Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra lektura az milo poczytac.

Ja piernicze stary wlasnie dzis sobie pomyslalem ze dawno nie bylo slychac nic od ciebie, a ty sie tu pojawiasz - jak magik HEHE.. Jak sie sprawy maja ?? Poukladales co mialem poukladac?

Pozdrowki

 

To kto bedzie we wtorek pod ACE??

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co mi zostało z wirnika turbiny :zeco
Sztuka nowoczesna, dawaj w ramke i na galerie jako metaloplastyka.

Hehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Mam prośbe, ma ktoś może wlepe forumową na zbyciu? Pare postów wcześniej wyczytałem że ktoś chyba miał. Odkupie chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko piekne lopatki az milo popatrzec zart

 

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

 

zibi morze byla by szansa z toba sie zgadac na ten czeski programik jutro? co ty na to

poprawka MOZE

 

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

 

czasami pisze tak jak slina mi na jezyk przyniesie wiec wybaczcie za moje bledy

 

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

 

witam wszystkich

 

Mam prośbe, ma ktoś może wlepe forumową na zbyciu? Pare postów wcześniej wyczytałem że ktoś chyba miał. Odkupie chętnie.

mam mala

 

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

 

a co do wiekszej musisz zapytac luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie ;)

 

I u mnie:bleble

Ale mieszać ze znaczkami zaczęli dopiero od roku modelowego 2004. Wcześniej to się pokrywało o ile ktoś sam nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sztuka nowoczesna, dawaj w ramke i na galerie jako metaloplastyka.

Hehehe...

Turbinke z awx-a być może zregeneruje i wstawie do afn-a lub wypoleruje i postawie na meblach w salonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie jak jest tak zrobione fabrycznie i napisany program pod AVF pod serie to moze dal bys Stavros skopiowac programik na najblizszym spocie ( mowie teraz powaznie, nie po to zeby cie sprawdzac ale skoro to co piszesz jest prawda to warto bo napisane jest fabrycznie a oni nie robia programu indywidualnie pod kazde auto tylko leca tasmowo i wtedy mozna to zrobic bez obaw) i przeloze go do siebie. wiedze i kabelek do takiej operacji posiadam. Jak bedziesz na zlocie to pomyslimy tylko przed rozpoczeciem tankowania, bo potem to juz ja sie nie dotykam

Spoko, jak najbardzie ten program to seria dostepna w vw wychodzily takie, tak jak podgrzewana kanapa, rzadkosc(niesamowita) ale jednak;)

 

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

 

Panowie czerwone literki to ściema !!!

Było o tym na forum nalepiali takie jakie im w łapy wpadły.

Ja u siebie mam z tyłu na klapie tylko czerwone I a pod maską mam wszystkie srebrne litery.

 

Kiedyś pojechałem do polskiego mechanika a on mi mówi że mam 110 koni :D a ja otwieram maske i mówię że mam 90 na pompowtryskach :D:D .

 

Seba pojedz na hamownie przy wizycie w polsce koszt 100 zl i bedziesz wiedział co masz!

 

Ja jak kupowałem drugiego passata to mi koleś powiedział że jest lewarek a nie było :P

Pomysl dobry, bo wiem ze na rolkach koleszka nie sprawdzal, ale po nr ecu, silnika, nadwozia i tp, w bazie danych o sprzedanych vw i stwierdzil ze jest zapisane iz ma 145.

Ale tak jak mowisz w pl na rolki postawie bo tutaj 100f chcieli jak sprawdzalem 1.8t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj 100f chcieli

 

chyba zlote te rolki byly he, w moich stronach biera 30£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 35 a jesli jest rolling road day to 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba zlote te rolki byly he, w moich stronach biera 30£

 

Znaczy chcesz mi powiedziec ze zostalem okradziony krotko mowiac?????????

 

---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

 

Skur...el! Znam typa, wlasnie jak mnie liczyl to tak niepewnie spogladal jak by sprawdzal czy kumam ile takie cos warte! Pojade do niego na rolki i tym razem nic nie dostanie po sprawdzeniu. Wtedy nawet paragonu nie dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 30-40 w uk hamowanie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy chcesz mi powiedziec ze zostalem okradziony krotko mowiac?????????

 

jak najbardzidej, zreszta kolega rafal potwierdzil ile kosztuje wjazd na rolki na dobrej Hamowni i sprawdzenie mocy. W moich stronach zeby mnie skasowali 100 za rolki to musial bym na nie wjechac chyba dachem he

Nie chce nic sugierowac ale moze nie tylko na tych rolkach cie przekrecili. Stavros jedz na dobra hamownie i zrob wykres bo VW w europie nie ladowal wiekszych programow do AVF jak 131KM. jedynie co gosc mogl zrobic to remapa w jakims garazu i doklejil literki albo mial takie w serii. A jak bys pojechal do aso VW to na bank by ci powiedzieli czy taki zabieg byl przeprowadzony fabrycznie. Ale jestem pewny ze nie, bo fabryka tego nie robi, jak by robila to tunerow mogli bysmy dawno pochowac

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdrowie koledzy i koleżanki :jacek ............a miał być weekend bezalkoholowy :doh

Stavros...........za Twoje czerwone TDI też się napiję :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie pije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie pije

żalisz się czy chwalisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris ja z mila checia pojade z toba, bo wtorki mam wolne ;) tylko byc po mnie podjechal, co? :P

 

dobra ale jak ty bys wrócił :haha

 

, bo chyba we wtorek do bristol-u bede leciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żalisz się czy chwalisz?

 

nie pije bo juz nie moge eheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra ale jak ty bys wrócił :haha

 

, bo chyba we wtorek do bristol-u bede leciał

No to do mnie z Bristolu masz 15 minut mieszkam w dursley.

Wpadaj na kawe !!

Albo na %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak najbardzidej, zreszta kolega rafal potwierdzil ile kosztuje wjazd na rolki na dobrej Hamowni i sprawdzenie mocy. W moich stronach zeby mnie skasowali 100 za rolki to musial bym na nie wjechac chyba dachem he

Nie chce nic sugierowac ale moze nie tylko na tych rolkach cie przekrecili. Stavros jedz na dobra hamownie i zrob wykres bo VW w europie nie ladowal wiekszych programow do AVF jak 131KM. jedynie co gosc mogl zrobic to remapa w jakims garazu i doklejil literki albo mial takie w serii. A jak bys pojechal do aso VW to na bank by ci powiedzieli czy taki zabieg byl przeprowadzony fabrycznie. Ale jestem pewny ze nie, bo fabryka tego nie robi, jak by robila to tunerow mogli bysmy dawno pochowac

Wlasnie auto bylo w angielskim aso u kolegi, on sprawdzal po numerach silnika i td iz mialo inny program fabryczny. Nie sprawdzal na rolkach bo tego juz za free nie mogl zalatwic.

 

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

 

A te rolki za 100 mialem przy okazji motu ktory kosztowal 50. Polzcili kolesia ze niby najlepszy w miescie i ze kazda usterke znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do mnie z Bristolu masz 15 minut mieszkam w dursley.

Albo na %

 

nie pije :dolamam choć pół bagażnika lecha w butelce mam :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności