Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Lechu, ale czego konkretnie poszukujesz?

 

edit:

jezeli chodzi o plyte glowna, to bedzie ciezko, szybciej jakiegos starszego lapka, czy stacjonarke mozna wyciagnac, niz poszczegolne czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlepka doszła dzisiaj ;) Dzięki Luke.

Panowie, tak sobie przeglądałem ebaya w poszukiwaniu jakiejś taniej uszkodzonej Zafiry I i natknąłem się na to:

http://cgi.ebay.co.uk/vauxhall-zafira-51-2001-2-0-diesel-7-seater-/250771926838?pt=Automobiles_UK&hash=item3a632bef36

Czy ktoś już słyszał o takich kwiatkach, czy to jakaś ściema? Bo gościu wziął auto w PX, ale bez kluczyków i V5 :zeco I, że dowód niby ma juz na siebie, ale kluczyka nie miał czasu dorobić...Ja wiem, że tu to różne kwiatki możliwe, ale to przynajmniej dziwne jest. Spotkał się ktoś z czymś takim? W sumie pojechałbym zobaczyć, bo to tylko 25 mil ode mnie, ale bez kluczyka nie odpalę, więc i oglądanie mija się z celem, bo co mi po skorupie, jak się okaże po kupnie, że silnik to juz tylko wątpliwa dekoracja, a zmieniać silnika pod domem na parkingu nie mam zamiaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlepka doszła dzisiaj
nie bylo innej mozliwosci ;)

:ok nie ma problemu

Bo gościu wziął auto w PX, ale bez kluczyków i V5
:zeco pierwsze slysze, ciekawie sie ta historia zapowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto niewiadomego pochodzenia moze byc kradzione a to ze ma v5 na siebie juz to zaden problem bo wypelnil wniosek z poczty wyslal i dostal v5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna sprawdzic hpi, koszt okolo 30 fuli na 3 auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero dzisiaj to zobaczyłem-jakby to było w weekend to bym pojechał i wypytał gościa-bo też mam nie odparte wrażenie, że to lewe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna sprawdzic hpi, koszt okolo 30 fuli na 3 auta ;)
luk a nie czasem 25.00 na 5 aut? ja w zeszlym roku sprawdzalem na autotraderze 5 aut w cenie 25fuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jak zaklepia ze mozna rejestrowac,to juz sie ukruci co nie jakim fachmanom

 

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

 

czyli jak zaklepia ze mozna rejestrowac,to juz sie ukruci co nie jakim fachmanom
w polsce to nic z gorki wszystko zawsze pod gorke i jeszcze pala w leb co by bylo trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luk a nie czasem 25.00 na 5 aut?
raczej nie, ostatnio bylo sprawdzane i placone tez bylo 30.99 za 3 auta ;)

 

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

 

bronia sie jak moga, mieli juz jeden termin na wprowadzenie zmian, i caly czas nic to nie daje, zobaczymy czy sie przestrasza kar pienieznych, bo na nic innego nie mozna liczyc. bo chyba nie zmienia zdania, ze jazda angolem w pl bedzie bezpieczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że bezpieczniej przełożyć. My mając praktykę w jeździe z kierą "nie po tej stronie" mamy wprawę ale jak siądzie ktoś co kupił właśnie auto dopiero sprowadzone to chyba sami się domyślacie co będzie...

Chyba zgadzam się z rządem naszym w tym momencie... Albo się starzeję :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezpieczniej przełożyć.
to sie zgadza, ale im chyba nie o to chodzi ;)

bo skoro unia itd, to dlaczego jeden produkt, z jednego kraju UE, jest gotowy do jazdy, ze wszystkimi normami itd, a w innym kraju nie mozna takowego zarejestrowac.

Albo się starzeję

to nieuniknione :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo skoro unia itd, to dlaczego jeden produkt, z jednego kraju UE, jest gotowy do jazdy, ze wszystkimi normami itd, a w innym kraju nie mozna takowego zarejestrowac.

pewnie z tej racji że u nas społeczeństwo biedne więc chętnych na tanie angliki było by zatrzęsienie a wtedy to już można sobie wyobrazić co by się działo z wyprzedzaniem itp...

Więc wprowadzili zakaz rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie z tej racji że u nas społeczeństwo biedne więc chętnych na tanie angliki było by zatrzęsienie a wtedy to już można sobie wyobrazić co by się działo z wyprzedzaniem itp...

Więc wprowadzili zakaz rejestracji.

 

to niech chociaz zezwola rej wszystkim powracajacym jako mienie przesiedlencze

jak udowodnisz np. ze 2 lata tam pracowałes to mozesz takiego sprowadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc wprowadzili zakaz rejestracji.
i zobaczymy co z tym zrobia teraz ;)

 

szczerze powiem, ze jezdzic anglikiem po polsce to chyba tylko po miescie, o temacie wyprzedzania juz nawet nie mowie, bo to strach w oczach ;)

 

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

 

panowie, szukam tanich czesci, moze ma ktos jakas ciekawa stronke, lub stoi mu pod domem jakas almera bo szybe przednia potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
almera

a może od E klasy podejcie lub Laguny II? Bo mogę załatwić....

o temacie wyprzedzania juz nawet nie mowie, bo to strach w oczach

przetłumacz to tym co nigdy tu nie byli i "anglikiem" nie jeździli....

to niech chociaz zezwola rej wszystkim powracajacym jako mienie przesiedlencze

za dużo przekrętów by pewnie było i dlatego najlepiej wszystkim zabronić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to lepiej angliki beda anglikami a polaki polakami,potrzeba jeszcze tego złomu.juz dojepane z całej europy szrotu to jeszcze z uk bedą targac z karzaków i złomów jakies ulepy,ja jestem na nie!i niech zapłaca nawet miliard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki i co z tym zlotem

w maju?

którego?

gdzie?

 

bo jutro bukuje urlop i nie wiem czy zabukowac tak aby byc w pl przed swietami a po swietach wrócic i na poczatku maja zlot, czy zabukowac tak ze na swieta do pl i pózniej ok 10 maja powrót na zlot

 

 

aha jak coś to zbieram zamówienia na piwo z pl i moge wrzucic do paska 110 litrów, płatność w cenie zakupu przy odbiorze ! na zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście już, że w tym roku tydzień po Dub Show jest EARLY EDITION organizowane po raz pierwszy w marcu??? jednodniowy wypad w okolice zibiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności