Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kto wie co dzieje sie z kol Spidim???

 

ja ostatnio u niego byłem żyje chłopak :) ale chyba za dużo w MW3 gra :) i czasu na forum nie ma :)

 

---------- Dodano o 20:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:27 ----------

 

panowie w Poniedziałek będę pewnie w Northampton w okolicy Silverstone :) macie ochotę na małego spota ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie w Poniedziałek będę pewnie w Northampton w okolicy Silverstone macie ochotę na małego spota pozdro

 

to zajedz do nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy moze post w nieodpowiednim miejscu ale na ogolno polskim tez bez sensu bo mieszkam w UK.

Otoz planuje zmienic autko zonie z 407 2006r na cos nowszego kwota ktora dysponuje to 7000-8500 GBP.

Napewno diesel po 2007r tylko nie wiem co...raczej wieksze auto i malo awaryjne:)

Jesli macie jakies propozycje to czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam wszystkich Andrzej

Edytowane przez ANDREW UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy moze post w nieodpowiednim miejscu ale na ogolno polskim tez bez sensu bo mieszkam w UK.

Otoz planuje zmienic autko zonie z 407 2006r na cos nowszego kwota ktora dysponuje to 7000-8500 GBP.

Napewno diesel po 2007r tylko nie wiem co...raczej wieksze auto i malo awaryjne:)

Jesli macie jakies propozycje to czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam wszystkich Andrzej

 

Hej ladne,bezpieczne i z wielka klasa i to co chcesz diesel i 2007

http://www2.autotrader.co.uk/classified/advert/201138417090059/sort/priceasc/usedcars/price-to/8000/price-from/7000/model/phaeton/make/volkswagen/radius/1500/quicksearch/true/postcode/gl502aq/page/1?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy moze post w nieodpowiednim miejscu ale na ogolno polskim tez bez sensu bo mieszkam w UK.

Otoz planuje zmienic autko zonie z 407 2006r na cos nowszego kwota ktora dysponuje to 7000-8500 GBP.

Napewno diesel po 2007r tylko nie wiem co...raczej wieksze auto i malo awaryjne:)

Jesli macie jakies propozycje to czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam wszystkich Andrzej

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201204444751862/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/diesel/price-from/7000/maximum-age/up_to_4_years_old/price-to/9000/model/a6/make/audi/postcode/ba149sy/page/2/radius/1500?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jak wiecie tez szukam auta i tu moje pytanko znalazlem fajnego passata okazalo sie za ma przebieg nie kompletny tak mi w sms zwrotnym DVLA przyslalo zadzwonilem do wlasciciela okazalo sie ze to nasz rodak i ze jest zarejestrowany na naszym forum poprosilem o nr referencyjny z dowodu i po sprawdzeni wyszlo ze na pierwszych dwoch MOTach nie mial spisanego przebiegu troche to dziwne ze pierwsze.Auto mialo pierwszy przeglad po czterech latach od nowosci i jesli ktos zrobil wala w przebiegiem to skad dla przykladu mogli to wiedziec na mocie rozumiem ktorys tam ale nie pierwszy co o tym myslicie

a to jest ten passat

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201205446994608/sort/priceasc/usedcars/price-to/5000/transmission/manual/maximum-age/up_to_10_years_old/fuel-type/diesel/body-type/estate/model/passat/make/volkswagen/keywords/sport/radius/200/page/3/postcode/mk420dy?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jak wiecie tez szukam auta i tu moje pytanko znalazlem fajnego passata okazalo sie za ma przebieg nie kompletny tak mi w sms zwrotnym DVLA przyslalo zadzwonilem do wlasciciela okazalo sie ze to nasz rodak i ze jest zarejestrowany na naszym forum poprosilem o nr referencyjny z dowodu i po sprawdzeni wyszlo ze na pierwszych dwoch MOTach nie mial spisanego przebiegu troche to dziwne ze pierwsze.Auto mialo pierwszy przeglad po czterech latach od nowosci i jesli ktos zrobil wala w przebiegiem to skad dla przykladu mogli to wiedziec na mocie rozumiem ktorys tam ale nie pierwszy co o tym myslicie

a to jest ten passat

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201205446994608/sort/priceasc/usedcars/price-to/5000/transmission/manual/maximum-age/up_to_10_years_old/fuel-type/diesel/body-type/estate/model/passat/make/volkswagen/keywords/sport/radius/200/page/3/postcode/mk420dy?logcode=p

 

Na zdjęciach wygląda przyzwoicie i widać, że już model 2004. A z tym przebiegiem to pewnie się nie dowiesz-ewentualnie wycieczka z vcds i odczyt z ecu silnika-być może wciąż tam będzie prawdziwy. Ogólnie to lepiej patrzeć na stan auta, aniżeli na przebieg, tym bardziej, że passaty już znasz i wiesz na co patrzeć.

A przy okazji ile za swojego życzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach wygląda przyzwoicie i widać, że już model 2004. A z tym przebiegiem to pewnie się nie dowiesz-ewentualnie wycieczka z vcds i odczyt z ecu silnika-być może wciąż tam będzie prawdziwy. Ogólnie to lepiej patrzeć na stan auta, aniżeli na przebieg, tym bardziej, że passaty już znasz i wiesz na co patrzeć.

A przy okazji ile za swojego życzysz?

 

http://www.bedfordpl.com/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=98&sobi2Id=18220&Itemid=337

 

Patrick auto mi sie bardzo podoba i sprzedajacy jest bardzo uczciwy podal mi wszystkie dane o ktore prosilem i podeslal mi wiecej fotek a mamy kogos z vcds wolnego w sobote z okolic Southampton

cene za mojego obnizylem do 2600

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrick auto mi sie bardzo podoba i sprzedajacy jest bardzo uczciwy podal mi wszystkie dane o ktore prosilem i podeslal mi wiecej fotek a mamy kogos z vcds wolnego w sobote z okolic Southampton

cene za mojego obnizylem do 2600

 

Ja mam ok 50 mil niestety-gdyby było mniej to bym podjechał. Trochę mały ten przebieg się wydaje, ale tak jak mówię stan techniczny ważniejszy od licznika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki :) Jak tam? U nas ponownie śnieg i standardowe mrozy :)

 

Tutaj macie fajną lekturkę. Połączenie znakomitej polskiej motoryzacji ze świetną niemiecką myślą techniczną.

Myślę, że to auto musi urywać dupę, a ten tył napęd... Moje marzenie :)

 

http://mk2vr6.com/board/viewtopic.php?f=21&t=12804

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chłopaki :) Jak tam? U nas ponownie śnieg i standardowe mrozy :)

 

Tutaj macie fajną lekturkę. Połączenie znakomitej polskiej motoryzacji ze świetną niemiecką myślą techniczną.

Myślę, że to auto musi urywać dupę, a ten tył napęd... Moje marzenie :)

 

http://mk2vr6.com/board/viewtopic.php?f=21&t=12804

 

lekture to ja mam przy nauce tego

 

IMAG0190.jpg :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekture to ja mam przy nauce tego

Dobre dobre powodzonka przy lekturze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lekture to ja mam przy nauce tego

 

[ATTACH=CONFIG]76334[/ATTACH] :lol

jeszcze nie wkute? :)

 

---------- Dodano o 12:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:50 ----------

 

lukasz, jak z robota, pokazalo sie cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukasz, jak z robota, pokazalo sie cos?

Jakieś Swiatełko w tunelu się pojawiło ale dalej odpoczywam oby jak najkrócej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wkute? :)

 

chłopaku ogarnij sie , wczoraj dostałem płytke

 

teoria spoko , najgorszy ten hazard perception - co to qu...wa jest

tam gdzie realne niebezpieczenstwo to nic nie ma ale za to z 300 metrów trza dostrzec ze babka samochód po 2 stronie ulicy zamyka - paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk dał radę to i Ty kris :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk dał radę to i Ty kris :)

 

pewnie ze tak i to za 1 razem dam rade tylko musze opanowac ten system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak i to za 1 razem dam rade tylko musze opanowac ten system

 

Przede wszystkim patrzysz jak najdalej przed siebie i dookoła-głównie szukaj samochodów wyjeżdżających z bocznych dróg, parkingów itp, przechodniów zmierzających w kierunku przejść, rowerzystów, aut zmieniających pasy. Klikaj gdzie uważasz za słuszne, lepiej więcej jak mniej-nigdy nie wiadomo, o który hazard im chodzi-nie masz znaleźć wszystkich tylko ten jeden. Nie klikaj rytmicznie bo Cie zbanuje na końcu filmiku i zero punktów za oszukiwanie ;)

Ja dostrzegałem zagrożenia za szybko i często klikałem tuż przed miejscem gdzie zaczynają punktować, dlatego zacząłem na każdy hazard klikać podwójnie-jeden za drugim kliknięciem dość szybko i do tego jeszcze z małym odstępem trzeci-tak na wszelki wypadek. I to skutkowało bardzo dobrze-dwa razy tylko się zdarzyło na filmikach w bardzo zatłoczonych miejscach, gdzie naklikałem mnóstwo, bo według mnie było mnóstwo zagrożeń i mnie na koniec zbanowało, że niby oszukuje ;)

Staraj się nie wściekać w sensie jakie to głupie, tylko postaraj się wczuć w autorów i reagować na to co oni chcą-po kilku przeanalizowanych filmikach szybko zajarzysz co oni lubią punktować. Problem w tym, że to jest stworzone dla nowych kierowców-głównie nowych, żeby im pokazać na co zwracać uwagę-a my kierowcy z nie małym już nie raz stażem, zauważamy te hazardy dużo szybciej i często właśnie przed zaczęciem punktowania jeszcze, dlatego podwójne czy potrójne klikanie to moim zdaniem podstawa dla nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chłopaki :) Jak tam? U nas ponownie śnieg i standardowe mrozy :)

 

Tutaj macie fajną lekturkę. Połączenie znakomitej polskiej motoryzacji ze świetną niemiecką myślą techniczną.

Myślę, że to auto musi urywać dupę, a ten tył napęd... Moje marzenie :)

 

http://mk2vr6.com/board/viewtopic.php?f=21&t=12804

 

 

 

Rusztowanie warszawskie daje rade a kompresor ma pownie takie cisnienie ze przy malowaniu łape urywa....heheheheh dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności