Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam powieszony na tych kółkach tv 42 calowy a lekki nie jest i jeszcze wisi także jak najbardziej polecam. Lub też są takie motylki metalowe ale mają wadę ponieważ duży otwór trzeba wywiercić żeby włożyć to w ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanko. Czy któryś z Was orientuje się może w jakimś sklepie, vel punkcie gdzie mógłbym uszyć, kupić dobre gatunkowo dywaniki do B5FL, i żeby mieli szeroki wachlarz kolorów, chodzi mi akurat o zielony ?

Szukałem na e-bayu, ale głównie mają standardowe kolory, a ja szukam czegoś pod MONSTER ENERGY DRINK

W Polsce nie szukałem, bo do anglika mi nie zrobią.

Z góry dzięki i pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Mam nadzieję że te kołki wytrzymają. Mms półkach niby nie będzie czegoś ciężkiego ale wiadomo jak to dzieci... zaczną się łapać i zaraz półka obwisnie a nie chce mi się co chwilę tego poprawiać. Tak samo karnisze....

Już zamówione i jadą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dywaniki to ja próbowałem kupić na ebayu..wybrałem jedne z najgrubszych i najdroższych, przykładowo: (kosztowały 42 funty z wysyłką) jak przyszły to lipa na maksa i musiałem odesłać. Podjechałem do salonu i bodajże czarne kupiłem za 38 funa jakoś tak nie pamiętam dokładnie ile mnie kosztowały ale były o 2 funty w sumie tańsze od tych z ebaya. Odnośnie twojej sprawy to wątpię żeby w salonie mieli pod monstera :) heheh a nie możesz napisać do gościa z allegro czy nie uszyje ci pod wymiar ? Zapisz wymiary i mu wyślij, chyba nawet na ebayu niektórzy sprzedawcy te wymiary podają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup zwykle czarne i idz do sklepu z dywanami i powiedz zeby Ci obszyli to w kolor, kolega w polsce tak robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzinna limuzyna MONSTER ?

 

bardziej bym to widział w E36 ;)

 

hmmm.....

 

:respect :respect

 

gruby projekt musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOT O POLAKACH Na pewno Polaka łatwo wyłuskać z tłumu innych pasażerów. – Nie muszę nawet sprawdzać nazwiska na liście, wystarczy zerknąć na ubiór – mówi Ewa Jezierska.

 

– Nie jest to na pewno typ biznesmena, który podróżuje w eleganckim garniturze – precyzuje Aleksandra Olejniczak, stewardesa z linii Norwegian. – Często trzyma w ręku plastikową reklamówkę.

 

– Polki, zwłaszcza starsze, mają długie tipsy i opaleniznę prosto z solarium. Mężczyźni z reguły mają wydatny brzuszek – dodaje Olga Kuczyńska.

 

– Zdarza się jeszcze, że rozpoznaję rodaków, zwłaszcza panów, po niewypastowanych butach – uzupełnia opis Anna Więckowska.

 

I jak chyba żadna inna nacja Polacy uwielbiają łączenie ojczystego języka z angielskim. Krzysztof pamięta lot z Birmingham do Warszawy. – Podszedł do mnie pan, bardzo miły i uprzejmy, i zapytał: „Excuse me, where is ubikejszyn?”. Od tamtej pory słowo „ubikejszyn” weszło do użytku w całej firmie.

 

Agnieszka często spotyka pasażerów, którzy zamawiają „sok z piczy” (od ang. peach, czyli brzoskwinia) albo „orange juice jabłkowy”. – Pamiętam również ojca, który chcąc uspokoić swoje dziecko, krzyknął: „Listen to me, nie wkurwiaj mnie”.

:lol:lol:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja corka mowi tata poszejkaj

moja siostra palnela kiedys chraping very well

a szwagier elektryk jak zobaczyl na rozdzielnicy elektryczniej sockets pytal czemu ktos napisal tam skarpetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sok z piczy rozwalił system :-D

 

Dziś ponownie mi cenka opadła na pewien okaz zobaczony na autostradzie. A był to bolid marki Fiat, model 126p... uwaga!!! ....

 

na polskich blachach!!!

 

Wyrazy szacunku i podziwu dla właściciela :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy 21 euro za miodowego JD 0.7

i coś koło 23 euro za litra normalnego JD w Luxemburgu

Więc jest taniej ale bez rewelacji.

 

Ciekawostka z niemiec 0.25 centów kaucji za puszke i 95% piwa w sklepie to butelki

tylko chyba 5 rodzajów piwa w puszce w lokalnym supermarkecie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziś ponownie mi cenka opadła na pewien okaz zobaczony na autostradzie. A był to bolid marki Fiat, model 126p... uwaga!!! ....

 

na polskich blachach!!!

 

Wyrazy szacunku i podziwu dla właściciela :-)

 

w londynie widziałem kilka ostatnio jeden stoi zaparkowany przy A40

i widziałem nawet trabanta :D ale na angielskich tablicach to dopiero okaz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega przywiózł tu eleganta, na kołach. I jeździ. A zaraz na przeciw niego stoi trampek :-). Ale nie jeżdżący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chudy 21 euro za miodowego JD 0.7

i coś koło 23 euro za litra normalnego JD w Luxemburgu

Więc jest taniej ale bez rewelacji.

no to wychodzi jakies 17.50 na nasze. jak dla mnie to rewelacja bo w sainsburym i tesco jest po 26.

znalazlem w asdzie po 20.

a najsmiesniejsze jest ze w sainsburym bardzie oplaca sie kupic 2x 0.35 niz 1x0.7

mam nadzieje na promocje przed swietami.

 

co do fur to ja wczoraj dorabialem zapas do fajnej furki

RS4 2007. 4.2 v8 420 kucy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi tez jest elegant. Nawet z tylu ma ta naklejke maluch.uk blachy i kierownoca po prawej stronie. Wiec nawet towar exportowy dostawal naklejeke maluch.jezdzi nim mlody anglik juz mu pomagalem go zapychac. Bo mi szkoda bylo chlopaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany co to jest? bo natknąłem się tylko na fotkę ! to b8 w kombiaku? jeśli tak to szokująco ale pięknie !

 

new-vw-passat-shooting-brake.jpg?itok=qQ1Cyabd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe cc w kombi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sok z piczy rozwalił system :-D

 

Dziś ponownie mi cenka opadła na pewien okaz zobaczony na autostradzie. A był to bolid marki Fiat, model 126p... uwaga!!! ....

 

na polskich blachach!!!

 

Wyrazy szacunku i podziwu dla właściciela :-)

 

Widziałem niedawno jednego koło Doncaster A1M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany co to jest?

 

ostatnio czytałem o tym w auto świat

 

dokładnie to CCS ;) nazwa passat już tam nie występuje

wzorowany jak widać na CLS

ale będzie też w wersji liftback

CC-R będzie miało 350 koni

a CC GTD 245/600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dostęp do etki i może mi sprawdzić, z czego pochodzi ta część? 3B7809857

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z passata sedana 00-02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto ma dostęp do etki i może mi sprawdzić, z czego pochodzi ta część? 3B7809857

 

moze o to chodzi klik

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności