Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę u nas na poziomie -12 do -20 od 2 tygodni. piękna pogoda wyżowa. Wczoraj zakładałem 3 anteny na tym mrozie. Nieźle mi dupę wymroziło.

dafota.2.jl71328435877c.jpg.smIMAG0106.jpg&th=9711dafota.2.j1s1328435877m.jpg.smIMAG0105.jpg&th=3985

 

jedziemy dziś z rodzinką na wycieczkę po kaszubach.wieczorem wkleje jakieś fotki.pozdrawiam i życzę wszystkim miłej niedzieli;)

 

Grześ cheer up:D ja bym chciał żeby było troszkę cieplej. U nas polaków to chyba taka natura że musimy sobie ponarzekać. nie da rady nam dogodzić;)

IMAG0105.jpg

IMAG0106.jpg

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jestem i śniegu wam zazdroszczę, jak na ironię :)

 

U mnie niestety zostało coś na brzegach i tyle. Mróz wczorajszej nocy sięgnął -25 i 9 letni akumulator się poddał.

To już było za dużo dla niego, a do tego cały tydzień po -20 i już kręcił coraz gorzej, to była kwestia czasu.

Wczoraj walka na mrozie, przyjechał tata, bo mi musiał pompkę i w razie czego koło zapasowe przywieźć(tu na miejscu nie wożę, bo bagażnik potrzebuję, butla z gazem jest w miejscu koła), bo jak na ironię złapałem kapcia, odpalamy z kabli, nic. Pojechaliśmy do norauto po nowe, bo te stare i mój poprzedni samochód też nie chciał odpalić z nich. Dalej pupa. Wsiadłem w auto teściowej, pojechałem po prostownik i ładuje się dziadyga w domu. Zaraz idę zapodać, napompuję koło i grzeję do norauto zakołkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, zamienić fajny domek na 11-piętrowego kolosa...:sciana normalnie fail. Ja mieszkam w 4-piętrowym bloku i mam dość.

Teraz muszę zadzwonić pod odpowiedni numery, bo sąsiad zostawia na cały dzień psa samego w domu, a j****y szczeka ccały dzień, wytrzymałem 3 tygodnie, mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój blok jest 3 piętrowy.te kolosy to po drugiej stronie ulicy. poza tym to piękne nowe osiedle.mój blok w tle

dafota.3.9ba1326818572p.jpg.sm&th=5356

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal w Londynie sie wczoraj nudzil z Kaska wiec sobie pojezdzili

 

 

W northampton dzis rano wyglada tak

IMG_0420.jpg

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś już śladu nie ma, że jakiś śnieg był-wieczorem śnieg zmienił się w deszcz i to było tyle...

Radek jak takie mrozy były, a robicie w sumie krótkie przebiegi, do tego aku już dziadek to logicznym było go wstawić do garażu i pod prostownik tak na wszelki wypadek...

No i dojazdówka się kłania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam tez sie troche nudzilo i bylo podobnie jak na naszym wczesniejszym filmiku ale tym razem nie nialem aparatu [video=youtube;73zsJ4fG-7Y]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nam tez sie troche nudzilo i bylo podobnie jak na naszym wczesniejszym filmiku ale tym razem nie nialem aparatu

Trening przed mistrzostwami UK w łyżwiarstwie :)) inaczej jeździe samochodem na lodzie :)

Edytowane przez lucasdj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W northampton dzis rano wyglada tak

 

a ty miales byc w robocie dzisiaj, a ja zapieprzam sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ide mam dzis na 6 do 6... nocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dzis bylo tak 05022012625.jpg

05022012619.jpg

05022012621.jpg

05022012624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

likend moge uznac za produktywny. wycieraczki przednei zapi----ja jak powinny. silniczek wycieraczki tylniej juz nie cieknie chyba - trzeba zamotnowac. kable do invereta pociagnieta do kabiny przez komputer - teraz je tylko podlaczyc i bedzie 240 w bagazniku.

swiec nie dalem rady wymieniec ale cieplo idzie wiec mozna poczekac.

tak na margninesie - u mnie dzisiaj sloneczko i +8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam, ani nie czytam żadnych wiadomości i czuję się zdrowszy-POLECAM.

 

Zdecydowanie popieram. U nas polska TV służy tylko córce do oglądania bajek i nauki języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie mam polskiej tivi i szczerze mowiac nie zaluje... z reszta angielskiej tez bardzo malo ogladam- z braku czasu.... chodz lubie bo nie raz sa ciekawe programy, lubie ogladac przyrodnicze z corka no i top geara tez razem ogladamy. ostatnimi czasu troszke ogladalem polskiej tivi bo babcia nas odwiedza i zeby byla na biezaco to jej wlaczalem online ale draznia mnie te polskie realia...

a sniegu jak nie bylo tak ni ma:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz od dawna nie ogladam brytyjskiej TV bo tam nic nie leci. A nie bede ukrywal ze lubie ogladac TV - a wiadomosci to dla mnie kabareton szczegolnie jak mowia o polityce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam, ani nie czytam żadnych wiadomości i czuję się zdrowszy-POLECAM.

 

Ja tak już wielu lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności