Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja też miałem, nawet z tego samego roku:dobrze

No fura nie do zarżnięcia była-mało paliła, nigdy się nie psuła, i zero elektroniki. A na oleju roślinnym zasuwała i wogóle nie marudziła(55p/litr kupując baniaki po 15 litrów). No i chip tuning sam sobie zrobiłem-wystarczyło zamontować zaworek do regulacji ciśnienia suszarki, oszukując fabryczny zawór upustowy. Do tego wywalenie kapturka ograniczającego z pompy, regulacja dawki na pompie, żeby za bardzo nie kopciła i nie to auto :zeco Do tego wskaźnik, żeby wiadomo było ile dmucha i zabawa była :fajny

Oj dobrze ja tą furkę wspominam. Później sprzedałem siostrze, aż padła uszczelka pod głowicą-zaczęło ciśnienie pchać do zbiorniczka. Siostra i tak chciała coś innego, więc sprzedaliśmy takim łebkom za 100 jako uszkodzoną. Ponad rok ją jeszcze ganiali bez robienia uszczelki...

Te dwie astry to moje dwa pierwsze autka w UK i żona (też pierwsza ;) )

Zwróćcie uwagę na rejestrację szarej (to ta isuzu właśnie). Oj stare zdjęcia-jeszcze w Southampton robione-tam mieszkaliśmy przez rok.

DSC06839.jpg

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te dwie astry to moje dwa pierwsze autka w UK

poważnie jaja bo ja takze miałem pierwszą białą astre 1.4 benzyna ale rdza ją wpierdzielała i nie miała wspomagania i sie szybko z nią rozstałem ,a druga niebieska zero rdzy , samochód nie do zarżnięcia zrobiłem nią 30k założone miała alusy orginały z młodszej astry i będe ją mile wspominał co jakby miała klime to może bym ją jeszcze miał, co prawda jak przychodził MOT były problemy z emisją spalin ale dolewało sie jakiegos srodka i przechodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poważnie jaja bo ja takze miałem pierwszą białą astre 1.4 benzyna ale rdza ją wpierdzielała i nie miała wspomagania i sie szybko z nią rozstałem ,a druga niebieska zero rdzy , samochód nie do zarżnięcia zrobiłem nią 30k założone miała alusy orginały z młodszej astry i będe ją mile wspominał co jakby miała klime to może bym ją jeszcze miał, co prawda jak przychodził MOT były problemy z emisją spalin ale dolewało sie jakiegos srodka i przechodził

 

no ja tez asterka II w uk Bykałem 1,4 16v w kombiaku - miło to wspominam autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co was tak na nostalgię zebrało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co was tak na nostalgię zebrało?

 

astra była drugim autkiem w uk, pierwsza była 3 dzwiowa honda civic, 1,6 16v w automacie - chodziło to fajnie :mlask

najlepsze jednak było to ze tam gdzie kierunki była manetka wycieraczek i na odwrót :haha

ile to razy sygnalizowałem skret lub zmiane pasa wycieraczkami lub wycierałem szybe kierunkowskazem, jak sie przyzwyczaiłem to wskoczyłem do astry i znowu to samo bo odruchy zapamietane z hondy :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo ich miałem żeby w nostalgię popadać ;)

Ty też wyrośniesz z tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za dużo ich miałem żeby w nostalgię popadać ;)

Ty też wyrośniesz z tego :D

 

nie ja tam dawno zapomniałem ale przy okazji jak ktoś wspomina to ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poważnie jaja bo ja takze miałem pierwszą białą astre 1.4 benzyna ale rdza ją wpierdzielała i nie miała wspomagania i sie szybko z nią rozstałem ,a druga niebieska zero rdzy , samochód nie do zarżnięcia zrobiłem nią 30k założone miała alusy orginały z młodszej astry i będe ją mile wspominał co jakby miała klime to może bym ją jeszcze miał, co prawda jak przychodził MOT były problemy z emisją spalin ale dolewało sie jakiegos srodka i przechodził

 

Nie złe jaja, bo moja biała była też pierwszą i też 1.4 w najuboższej wersji merit, czyli nie miała nawet wspomy czy centralnego, czym mnie do białej gorączki doprowadzała. I rdza też ją brała, a na tej drugiej praktycznie wogóle-a pół roku różnicy było między nimi. Ale najlepsze było, że dałem za nie po tyle samo: 250 funtów. Jak za darmo ;)

 

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

 

astra była drugim autkiem w uk, pierwsza była 3 dzwiowa honda civic, 1,6 16v w automacie - chodziło to fajnie :mlask

najlepsze jednak było to ze tam gdzie kierunki była manetka wycieraczek i na odwrót :haha

ile to razy sygnalizowałem skret lub zmiane pasa wycieraczkami lub wycierałem szybe kierunkowskazem, jak sie przyzwyczaiłem to wskoczyłem do astry i znowu to samo bo odruchy zapamietane z hondy :doh

Przez pierwszy rok pracowałem w polsko-hinduskiej agencji pracy i jeździłem agencyjnymi szrotami ok 60 mil w jedną stronę do pracy z ludźmi-przygoda to mało powiedziane.... I dokładnie to samo-jak miałem japończyka, to było machanie wycieraczkami zamiast kierunków, jak wsiadłem do europejczyka znów zabawa od nowa...

 

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

 

za dużo ich miałem żeby w nostalgię popadać ;)

Ty też wyrośniesz z tego :D

 

Jeden zmienia jak rękawiczki inny trzyma długo i się przywiązuje. Ja nie lubię zmieniać-lubię wiedzieć co mam, pasek np już 4 lata ze mną jest. Dla nie których nie do pomyślenia:bleble Ale to wynika głównie z budżetu domowego-gdybym miał większy, to bym też zmieniał, bo by mi nie zależało. A tak wiem co mam bo sam dbam i wszystko wymieniam własnymi rękami i nie muszę się martwić o kosztowne usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie i panie. powieksza nam sie grono forumowych bobasow.

dostalem info ze Grzesiu i Megi zostali poraz drugi szczesliwymi rodzicami Dawidka

dla szczesliwych rodzicow wielkie gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje również i zdrowia życzę przede wszystkim

a teraz pany ważne pytanko

 

jak wiecie muszę kupić zderzak przedni, ale ze idealny kosztuje 1500zł, a tak naprawde gril, kierunki, i kratki zaslepki mam całe i ich nie potrzebuje to chce kupic goły, na allegro patrze i pisze emaile ale ci sprzedjacy to jacys debile

 

pytam jednego

- jaki to kolor bo takie ciemne zdjęcie

a ten mi na to

- kolor dokładnie jak na foto :haha

 

 

 

 

 

kupujesz dokładnie to co widzisz na zdjęciu, nie odpowiadam na email, przed zakupem zadzwon aby sprawdzic czy oferta nadal aktułalna,

i tego typu historie, wiec pomyślałem że kupie ten

 

 

 

http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-vw-passat-b6-05r-nowe-jakosc-i1448751366.html

 

lakiernik pomaluje i bedzie spoko

tylko to zapewne zamiennik czyli nie ori i czy będzie wszystko ok? czy zamiennik jest taki sam i czy po pomalowaniu bedzie ok?

 

 

a moze jest jakiś sposób lub firma która naprawia zderzaki, bo on ma pęknięcie tylko w jednym miejscu

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witka panowie! potrzebne sa takie rzeczy do audi : sensor ESP nr.ser.6Q0907637A oraz kolo dwumasowe nr.03G105317D. audi a6 2006 2.0tdi sport line automat wiem ze to forum VW ale jesli ktos by mial dojscie tanio do takichnowych rzeczy bardzo bede wdzieczny! z gory bardzo dzieki

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

 

wiem ze podobno ten sensor pasuje tez do vw

 

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

zibi a moze ty bys mogl cos w tej sprawie poradzic? zalatwic?

witka pany chcialem zapodac ponownie pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z reguły się zapieka i urywa przy odkręcaniu

 

nic sie nie ukrecilo ;-) , dalim rade bez zadnych wiekszych usterek

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

 

zibi a moze ty bys mogl cos w tej sprawie poradzic? zalatwic?

moge jutro pojechac do sklepu i zapytac, tylko z kolem dwumasowym to jest tak ze stare sie oddaje, oczywiscie nie musisz ale wtedy bedzie ze stowe drozsze

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie ukrecilo ;-) , dalim rade bez zadnych wiekszych usterek

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

 

moge jutro pojechac do sklepu i zapytac, tylko z kolem dwumasowym to jest tak ze stare sie oddaje, oczywiscie nie musisz ale wtedy bedzie ze stowe drozsze

dzieki wielkie zibi,a chcialem ci sie zapytac czy to bedzie orginal czesc czy zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie zibi,a chcialem ci sie zapytac czy to bedzie orginal czesc czy zamiennik?

 

a jaki cie interesuje , bo moze byc zamiennik i moze byc orginal i podaj numer rejstracyjny auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki cie interesuje , bo moze byc zamiennik i moze byc orginal i podaj numer rejstracyjny auta
KS06TZA zibi to rej.koles by chcial orginal,nr tych czesci masz gdzies u /gory, to jest to kolo i ten sensor esp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ROMEO80 a gdzie fotki nowego Passata ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ROMEO80 a gdzie fotki nowego Passata ???????

 

podkladam sie pod pytanie.

 

 

 

 

Kris po co ci kupowac mowiles ze sobie od romana wezmiesz ten zderzak.jak cos to pojedziemy razem moze ma jakies fajne 17 to ja sobie wezme:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no gratuluje również i zdrowia życzę przede wszystkim
No to gratulacje!!!!
panie i panie. powieksza nam sie grono forumowych bobasow.

dostalem info ze Grzesiu i Megi zostali poraz drugi szczesliwymi rodzicami Dawidka

dla szczesliwych rodzicow wielkie gratulacje

koledzy dzieki za dobre slowo:) melduje ze zadanie wykonane poprawnie, chlopak na swiat przyszedl tamtedy, ktoredy powinien;), kawal chlopa he he, rodzice zmeczeni bo nie przespali cala noc ale banany wkolo ryjkow sa i lezka w oku sie kreci.... z tego miejsca obiecuje od dziececych lat zaszepiac milosc do motoryzacji ze szczegolnym uwzglednieniem :provw:. jak juz wczesniej nabaknalem chrzestny dowiedzial sie pierwszy;);). 3majcie sie chlopcy, ide odpoczywac bo byla to doba na prawde wielkich emocji.....pzdr 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności