Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tak co za tanio jak chcesz to mozesz dac 80£ sie nie obraze

 

dobra dogadamy się w niedziele bo musze zobaczyć je na żywo jak wyglądają jak są w lwpszym stanie niż moje a pewnie są to je wezmę od ciebie ok:dobrze a tak paza tym to co planujesz z autem sprzedać je jako serie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Lukasz da sobie rade nie z taka iloscia gosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mowil ze was na chate zaprosze ;) czekac przed i juz - az wypije kafke hehehe.

moj adresik to 8 Farndon Close NN38TJ. Wpadajcie tak na 8 - 8.30 zeby byc na miejscu na 9.00

 

Co do auta to puki co zostaje- przemyslalem sprawe - sprzedam pod koniec roku. A jak juz bede sprzedawal to bedzie pol seria :) turbiknki FMIC i wydechu nie bede zdejmowal. Pogadamy zreszta w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
a kto mowil ze was na chate zaprosze ;) czekac przed i juz - az wypije kafke hehehe.

moj adresik to 8 Farndon Close NN38TJ. Wpadajcie tak na 8 - 8.30 zeby byc na miejscu na 9.00

 

Co do auta to puki co zostaje- przemyslalem sprawe - sprzedam pod koniec roku. A jak juz bede sprzedawal to bedzie pol seria :) turbiknki FMIC i wydechu nie bede zdejmowal. Pogadamy zreszta w niedziele.

 

nie wiem czy bedziesz mial az tyle do gadania jak 20 chlopa ci pod chalupa zaparkuje :nono

oczywiscie zartuje sobie, nie zeby ktos zamiezal ci na chate z drzwiami wjechac :chytrus

Edytowane przez sebp75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobcie wjazd na chate bezdomnym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek aż taki konstruktor to ja nie jestem żeby tak wymodzić pewnie według manuala dał bym rade ale na to musze poczekać aż Patryk napisze

Ale ja nic takiego nie zrobiłem. To Grześ jest zbyt skromny-on sobie sam przerobił według manuala panel, a ja tylko dokonałem zmian według manuala w epromie modułu komfortu, aby szyby odpowiednio reagowały na polecenia zmodyfikowanego panelu. Sam też mam już drugi panel i jak wreszcie znajdę trochę czasu i spokoju duchowego to się za to zabiorę.

 

---------- Dodano o 17:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:10 ----------

 

Przy okazji, dzięki Luke i Grześ za wsparcie i słowa otuchy. Na prawdę ludzie z naszego forum są wyjątkowi i zawsze można na nich liczyć.

Po ostatniej wizycie w szpitalu przed Wielkanocą żona dostała antybiotyki na dwa tygodnie. Niestety pomimo ponad dwóch tygodni spędzonych w łóżku, żadnej poprawy-ciągle w bólu. Wczoraj lekarka zadecydowała, że trzeba zrobić laporoskopię, żeby wreszcie dowiedzieć się czemu od poronienia ciągle jest w takim bólu...Czasami, przeciwbólowy Tramadol już nie pomaga i podaję jej morfine w płynie...

Grześ z Magdą nawet zaoferowali, że na czas operacji przygarną nasza córkę, bo nad moją rodziną jakieś fatum wisi już jakiś czas i normalnie w takich sytuacjach oddawałem Alę do siostry, niestety siostra jest już trzeci tydzień w szpitalu gdyż jej mała córeczka ma cięzkie zapalenie płuc...

Czuję się jak kukiełka voodoo, która ktoś dźga co chwilę widelcem i patrzy ile jeszcze zniosę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylby ktos zainteresowany moim kolkami ??? 450£ ovno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nic takiego nie zrobiłem. To Grześ jest zbyt skromny-on sobie sam przerobił według manuala panel, a ja tylko dokonałem zmian według manuala w epromie modułu komfortu, aby szyby odpowiednio reagowały na polecenia zmodyfikowanego panelu. Sam też mam już drugi panel i jak wreszcie znajdę trochę czasu i spokoju duchowego to się za to zabiorę.

 

---------- Dodano o 17:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:10 ----------

 

 

 

Przy okazji, dzięki Luke i Grześ za wsparcie i słowa otuchy. Na prawdę ludzie z naszego forum są wyjątkowi i zawsze można na nich liczyć.

Po ostatniej wizycie w szpitalu przed Wielkanocą żona dostała antybiotyki na dwa tygodnie. Niestety pomimo ponad dwóch tygodni spędzonych w łóżku, żadnej poprawy-ciągle w bólu. Wczoraj lekarka zadecydowała, że trzeba zrobić laporoskopię, żeby wreszcie dowiedzieć się czemu od poronienia ciągle jest w takim bólu...Czasami, przeciwbólowy Tramadol już nie pomaga i podaję jej morfine w płynie...

Grześ z Magdą nawet zaoferowali, że na czas operacji przygarną nasza córkę, bo nad moją rodziną jakieś fatum wisi już jakiś czas i normalnie w takich sytuacjach oddawałem Alę do siostry, niestety siostra jest już trzeci tydzień w szpitalu gdyż jej mała córeczka ma cięzkie zapalenie płuc...

Czuję się jak kukiełka voodoo, która ktoś dźga co chwilę widelcem i patrzy ile jeszcze zniosę...

 

 

Czesc a nie myslałeś o prywatnej konsultacji np. z polskim lekarzem tutaj?

Nie wiem jak w Twoim regionie bo u mnie np. w Manchester jest prywatna polska przychodnia i jest wielu specjalistów...

Ja osobiście nigdy nie zdaje sie na angielską słuzbę zdrowia...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie tak dzisiaj pada czy tylko w londku tak ?? Czekam na pociag i piorun za piorunem masakra . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie cos tam pomamra co chwile ale ogolnie moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyjecie wszyscy czy mor jakis Was dopadl?! co taka cisza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis padam na morde a jeszcze w robocie dzis mnie tak pod...wili ze masakra,ale nic trzeba se chlapnac cos na spanie i jutro ostatnia dniowka,4 dni laby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pada prawie caly dzien a poza tym dzis sie nabawilem sie strochu pojechalem do znajomego na wymiane opon wymienilem no i wracam do domu przejechalem jakies 15 km a tu choinka na zegarach zaswiecil sie ABS ESP oraz grzanie swiec zjechalem z trasy i odrazu zgasilem i odpalilem nadal choinka na zegarach kolega Szlako ktory byl zemna szyszedl zobaczyc czy sttop sie swieci i okazalo sie ze nie szybko na forum i wyczytalismy ze to czujnik stopu nad pedalem wiec nawrot i do ASO VW po czujnik powrot do domu i wymiana po wymianie nadal sie swieci wiec podpielismy vaga wykasowalimy bledy i zniknely jak narazie wszysko gra :D

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pada prawie caly dzien a poza tym dzis sie nabawilem sie strochu pojechalem do znajomego na wymiane opon wymienilem no i wracam do domu przejechalem jakies 15 km a tu choinka na zegarach zaswiecil sie ABS ESP oraz grzanie swiec zjechalem z trasy i odrazu zgasilem i odpalilem nadal choinka na zegarach kolega Szlako ktory byl zemna szyszedl zobaczyc czy sttop sie swieci i okazalo sie ze nie szybko na forum i wyczytalismy ze to czujnik stopu nad pedalem wiec nawrot i do ASO VW po czujnik powrot do domu i wymiana po wymianie nadal sie swieci wiec podpielismy vaga wykasowalimy bledy i zniknely jak narazie wszysko gra :D

he to samo miałem parę miesięcy temu ... wymiana czujnika i skasowanie błędu pomogło w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 dni laby

he he jestem jak turbodynomen- mam 4 i pol dnia laby:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy weekend :kumple :tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Was pociesze u mnie już świeci słońce i jest jakieś 13C, ale 2 dni popadało i to ostro.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy weekend

niektorzy juz od sroda maja:gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności