Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

najladniejsza felga jaka zakladali do paska. wiem bo sam taka mialem.... no i ladny bo srebrny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris jeszcze jeden fajny filmik dla porownania

 

Edytowane przez kubik fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany....jade do PL spakowalem sie...wczoraj ukrecilem gwint w piascie jak dokrecalem srube (mozna krecic i krecic i nie ma oporu) wiec jade na 4...trzymajcie kciuki...hehehe sorki za brak polskich znakow. Odnosnie felg mam identyczne i sa rzeczywiscie fajne...jedyne ktore im dorownuja moim zdaniem do heliosy od Phatheona- chyba tak sie pisze nazwe tego krazownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokości... A ja zaczynam pakować rzeczy i jutro przeprowadzka... życie dużo siły... znowu... dziś transportera wziąłem z wypożyczalni, idę go zapakować to już rano będzie gotów do roboty. Wszystkim dobrego weekendu

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki...jestem w MC pod Hannoverem...wyskoczyla mi kontrolka absu i chyba klockow...i wiem ze mi swiatla stopu nie dzialaja...jak sie te dwie kontrolki wlaczaja to swiatla stopu nie dzialaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie masz obu żarówek przepalonych ;) , ewentualnie włącznik stopu padł. Miałem podobnie w fabi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawial bym wlacznik stopu bo wszystkie 3 nie dzialaja wiadomo gdzie on jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obstawial bym wlacznik stopu bo wszystkie 3 nie dzialaja wiadomo gdzie on jest ?

 

włacznik jest nad pedałem hamulca

 

 

panowie wiem że wałkowaliśmy tu juz temat odkurzaczy ale ma ktoś Dysona warte to kupienia?

Mój stary odkurzacz wyzionoł ducha przy remoncie i trzeba coś kupić co polecacie, piorącego nie potrzebuje bo wykładzina zostala mi tylko w jednym pokoju która i tak wkrótce pojdzie na śmietnik i bedą wszedzie panale.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po wlaczeniu fury...zadna kontrolka sie nie pali i swiatla stopu dzialaja...wiec bede musial dokladnie to sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś Dysona warte to kupienia?

Grzes daj sobie spokoj z Dysonem my mielismy Dc23 i po jakis 7 miesiacach oddalismi straszne badziewie

{slabe ssanie... i przestal wciagac kabe}

tylko fajnie wyglada ale nie oto chodzi w zamian z doplata wzielismy Miele i ta firme Ci moge polecic.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dzisiaj po wlaczeniu fury...zadna kontrolka sie nie pali i swiatla stopu dzialaja...wiec bede musial dokladnie to sprawdzic.

Fajnie ze dojechaliscie bo takie zagatki na trasie to nie jest przyjemna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po wlaczeniu fury...zadna kontrolka sie nie pali i swiatla stopu dzialaja...wiec bede musial dokladnie to sprawdzic.

 

Miałem to samo raz działały raz nie po wymianie włącznika świateł problem z głowy

koszt kilka funtów roboty raptem 5 minut

 

 

 

 

Mój stary odkurzacz wyzionoł ducha przy remoncie i trzeba coś kupić co polecacie

 

henry czerwony robi dobrą robotę używają go we wszystkich hotelach jest niezawodny

my mamy w pracy mogę śmiało polecić minusem jest tylko cena ale będzie służył lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie wiem że wałkowaliśmy tu juz temat odkurzaczy ale ma ktoś Dysona warte to kupienia?

Mój stary odkurzacz wyzionoł ducha przy remoncie i trzeba coś kupić co polecacie, piorącego nie potrzebuje bo wykładzina zostala mi tylko w jednym pokoju która i tak wkrótce pojdzie na śmietnik i bedą wszedzie panale.

Maciej dobrze mówi. Numatiki dobre maszyny,, mam georga i dosyć często jest eksploatowany. Henry.. mniejszy kolega, ale robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyny minus dżordża to rozmiar przy zastosowaniu jako domowy odkurzacz i brak zwijania kabla. Ale jego plusy skutecznie osładzają te dwa małe mankamenty. Wielkie torby starczają na długo, moc ssania jak dla mnie bardzo duża (jak to brzmi :D) w połączeniu z końcówką turbo nie ma problemów z odkurzaniem długich blond włosów moich dziewczyn, których potrafi się nazbierać na wykładzinach. A ile zapuszczonych aut już dzięki niemu doprowadziłem do porządku, jasne czy ciemne tapicerki, wszystko dopierałem nim bez wielkiego wysiłku.

Dla mnie to był i jest jeden z lepszych zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce krakac, ale chyba tv mi się kończy. Panas plazma zaczął wydawać jakieś ciche piszczenie od czasu do czasu... Mam nadzieje, że na Brazylię wytrzyma, a później to już pal go licho (chociaż wolalbym nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzes daj sobie spokoj z Dysonem my mielismy Dc23 i po jakis 7 miesiacach oddalismi straszne badziewie

{slabe ssanie... i przestal wciagac kabe}

tylko fajnie wyglada ale nie oto chodzi w zamian z doplata wzielismy Miele i ta firme Ci moge polecic.

henry czerwony robi dobrą robotę używają go we wszystkich hotelach jest niezawodny

my mamy w pracy mogę śmiało polecić minusem jest tylko cena ale będzie służył lata

Maciej dobrze mówi. Numatiki dobre maszyny,, mam georga i dosyć często jest eksploatowany. Henry.. mniejszy kolega, ale robi robotę.
Dla mnie jedyny minus dżordża to rozmiar przy zastosowaniu jako domowy odkurzacz i brak zwijania kabla. Ale jego plusy skutecznie osładzają te dwa małe mankamenty. Wielkie torby starczają na długo, moc ssania jak dla mnie bardzo duża (jak to brzmi ) w połączeniu z końcówką turbo nie ma problemów z odkurzaniem długich blond włosów moich dziewczyn, których potrafi się nazbierać na wykładzinach. A ile zapuszczonych aut już dzięki niemu doprowadziłem do porządku, jasne czy ciemne tapicerki, wszystko dopierałem nim bez wielkiego wysiłku.

Dla mnie to był i jest jeden z lepszych zakupów.

 

dzieki za rady odkurzacz kupiony:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś henia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno rzuciło mi sie w oczy ze ktos tu pracuje w drukarni, potrzebowalbym wydrukowac ulotki do pizzeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedawno rzuciło mi sie w oczy ze ktos tu pracuje w drukarni, potrzebowalbym wydrukowac ulotki do pizzeri

 

ja drukowałem u nich: http://www.printmemedia.com/ mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pewnie 20mph było :wmorde

 

Adam gdzie jutro jesteś ? W jakiej części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności