Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o olej motul 505.01, jaki i gdzie szukać w dobrej cenie, wiem że gdzies tu była rozmowa na ten temat i chyba kolega Patrick cos wie, próbowałem isć do tyłu ale tyle tych postów ostatnio było że doszedłem do grudnia i odpusciłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, tutaj masz stronę na której możesz zamówić olej jak i filtry: http://www.opieoils.co.uk

Warto być zarejestrowanym na angielskim forum passata: http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/

Zawsze to parę funtów taniej kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim aucie robiłem softa we Wrocławiu i byłem b. zadowolony,jednak nie planuje w najbliższym czasie/roku jechać autem do PL,więc trzeba szukać na miejscu :)

Tomek gdzie robiłes i jesli nie tajemnica za ile bo ponoć DYNO SOFT Wrocław posypał sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba szukać na miejscu

Boxa wlutuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://czasfutsalu.pl/index.php?opti...zentacj-polski

 

Proszę o głosik na Korczyńskiego to mój szwagier dawno powinien nim zostać ma talent chłop i zagrał kilkadziesiąt meczy w reprezentacji Naszego kraju , kilkukrotny mistrz polski

 

Podziękował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie na prozbę mojego kolegi z pracy który też ma passata a ostatnio coś mu zaczeło sie w nim dziac a mianowicie kiedy silnik pracuje i sa właczone swiatla mijania i wylanczymy silnik potem gasimy swiatla to otwiera mu sie bagażnik co to moze bys dla mnie to wyglada na moduł komfortu tym bardziej ze jak sprawdziłem dywaniki w środku to całe mokre wilgotne były co wy o tym myslicie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie na prozbę mojego kolegi z pracy który też ma passata a ostatnio coś mu zaczeło sie w nim dziac a mianowicie kiedy silnik pracuje i sa właczone swiatla mijania i wylanczymy silnik potem gasimy swiatla to otwiera mu sie bagażnik co to moze bys dla mnie to wyglada na moduł komfortu tym bardziej ze jak sprawdziłem dywaniki w środku to całe mokre wilgotne były co wy o tym myslicie pozdrawiam

 

Bartek zacznij od tego modułu komfortu zwłaszcza że zauważyłeś wilgoć na dywaniku , najlepiej wyciągnij CCM i wysusz go tak samo z podłogą , no i sprawdź gdzie przecieka ...

Zróbcie to zanim woda większych szkód narobi :) pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie o olej motul 505.01, jaki i gdzie szukać w dobrej cenie, wiem że gdzies tu była rozmowa na ten temat i chyba kolega Patrick cos wie, próbowałem isć do tyłu ale tyle tych postów ostatnio było że doszedłem do grudnia i odpusciłem .

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350248157928&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Zawsze od nich brałem specifika 505.01, a wczoraj kupiłem ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Patryk, ale czy to słowo X-clean może oznaczać że ma więcej srodka czyszczącego i czy jestes w stanie okreslic jaka jest różnica do specifica .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jaki olej polecacie do MOJEGO paska AVF z przebiegiem 65 tys mil ???? i ile litrów wchodzi to TDI ??? pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie na prozbę mojego kolegi z pracy który też ma passata a ostatnio coś mu zaczeło sie w nim dziac a mianowicie kiedy silnik pracuje i sa właczone swiatla mijania i wylanczymy silnik potem gasimy swiatla to otwiera mu sie bagażnik co to moze bys dla mnie to wyglada na moduł komfortu tym bardziej ze jak sprawdziłem dywaniki w środku to całe mokre wilgotne były co wy o tym myslicie pozdrawiam

 

VAG -com i komp i wszystko bedzie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a jaki olej polecacie do MOJEGO paska AVF z przebiegiem 65 tys mil ???? i ile litrów wchodzi to TDI ??? pozdrawiam Arek

Arek ja do mojego AVF wlewam olej http://allegro.pl/olej-silnikowy-mobil-syst-s-5w30-1l-specjal-v-vw-i1448264629.html

uzywam ten olej od 3 lat bo poprzednio wlewalem go do mojego AVB i spoko

Dodam ze ja wymieniam co 10 tys mil a nie w systemie long life

oleju wchodzi 3.8litra wraz z filtrem

 

duzo uzytkownikow tutaj zalewa swoje tdiki motulem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arek ja do mojego AVF wlewam olej http://allegro.pl/olej-silnikowy-mobil-syst-s-5w30-1l-specjal-v-vw-i1448264629.html

uzywam ten olej od 3 lat bo poprzednio wlewalem go do mojego AVB i spoko

Dodam ze ja wymieniam co 10 tys mil a nie w systemie long life

oleju wchodzi 3.8litra wraz z filtrem

 

duzo uzytkownikow tutaj zalewa swoje tdiki motulem :)

 

właśnie MOBIL S wlewałem do mojego poprzedniego paska i byłem zadowolony , a powiedz mi czy powinien być to syntetyk czy pół jak auto przejechało 65 tys mil ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW zaleca to silnikow TDI PD na pompowtryskach olej pelen syntetyk z norma 505.01 :) wiec musi byc pelen syntetyk od poczatku do konca ;) ja w poprzednim mialem najechane 130 tysi lalem tego mobila w tym AVF tez tera mi dochodzi 120 na zegarze o tez mam tego mobila i spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli półsyntetyków się nie wlewa do TDI PD ???

jak tak to dobrze wiedzieć :) ha dzięki SZYMON : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak mi koles powedzial w polsce jak olej zmienialem, zreszta na forum to tez jest gdzies opisane o ile sie nie myle, wiec tak sie stostuje do tego pelen syntetyk z norma 505.01 :)

Jesli sie myle to prosze oczywisicie mnie poprawic ;)

 

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

 

czyli półsyntetyków się nie wlewa do TDI PD ???

jak tak to dobrze wiedzieć :) ha dzięki SZYMON : )

Arek a mam pytanie bo widzialem, ze wywalales EGR ja jutro chce wymontowac ten dolot zaraz za EGr on tam jest przykrecony tylko na jedna srube ??? chodzi mi o te czesc co jest czujnik cisnienia wkrecony, bo musze tamta srube wymienic gdzie oslona sie przykreca bo mi koles zabardzo dokrecil oslone i tera mi sie sruba obraca, dlatego jutro chce sobie cos tam wykombiowac zeby na przyszlosc nie miec problemow ze sciaganiem oslony od slinika ;)

Edytowane przez szymondeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak mi koles powedzial w polsce jak olej zmienialem, zreszta na forum to tez jest gdzies opisane o ile sie nie myle, wiec tak sie stostuje do tego pelen syntetyk z norma 505.01 :)

Jesli sie myle to prosze oczywisicie mnie poprawic ;)

 

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

 

 

Arek a mam pytanie bo widzialem, ze wywalales EGR ja jutro chce wymontowac ten dolot zaraz za EGr on tam jest przykrecony tylko na jedna srube ??? chodzi mi o te czesc co jest czujnik cisnienia wkrecony, bo musze tamta srube wymienic gdzie oslona sie przykreca bo mi koles zabardzo dokrecil oslone i tera mi sie sruba obraca, dlatego jutro chce sobie cos tam wykombiowac zeby na przyszlosc nie miec problemow ze sciaganiem oslony od slinika ;)

 

o ile pamiętam to tylko jedna śruba a raczej nakrętka 10mm lub 8mm :) trzeba jeszcze odczepić parę wężyków przyczepionych od tyłu tego dolotu i jakiś czujnik czy inne ustrojstwo od spodu dolotu przykręcone na 2 nakrętki 10mm lub 8 mm :) ..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzieki bardzo ;) milego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek zacznij od tego modułu komfortu zwłaszcza że zauważyłeś wilgoć na dywaniku , najlepiej wyciągnij CCM i wysusz go tak samo z podłogą , no i sprawdź gdzie przecieka ...

Zróbcie to zanim woda większych szkód narobi :) pozdro Arek

 

Ok Arek dzieki spróbuje zrobić tak jak napisałes

 

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

 

VAG -com i komp i wszystko bedzie wiadomo

 

Jutro moze ustawi sie z kims na VAGA dzieki Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności