Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie

 

Dziś rano zostałem ojcem :)

 

Syn Brian i matka mają się bardzo dobrze :)

 

 

no to wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki powodzenia w MODACH

 

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie

 

Dziś rano zostałem ojcem :)

 

Syn Brian i matka mają się bardzo dobrze :)

Gratulacje :) Zdrówka życzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma moze doswiadczenie z kompletnymi zestawami zawieszenia z ebaya? mam na mysli komplet - wszystkie wahacze i sruby itd.

ceny sa od 100 ->KLIK az do 230 ->KLIK

jest to to cokolwiek warte czy po pol roku beda do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

 

Dziś rano zostałem ojcem

 

Syn Brian i matka mają się bardzo dobrze

gratulejszyn Rafale.oby zdrowo rósł i za szybko z passata Cię nie wysadził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie

 

Dziś rano zostałem ojcem

 

Syn Brian i matka mają się bardzo dobrze

 

no to czas naoliwic stawy - zas jest okazja - zdrowie Briana i gratulacje dla rodzicow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ma moze doswiadczenie z kompletnymi zestawami zawieszenia z ebaya? mam na mysli komplet - wszystkie wahacze i sruby itd.

ceny sa od 100 -> KLIK az do 230 -> KLIK

jest to to cokolwiek warte czy po pol roku beda do wymiany?

wypłosz poszło pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie

 

Dziś rano zostałem ojcem :)

 

Syn Brian i matka mają się bardzo dobrze :)

gratulacje dla rodzinki!

 

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

 

masakra jakas ???? kolesia powinni tez tak potraktowac,albo jakies menczarnie wcale nie zal mi takich ludzi.nawet resocjalizacja tu zadna nie pomoze .

 

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

 

halo panowie [potrzebuje na szybko pomocy do zainstalowania kabelka do volvo to jest na takiej samej zasadzie jak nasze vagoskie.zainstalowalo sie wszystko ale nie moge zrobic testu i nie moge zrobic save? w czym problem ? prosze o szybka porade

 

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

 

ok jacenty wielkieeeee dzieki jak znajdziesz tez cos dla mnie do zdjeciowego to daj znac

panowie dzieki temat ogarniety.

 

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

 

Roman Wypłosz

sciągnijcie sobie ashampoo_burning_studio_9_910

 

Roman co do zdjęciowego programu to dam znać

jacek probuje sciagnac ten szampon ale nie widze tu takiego v9.10?

 

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

 

jacek znalazlem takie Ashampoo Burning Studio 2010 9.24 Advanced

Ashampoo Burning Studio 10.0.15

 

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

 

i tera badz madry i pisz wiersze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas ???? kolesia powinni tez tak potraktowac,albo jakies menczarnie wcale nie zal mi takich ludzi.nawet resocjalizacja tu zadna nie pomoze .
odrazu mu kulke sk... ale pewnie dostanie dozywocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luka nie ma to mozna sobie pozwolic.

apropo luka - dzwonil ze prom mial na 22 a chcial sie wbic na 18 ale mu mendy w porcie powiedzialy ze +50 pandow. zlodziejstwo sie szerzy normalnie.

wiec decyzja przyszlej malzonki czekali na nastepny o 20 bez doplaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropo luka - dzwonil ze prom mial na 22 a chcial sie wbic na 18 ale mu mendy w porcie powiedzialy ze +50 pandow. zlodziejstwo sie szerzy normalnie.

wiec decyzja przyszlej malzonki czekali na nastepny o 20 bez doplaty

Sie wycwanili mendozy teraz, kiedyś nie było takich jazd z dopłatami. :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie wycwanili mendozy teraz, kiedyś nie było takich jazd z dopłatami.

no ja bym zekl ze tragedia na maxa. do pl jadac to nie ma daleko do portu i latwiej jest przwidziec czas dojazdu ale z pl ja np mam do dunkierki 1400 i wstrzelic sie w okienko 4 godzin to czasami jest torche trudno a dla tych co jada z dziecmi to wogole musi byc koszmar. czlowiek nie chce sie spoznic i jedzie wczesciej. jak nie ma niespodzianek to nadrobi na trasie troche i wtedy w porcie **** albo czekac na wlasciwy prom albo plakac i placic. dlatego tez chyba bilety sa takie tanie teraz.

ja wracam z polandii 03.09 i jade ciufcia wiec zobaczy co oni mi powiedza jak bede wczesniej albo pozniej niz bilet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie wycwanili mendozy teraz, kiedyś nie było takich jazd z dopłatami. :wmorde

A dlaczego tak zrobili? Bo co poniektórzy "nasi" cwaniacy kupowali prom w nocy o połowę taniej, a przyjeżdżali w dzień...

 

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

 

no ja bym zekl ze tragedia na maxa. do pl jadac to nie ma daleko do portu i latwiej jest przwidziec czas dojazdu ale z pl ja np mam do dunkierki 1400 i wstrzelic sie w okienko 4 godzin to czasami jest torche trudno a dla tych co jada z dziecmi to wogole musi byc koszmar. czlowiek nie chce sie spoznic i jedzie wczesciej. jak nie ma niespodzianek to nadrobi na trasie troche i wtedy w porcie **** albo czekac na wlasciwy prom albo plakac i placic. dlatego tez chyba bilety sa takie tanie teraz.

ja wracam z polandii 03.09 i jade ciufcia wiec zobaczy co oni mi powiedza jak bede wczesniej albo pozniej niz bilet

Na Wielkanoc z PL wyjechałem sobie 14godzin wcześniej, google pokazuje 12 godzin, a bywało, że i w 10 objechałem. Zawsze jeżdżę o tej samej porze mniej więcej-wieczorem ze Śląska wyjeżdżam. Tym razem jednak był taki ruch, że grzałem ile wlazło, tankując nawet auta nie gasiłem, zero postojów i dojechałem 40 minut przed godziną odpływu tylko...Wkurza mnie, strasznie-co z tego, że jedziesz własnym autem jak i tak jesteś uwiązany....

Pamiętam pierwszym razem w 2006 jak wracałem z PL ze świąt to prom (Norfolk) miałem na 14tą, a dojechałem na 9tą-nawet gadki nie było, żebym popłynął wcześniej...Dopiero mnie wpuścili o 11.50 do portu i jak podjechałem na stanowisko jako pierwsze auto to goście z obsługi zaczęli mi machac żebym jechał-i cudem jakimś wjechałem ostatni na wcześniejszy prom.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez zaraz wyruszam o12 i mam prom na 18 ,mam zamiar wbic sie na 16 i nigdy nie mialem problemow ze jeste wczesniej ale zeby kasowac 50 przegiecie wole poczekac ,raz jak bylem predzej to tez mi zaczeli machac kierowac jakimis skrotami i sie nagle znalazlem miedzy tirami na dolnym pokladzie,pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokiej drogi Rafał.

Dla chętnych wsadziłem kilka zdjęć z wczorajszego zlotu VAG w Fermoy:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1432566&postcount=494

 

Było bardzo fajnie. Masa ciekawych samochodów i fajny klimat. Szkoda, że takie spotkania odbywają się*tak rzadko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witac Pany, potrzebuje rady. mianowicie kupilem 2 opony w pazdzierniku i 1 opona sie rozlatuje, wyglada to tak jakby ktos skalpelem zaczal skorowac opone i sciagac bieznik. dzieje sie tak ze strony zewnetrznej i wewnetrznej tej samej opony. 2 opona jest jak najbardziej ok. bylem dzis w warsztacie i facet powiedzial ze to nie moze byc wina opony, ze moze w dziure jakas wjechalem i niestety odmowil wymiany opony alby refunda. czy jest jakas mozliwosc do "naklonienia" go do wymianay opony na nowa bo nie wydaje mi sie zeby to byla wina moja albo samochodu bo na szczscie tutaj nie ma takich wyrw w drogach jak w polandii. to juz moj 4 komplet opon tej samej marki kupionej w tym samym sklepie. wydaje mi sie ze trafila sie jakas 1 felerna.... wiec powiedzcie proze mam szanse na jakis zwrot?? kwestia 50/60 pandow ale nie znajde tyle na drodze...

pozdro i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

panowie samochod wycenili na 4tys £

ale wysokie mile rysy dziury itd itp wiec wyszlo £2820

chyba brac co ???

a odkupienie go wyjdzie £500

wiec chyba kupie go i wysle do pl i bede mial tam samochod ??

jak myslicie ??

klucic sie chyba juz niemam co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adas ja jakbym byl na Twoim miejscu to bym wzial i kase i auto. jemu przeciez wiele nic nie bylo!! lampa, zderzak, maska, chlodnica chyba tez... rzeklbym kosmetyka... a furke fajna przeciez masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wlasnie zrobie grzesiu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności