Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

moze o to chodzi klik

 

tutaj byłem i nie dało mi to odpowiedzi takiej, jakiej oczekiwałem, czyli:

 

z passata sedana 00-02

 

dzięki chudy lisie :) Potrzebuję klapkę wlewu do kombi, a jak na złość wszystko co jest w sensownym stanie jest do sedana.

Na drodze same kombi, więc części do sedanów wiszą po aukcjach. Teoretycznie dla mnie to plus :)

 

Najgorsze jest to, że etka pokazuje tylko jeden nr dla klapek do paska 3b, a dla 3bg dwa.

Na zdjęciach nie widzę zaś różnicy między klapkami do kombi i do sedana. Jedyne wyjście to chyba porównać urwaną klapkę taty z moim sedanem, co mi da 100 procentową odpowiedź.

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...fajny komentarz tam ktoś dał : to się działo naprawdę czy to reklama dla filmu ? :P Generalnie z tego co wyczytałem to chcieli to robić ale chyba nawet próbnej partii nie zdążyli na rynek wypuścić...Chociaż kto tam wie, prasa może być niedoinformowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja doprowadzam mieszkanie do ktorego sie mam wprowadzic do porzadku, mam kilka fotek, pewnie wiekszosc z Was zna mozliwosci angoli, ale tym ktorzy nie wiedza to cos dla przestrogi...

 

dziury wykrojone w dywanie, sciany zwiercone jakby przez korniki, brak dorstoperow skutkujacy dziura w scianie na poziomie klamki i wiele innych ciekawych spraw...

a ten pokoj bialo niebieski to zostal przez nia oczywiscie pomalowany... jakis czas temu na niebiesko a przy wyprowadzce probowala malowac. efekty jak na zdjeciu,

IMG_20140327_091706.jpg

IMG_20140327_091723.jpg

IMG_20140327_094619.jpg

IMG_20140327_091650.jpg

IMG_20140327_091620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ i to jest mieszkanie z agencji ? co na to lanlord ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mieszkanie od prywatnego landlorda. nie spodziwewal sie ze takie cos zastanie jak ona sie wyprowadzi... mowil ze jego ekipa moze to wszytko zrobic... ale znajomemu juz tak zrobili mieszkanie... i tak sam musial poprawiac wszystko... jak byla dziura to zaszpachlowali i pomalowali w tym miejscu... wiec powiedzialem ze sam to zrobie tak jak to ma byc porzadnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...Grzesiek...bez kitu, jak by ci to powiedzieć...masz facet cierpliwość...powiem ci że niektóre domy councilowe są w lepszym stanie. Facet nie poddawaj się i do przodu skoro taki wybór już podjąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twardy jest, da rade :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja doprowadzam mieszkanie do ktorego sie mam wprowadzic do porzadku, mam kilka fotek, pewnie wiekszosc z Was zna mozliwosci angoli, ale tym ktorzy nie wiedza to cos dla przestrogi...

 

dziury wykrojone w dywanie, sciany zwiercone jakby przez korniki, brak dorstoperow skutkujacy dziura w scianie na poziomie klamki i wiele innych ciekawych spraw...

a ten pokoj bialo niebieski to zostal przez nia oczywiscie pomalowany... jakis czas temu na niebiesko a przy wyprowadzce probowala malowac. efekty jak na zdjeciu,

 

Witam , chata musiała by być w ładnym miejscu albo rent bardzo atrakcyjny żebym ja się miał w to bawić, po prostu masakra co ta głupia baba nawyprawiała ... ale powodzenia możesz przynajmniej pomodzić chatę pod swój gust i to jest plusik . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twardy jest, da rade

i włosów z głowy też sobie rwał nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzes upewnij sie jak to wszystko bedzie. co sie nie okaze ze bedziesz robil za swoja kase i jak juz skonczysz i otworzysz browarka to dostniesz list z wypowiedzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak nie powinno się stać. Umowę mam. Gość jest stosunkowo ugodowy, nie robi z niczym problemów, 3 znajomych ma od niego chaty więc jest znany. Rachunki zbieram to odlicze od rentu, faceta nic nie obchodzi oprócz kasy, chcesz zwierzęta to Masz, nawet my nie trzeba mówić o tym.

Jak oglądałem to mieszkanie to aż tak tragicznie nie wyglądało, ale jak wyniosła rzeczy to jest tragicznie... Może rzeczywiście jestem gupi.... Ale fajnie bo zrobię sobie to tak jak ją chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz gratuluję zaparcia. Sporo pracy Cię czeka, żeby to mieszkanie doprowadzić do polskich standardów ;)

Fajne to, że masz kontakt bezpośrednio z Landlordem. Powodzenia w działaniach!

 

Szajka narkotykowa - ostro. Jak tu nie lubiec polakow na wyspach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD w asda po Ł15 za o.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

lepszego asa dzisiaj spotkałem

oglądać od 1.36 ;)

koleś miał na vanie płoty ogrodowe :D

źle zabezpieczone wiatr je przewrócił a koleś zamiast się

zatrzymać zjechał na pas awaryjny i spoglądał w lusterko :sciana

jechał około 50mph i pas awaryjny się kończył ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=tIUY3Uzrgv0&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim ludziom prawo jazdy dożywotnio powinni odbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę warto, tylko wiesz, że do paska bez dystansów tego nie założysz, pasek ma 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja jade z remontem... w cholere roboty... wszystko zmasakrowane i zasyfione... co za syfiarze... no wszystko do zrobienia... udalo mi sie juz wygladzic i pomowalowac, silikony wkolo okien zalozone, ogrod posprzatany, drzwi od lazienki wstawione, okna odswinione bo syf az kipial bo palone bylo wiec zamiast bialych byly brazowe, kuchni przejrzala bo wszystko poktyte 2mm warstwa smalcu, wyczyszczone wszystko, skirtinbordy zmatowione. zostalo wyprac dywanany i pomalowac skirtingbordy. nie sadzilem, nie wyobrazelem sobie ze tyle roboty bedzie. co za ludzie, jak mozne tak zyc...gorzej niz zwierzeta... jak mozna tak zyc, tak niszczyc... nie rozumiem tych ludzi... po prostu nie rozumiem... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności