Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nachodzi mnie żeby go w kolor nadwozia prysnąć...
moim zdaniem za duzo roboty.drapanie papierem, czyszczenie, podklad, baza , bezbarwny.szkoda roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam-na urlopie w PL będę miał czas i garaż do dyspozycji i przy okazji w malowaniu bym sie podszkolił ;)

W każdym razie boxik powinien ładnie wypełnić dach paska. Myslałem o czymś lepszym, ale nie mam kasy, a pewnie i tak raz go użyje i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi panie lepiej czym mam te moja rure od dolotu zaczepic zeby mi nie wylatywala

 

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

 

na dole mam juz na wkrety ale u gury jest plastik wiec wkrety raczej nie przejda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ja takiej tandety nie mam-u mnie fabrycznie na opaskach, a po zrobieniu fmic takie opaski siedzą:

http://www.ebay.co.uk/itm/Norma-GBS-Stainless-Exhaust-Clamp-51-55mm-/120677044758?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c18e99216

I tak mi się wydaje czy by czasem taka opaska założona na twoją złączkę nie zdała by egzaminu...Tylko jakbyś kupował to wymierz dobrze, bo one mają małą tolerancje rozmiarową. Nazywają je też T-bolt clamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie ja takiej tandety nie mam
:wmorde

 

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 02:20 ----------

 

ale to nie przejdzie z ta opaska bo rura jest w prawdzie gumowa ale ma okucie metalowe i to okucie wchodzi w plastikowa rure

 

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:21 ----------

 

szkoda mi kasy przed wyjazdem wydawac to narazie w ruch pojdzie chyba tasma plucienna a jak wroce to nabede chyba zestaw fmic

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak silna opaska ściśnie to okucie.

Moim zdaniem warto spróbować.

Ok spadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narka i kupuj opaskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty ze mna nie zadzieraj - na forum to ty jestes 3 razy bardziej wygadany niz w rzeczywistosci - calkowicie odwrotnie od G_B

jak sie nie znam to sie nie udzielam- calkowicie odwrotnie od chudy_lis:D

 

---------- Post added at 05:14 ---------- Previous post was at 05:13 ----------

 

bo żona jeszcze nie spała jak przyszedłem i...było fajnie
:wojak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miała wyrzuty sumienia, że przedwczoraj się nie dała i poszła spać, a ja nie miałem nic przeciwko takiemu zadośćuczynieniu;)

 

---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:52 ----------

 

Kupiłem sobie a Chin hid do nubiry bo też ma soczewki i na zwykłych żarówkach zwłaszcza w deszczu to nic nie widać. A z Chin hid kosztował całe 19.88.Mam nadzieje, że będzie sprawny...

W każdym razie właśnie dostałem tracking number i sprawdziłem gdzie jest przesyłka. Nadana została z mieściny o wdzięcznej nazwie GUOJIHANJIANYUNYINGZHONGXIN...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety total loss wynosi 6500 masakra

teraz czekam na tel z direct line

masakra tylko się pochlastac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że tak będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz ciekawe ile direct line mi za niego da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i niestety total loss wynosi 6500 masakra

teraz czekam na tel z direct line

masakra tylko się pochlastac

masakra zkad oni biora takie ceny czesci :przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne średnią cene rynkową a może nawet więcej ;)

mi jak zabierali vectre to powiedziałem gościowi z ubezpieczalni że właśnie chciałem to auto sprzedać zapytał się za ile i na tyle dostałem czek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak powiem

chyba będzie najlepiej

coz pozostaje mi czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .panowie potrzebuje pomocy co i jak ,mialem zaraz jechac do polandi ale autko zaczelo gasnac i choinka na zegarach , kilka dni temu wymienione zostalo sprzeglo i dwumas i od tamtej pory sie zaczelo a jeszcze predzej obnizony ,zaczelo sie od sporadycznych mrogan abs i esp zwlaszcza ruszajac z pod swiatel ,wyczytalem na forum ze to czujnik na kompie tez pokazalo ze sensor low cos tam . od wczoraj czestotliwosc wzrosla a do abs esp zaczelo mrugac ! od recznego z zgaszeniem silnika .pretkos obojetnie najczesciej ruszajac ,ale dzis to juz masakra na odcinku 16 km zgasl mi z 10 razy i do tego jeszcze doszlo mruganie chyba swiec (sprezynka ) ,panowie jakies rady gdzie szukac przyczyn wyjazd przelozylem na poniedzialek ,wizyte na kompa mam na 18 mam nadzieje ze w weekend da sie to naprawic .dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .panowie potrzebuje pomocy co i jak ,mialem zaraz jechac do polandi ale autko zaczelo gasnac i choinka na zegarach , kilka dni temu wymienione zostalo sprzeglo i dwumas i od tamtej pory sie zaczelo a jeszcze predzej obnizony ,zaczelo sie od sporadycznych mrogan abs i esp zwlaszcza ruszajac z pod swiatel ,wyczytalem na forum ze to czujnik na kompie tez pokazalo ze sensor low cos tam . od wczoraj czestotliwosc wzrosla a do abs esp zaczelo mrugac ! od recznego z zgaszeniem silnika .pretkos obojetnie najczesciej ruszajac ,ale dzis to juz masakra na odcinku 16 km zgasl mi z 10 razy i do tego jeszcze doszlo mruganie chyba swiec (sprezynka ) ,panowie jakies rady gdzie szukac przyczyn wyjazd przelozylem na poniedzialek ,wizyte na kompa mam na 18 mam nadzieje ze w weekend da sie to naprawic .dzieki i pozdrawiam

 

Rafał jedynym dobrym rozwiązaniem było by podpięcie auta pod komputer i sprawdzenie błędów ... ( co do mrugających świec może to być czujnik hamulca) ale jak napisałem lepiej wszytko sobie sprawdź kompem :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
druga sprawa panowie dostałem lepszą prace

 

gratulacje kolego,jak już sobie wszystko pozałatwiasz to się odezwij ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adas nie dygaj z tego co wiem to oni niezle placa tutaj za auta.

powinienes dostac srednia rynkowa. zawsze mozesz sie dogadywac zeby zatrzymac auto i napraiwac samemu ale pamietaj ze w papierach bedziesz juz mial kategorie i przy sprzedazy moze byc problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności