Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wybral opcje tylko kolorowych literek nic pozatym. Nie rozpisuje sie to tyle. Ja osobiscie zapraszam na Hamownie i wykresik bo wydaje mi sie ze wlasnie nie wiesz czym jezdzisz. A propo ja tez handluje autami i takie tam wciskam co nie ktorym zeby lepiej poszlo he he. Spadam na basen z dzieciakami , moze tam bedzie ciekawiej he . Pozdrawiam i sorki ze poruszylem temat

 

Heh...no masz racje, w vw sie mylili robiac specyfikacje (kolega byl pomocny) po vinie.

Jezeli oni maja zapisane ze takowy program zostal wgrany dla tego typa to chyba tak jest... albo nie ty masz racje a jego zrobili w jajo... zaplacil a oni mu tylko literki pomalowali hahahaha....

Lec na basen;)

 

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:26 ----------

 

To tak jak w usa 1.8T 170koni, nie jeden na forum zanim wiesc ta stala sie popularna rece dawal sobie ucinac ze to brednie. Nie upieraj sie bo w bledzie jestes. Przeczytaj watek oznaczenia silnikow 3b i 3bg!

Edytowane przez Stavros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak jak w usa 1.8T 170koni

USA 170 bhp kod silnika AWM,Europa 150 bhp kod silnika AWT ....widzisz różnicę?

Ty masz AVF tak czy jakieś inne specjalne oznaczenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
USA 170 bhp kod silnika AWM,Europa 150 bhp kod silnika AWT ....widzisz różnicę?

Ty masz AVF tak czy jakieś inne specjalne oznaczenie??

Jak najbardziej AVF sprzedawca powiedzial mi ze automa inny soft wgrany fabrycznie i ze bylo robione na jego zamowienie(bo na stanie nie bylo ywmaganych opcji).

Zareagowalem ironicznym usmiechem myslac ze kolejny angol ktoremu wcisneli kit.

W drodze do domu (godzine wczesnie w drodze po AVF prowadzilem APU) wydalo mi sie ze idzie on troszke lepiej niz 1.8T jedynie zakres szalenstwa na obrotomierzu jest znacznie krutszy.

Zastanawialy mnie czerwone literki TDI bo powinno byc tylko DI czerwone.

 

Kilka razy mialem okazje zlapas sie dla zabawy z 1.8T oraz z AVF z czrwonymi DI.

Pozniej przypomnialo mi sie ze koles walnol tekst iz na jego zyczenie wgrali mu soft inny.

 

Gadalem z kolega(mechanik w vw crewe) czy da sie to sprawdzic, a on ze tak.

Jak co roku mieli akcje serwisowa przed zima (darmowe przeglady zimowe dla posiadaczy ktorzy tam moty robia itp.) wiec boczkiem wkrecil mnie na liste, otworzyl mi konto serwisowe (od tamtej pory co raz dostaje sms'y zebym przyjechal bo maja promocje na wymiane tego czy tamtego)itd.

Podstawilem mu autko-w zamian dostalem b6 sedana (zastepczak serwisowy) 2.0tdi 140km (praktycznie zero roznicy w jezdzie z moim) kolejnego dnia odbierajac (oczywiscie caly pic polegal na tym ze mnie to nie kosztowalo nic) powiedzial ze faktycznie jest zapisane w papierach konfiguracyjnych iz auto dostalo te 145km 340nm ale zostalo mu kolo mu kolo 140 nie wicej.

 

Mnie jego inf ucieszylo i wciaz cieszy.

I nikgo do wiary w to nie naklaniem.

 

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

 

A co do b6 to owszem podoba mi sie ale po tej jezdzie wiem ze nie bedze takiego nigdy mial. Czegos mu brak i taki plastikowy sie wydaje.(jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
romek a co ty na toabysmy skoczyli sie przywitac we wtorek pod ACE :kumple
kris z mila checia pojechal bym ale ja pracuje na noc (ja sem netoperek pany) wiec nie zabardzo mi to pasuje bo te spotkania sa tylko jakos we wtorki.nie wiem jak by to tak wypadlo w sobote to lece jak na skrzydlach,wiec tak sie niecierpliwie do jakiegos wspolnego zjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris ja z mila checia pojade z toba, bo wtorki mam wolne ;) tylko byc po mnie podjechal, co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris z mila checia pojechal bym ale ja pracuje na noc (ja sem netoperek pany) wiec nie zabardzo mi to pasuje bo te spotkania sa tylko jakos we wtorki.nie wiem jak by to tak wypadlo w sobote to lece jak na skrzydlach,wiec tak sie niecierpliwie do jakiegos wspolnego zjazdu.
ew.musial bym zapytac o wolne ale te cymbaly nie chca mi tak laskawie dawac wolnego bo przyjeli takich nierobow i nie chca robic ,nie to ze dziobie w robocie bo robie swoje koncze i lece do domu nie interere mnie jakies ich opinie,a i nie robie tez nic poza norme,bo sami mi kiedys powiedzieli zebym czasem nic nie robil wiecej bo dowala wiecej roboty.wiec sie nie spinam.

 

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

 

no tak widze pany ze sie ugadujecie a ja znow w dup.. z wyjazdem:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak widze pany ze sie ugadujecie a ja znow w dup.. z wyjazdem
ze niby co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak co zgadujecie sie na wyjazd do ace a ja w robocie bede pomykal,ale tak mysle ze to troche chyba jest kawalek do ciebie luk zeby podjechac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jest kawalek do ciebie luk
i to nie maly ;):lol:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to nie maly ;):lol:P
tak tez przez glowe mi coos przemklo:hehe

 

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

 

i to nie maly ;):lol:P
luk a ty nic nie wiesz o jakiejs dacie wstepnie na zjazd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, cos sie kreci kolo pierwszego weekendu maja, ale data jeszcze nie przypieczetowana, w innym watku w dziale zagraniczne, mozesz sam luknac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman, cos sie kreci kolo pierwszego weekendu maja, ale data jeszcze nie przypieczetowana, w innym watku w dziale zagraniczne, mozesz sam luknac ;)
luk wertuje te strony i albo mi poszlo na oczy albo czytac nie umie nie moge znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej AVF sprzedawca powiedzial mi ze automa inny soft wgrany fabrycznie i ze bylo robione na jego zamowienie

 

W sumie jak jest tak zrobione fabrycznie i napisany program pod AVF pod serie to moze dal bys Stavros skopiowac programik na najblizszym spocie ( mowie teraz powaznie, nie po to zeby cie sprawdzac ale skoro to co piszesz jest prawda to warto bo napisane jest fabrycznie a oni nie robia programu indywidualnie pod kazde auto tylko leca tasmowo i wtedy mozna to zrobic bez obaw) i przeloze go do siebie. wiedze i kabelek do takiej operacji posiadam. Jak bedziesz na zlocie to pomyslimy tylko przed rozpoczeciem tankowania, bo potem to juz ja sie nie dotykam

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czerwone literki to ściema !!!

Było o tym na forum nalepiali takie jakie im w łapy wpadły.

Ja u siebie mam z tyłu na klapie tylko czerwone I a pod maską mam wszystkie srebrne litery.

 

Kiedyś pojechałem do polskiego mechanika a on mi mówi że mam 110 koni :D a ja otwieram maske i mówię że mam 90 na pompowtryskach :D:D .

 

Seba pojedz na hamownie przy wizycie w polsce koszt 100 zl i bedziesz wiedział co masz!

 

Ja jak kupowałem drugiego passata to mi koleś powiedział że jest lewarek a nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie mam z tyłu na klapie tylko czerwone I a pod maską mam wszystkie srebrne litery.
to tak jak u mnie ;)

 

Ja jak kupowałem drugiego passata to mi koleś powiedział że jest lewarek a nie było
:lol :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co mi zostało z wirnika turbiny :zeco

010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co mi zostało z wirnika turbiny :zeco
spoko piekne lopatki az milo popatrzec zart

 

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

 

W sumie jak jest tak zrobione fabrycznie i napisany program pod AVF pod serie to moze dal bys Stavros skopiowac programik na najblizszym spocie ( mowie teraz powaznie, nie po to zeby cie sprawdzac ale skoro to co piszesz jest prawda to warto bo napisane jest fabrycznie a oni nie robia programu indywidualnie pod kazde auto tylko leca tasmowo i wtedy mozna to zrobic bez obaw) i przeloze go do siebie. wiedze i kabelek do takiej operacji posiadam. Jak bedziesz na zlocie to pomyslimy tylko przed rozpoczeciem tankowania, bo potem to juz ja sie nie dotykam
zibi morze byla by szansa z toba sie zgadac na ten czeski programik jutro? co ty na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności