Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym podziekowac panowie za glosy na UK Passats. DZIEKI WIELKIE. Beda browary na zlociku beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem swego czasu do poprzedniego auta najtansze na ebayu. i teraz chyba mam od tego samego sprzedawcy i nie narzekam.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-Passat-01-05-Aero-Vu-Front-Wipers-Blades-/270584302865?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f0014cd11

 

Szczerze to leżą u mnie takie-połasiłem się na oszczędność i zamiast kupić Boscha jak zawsze kupiłem te. I w końcu i tak musiałem kupić Boscha. Wycieraczka pasażera miała mocowanie dokładnie na środku, a nie tak jak w ori czy w Boschu przesunięte nieco w bok. Efektem było wystawanie wycieraczki po za szybę parę centymetrów. Postanowiłem jednak spróbować jak od kierowcy działa...Hm, wiem, że ramię od kierowcy nie dociska u mnie już najlepiej, ale na Boschu jeszcze daję radę. Na tej wycieraczce nie zbierało wszystkiego, a i wydawało nie zbyt przyjemne odgłosy. Sprzedawca napisał, aby odesłać, ale jak to zwykle u mnie bywa, czasu i chęci brakło i leżą w schowku pod schodami...

Być może miałem pecha, skoro u Ciebie działają dobrze.

 

---------- Dodano o 17:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:18 ----------

 

Chcialbym podziekowac panowie za glosy na UK Passats. DZIEKI WIELKIE. Beda browary na zlociku beda.

 

Trzeba sobie pomagać ;) Wygrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/VOLKSWAGEN-PASSAT-SE-TDI-BLACK-53-PLATE-MOT-TAXED-ANY-TRIAL-PX-BARGAIN-/250973505655?_trksid=p5197.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26otn%3D12%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D6048753993531606404

 

jacys chetni ;) tylko 1500£ :D a to ze ma 255000 mil przebiegu sie nie liczy HEHEHE

 

Tak wygralem ja i jeszcze jeden koles ;) ex aequo

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nic tylko do PL na przeróbkę i korekcję licznika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale ma galke zmiany biegow :wmorde

 

 

Co do wycieraczek, to po ostatnich sugestiach chlopakow wybralem boscha, i jestem zadowolony. a co najdziwniejsze ;) to wczesniej tez mialem boscha i bez 2tyg wytrzymaly 2 lata :zeco:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam pewien pomysl ale nie wiem czy gra jest warta swieczki. A wiec : czy jesli sprzedam moja skore i zaloze welurowe siedzenia to czy bede mogl zamontowac do nich podgrzewanie? Jakies sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli sprzedam moja skore i zaloze welurowe siedzenia to czy bede mogl zamontowac do nich podgrzewanie?

do weluru nie czeba podgrzewania, gupia skóra tylko potzrebuje :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam ale ja nie bede chcial tego weluru na dlugo :)

 

Oki felgi wlasnie poszly do nowego wlasciciela - wiec juz nie mam tych polerowanych na sprzedaz ;)

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam ale ja nie bede chcial tego weluru na dlugo

zainwestuj w inny typ skóry... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano masz racje tylko najpierw chce sprzedac swoja zeby miec troche qaszu. kupie jakies tanie welury koloru czarnego i tak zajade do PL.

A tam juz firma Monex sie wezmie do roboty.

Narazie puki co to jest WIZJA ;) kolejne marzenie do spelnienia. Ale plany mozna jakies miec ;D

 

Napisalem do nich i dostalem takowa odpowiedz.

Witam ponownie koszt otapicerowania u nas dwoch foteli ,kanapy,zagłówków,mieszków,podlokietnika,kierownicy oraz boczków drzwiowych to łaczny koszt

skóra naturalna -2900zl

skóra +alcantara- od 2600zl do 3300zl

ekoskóra -1650zl

koszt dodatkowy za deske

skóra naturalna-1200zl

ekoskóra - 900zl

koszt wymiany materialu na podsufitce łacznie z 6 słupkami łacznie 400zl jezeli bedziesz zainteresowany oferta prosze o wczesniejsza rezerwacje terminu

 

pozdrawiam monex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radior - gratki wygranej na UKPassats :) Ceny z Monexu wyglądają całkiem sensownie. Ładnie tego passata zrobili.

 

@Patryk - powodzenia i odwagi przy kolejnej próbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem swego czasu do poprzedniego auta najtansze na ebayu. i teraz chyba mam od tego samego sprzedawcy i nie narzekam.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-Passat-01-05-Aero-Vu-Front-Wipers-Blades-/270584302865?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f0014cd11

 

wszysc polecimy bosza;)

Dzieki panowie a dzis mialem troche wolnego i ze ostatnimi czasami woda mi stala w samochodzie to postanowilem z pomoca kolegi z forum Szlakiem rozebrac podloge bylo troche zabawy i zobaczyc z kat ona jest i ile i zastalem o to taki widok wody bylo okolo 3cm http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img811/6058/h5r.mp4&via=mupload&newlp=1# Dzieki Grzesiu za wskazowki :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda pewnie dostala sie przez komputer albo filtr. a powodem pewnie byly zapchane odplywy pod aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woda pewnie dostala sie przez komputer albo filtr. a powodem pewnie byly zapchane odplywy pod aku.

 

no niestety nie woda dostala sie przez linke od otwierania maski jak zakladalem boostera to zamiast puscic przez kompa kabel to puscilem przez ta linke i to byl moj blad mialem zalepic tam silikonem ale zwlekalem z tym i jak zaczela sie zbierac woda to juz bylo za puzno na ratunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woda dostala sie przez linke od otwierania maski jak zakladalem boostera

 

zrobiłem dokładnie ten sam błąd

do dzisiaj mi szyby parują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem dokładnie ten sam błąd

do dzisiaj mi szyby parują

o widzisz czyli nie jestem sam :D mnie to strasznie denerwowalo juz ze woda stoi i ciagle szyby paruja a wczesniej nie mialem kiedy sie zabrac za to teraz tylko wysuszyc wszysko i skladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie to strasznie denerwowalo juz ze woda stoi

a smrodku nie bylo czuc? jak mnie zalalo to bylem nieswiadomy i po jakims czasie rano szczegolnie jak wsiadalem to smierdzialo stechlizna. wode wybralem a w tym filcu co jest zespolony z dywanem to jeszcze ze 2 miski wody zlecialo. masakra byla totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a smrodku nie bylo czuc? jak mnie zalalo to bylem nieswiadomy i po jakims czasie rano szczegolnie jak wsiadalem to smierdzialo stechlizna. wode wybralem a w tym filcu co jest zespolony z dywanem to jeszcze ze 2 miski wody zlecialo. masakra byla totalna.

Powiem Ci ze juz troche zaczynalo smierdziec ja wode spuscilem przez te dziury co sa w podlodze wystarczylo wyciagnac te gumy i tyle. W filcu strasznie duzo wody jak wyciagnolem to lalo sie z niego jak z kranu ale wywale go i nowy polorze i przy okazji polorze maty wygluszajace na podloge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze sie panowie pochwalic bylem dzis na MOT i wszystko jest oki :jupi pojechalem na MOT do mazdy i subaru bo mialem znizke zaplacilem tylko 25f bo jako pracownik mam znizke(nie pracuje w tym salonie )

 

patryku czy mogl bys napisac jaki masz ten dodatek do swojej przegladarki liska ,chodzi mi o dodatek do bidowania pisales cos wczesniej o tym ,ale chcialem sie dowiedziec konkretnie jak sie nazywa bo znalazlem kilka

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek, po prostu snajper :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności