o co kaman. jable kupione kilka lat temu dzialaja po dzis dzien a te kupowane teraz sypia sie jak zeby na starosc. i z tego co slyszalem to nie zalezy od sprzedawcy - to zaczyna byc regula.

 

do B6 nie miałem okazji podłanczać ale np do Leona 08r, Octavi 06r czy Tuarega 06r i chodził na 10-cio letnim lapku z XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do B6 nie miałem okazji podłanczać ale np do Leona 08r, Octavi 06r czy Tuarega 06r i chodził na 10-cio letnim lapku z XP

leon to juz CAN, octavia jesli 1 (produkowana do 2010) to kkl a jak 2 to CAN. tuareg nie jestem pewien ale chyba przed fl ( 2007 ) bylo na kkl ale moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leon to juz CAN, octavia jesli 1 (produkowana do 2010) to kkl a jak 2 to CAN. tuareg nie jestem pewien ale chyba przed fl ( 2007 ) bylo na kkl ale moge sie mylic

 

Octavia II tęściowóz, tak że kabelek daje rade po CAN

 

chudy_lis powiedz mi jak to nie jest tajemnica jak to jest z tym kodowaniem pilota centralnego zamka co ja tam robie zle bo ostatni znowu miałem okazje taki temat ugryżć i znowu mi się nie udało zakodowąć jeżeli piot zgóbił pamięć tzn nie można auta otworzyć z pilota (pisałem coś kiedyś już o passacie i nie dalem rady tego zrobić wtedy) teraz było to Audi TT 02r dwa piloty baterie sprawdzone ok próbowałem robić zgodnie z manualem ross-tech ale dalej lipa

 

Remote Control Matching

[select]

[35 - Central Locking]

[Adaptation - 10]

Channel 021.

[Read]

 

Choose the memory position you want the new key be matched on by entering it's number (e.g. "3" for memory position 3). Make sure to TYPE IN the number instead of scrolling up to it, otherwise you will not be able to click [Test].

[Test]

 

 

Now press any button on the remote you want to match.

The meas. block field above will change from Not Recogn. to Recognized.

[save]

 

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

 

Note: You can check the current memory positions using Meas. Block 006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panów

i pozdrawiam wszystkich

Champions League Rules :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chudy_lis powiedz mi jak to nie jest tajemnica jak to jest z tym kodowaniem pilota centralnego zamka co ja tam robie zle bo ostatni znowu miałem okazje taki temat ugryżć i znowu mi się nie udało zakodowąć jeżeli piot zgóbił pamięć tzn nie można auta otworzyć z pilota (pisałem coś kiedyś już o passacie i nie dalem rady tego zrobić wtedy) teraz było to Audi TT 02r dwa piloty baterie sprawdzone ok próbowałem robić zgodnie z manualem ross-tech ale dalej lipa

musisz rozroznic 2 podstawowe pojecia - kodowanie i re-synchronizacja. kodowanie to jak masz pilota ktory nie byl zakodowany wczesniej do danego auta - czyli albo nowy albo uzywany albo taki ktory zostal usuniety z pamieci.

re-synchronizacja to jak masz pilota ktory byl zakodowany, dzialal i z jakiegos powodu przestal dzialac. wowczas naciskasz przycisk jakis na pilocie, otwierasz maualnie ostrzem i zaplon na ON na 5 sekund. pilot o ile jest sprawny i bakterie sa ok to bedzie ponownie dzialac.

audi ogolnie jest troche niewdzieczna marka do kodowania pilotow bo tam jest kilka procedur i trzeba probowac az sie uda.

ta co napisales to na pewno do a4 takie jak ja mam. do tt kiedys robilem tak ze test, save i dopiero przycisk naciskalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moi sasiedzi- drag dilerzy opuszczaja wkrotce lokum:)

mnie po wczorajszych malowaniach nabralo dzis na pranie dywanow- z rana uderzylem na bi & kju, wzilolem odkurzacz i heja banana!! no idywaniki czysciutkie:)

dobrego wekeenda all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności