Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie czy ktos z Was lub z waszych znajomych mial do czynienia z Mercedesem Cls 3.0d.Slyszeliscie jakies opinie na temat tego auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie czy ktos z Was lub z waszych znajomych mial do czynienia z Mercedesem Cls 3.0d.Slyszeliscie jakies opinie na temat tego auta ?

 

Psobiscie nie jezdzilem tym autem ale znajomy z pracy ma takiego od 2lat 07reg 2miesiqce po kupnie pekla mu sprezyna zmprzodu za nastepne 2miechy nastepna ;) sporo problemow z bledami mial co wykasowal to wracaly mial sytulacje ze samochod stal 2tyg nie jezdzony bo byl na holideju wsiadl rusza a na zegarach choinka ABS,ESP AirBag i check engin jutro go po pytam jeszcze co za klopoty mial z nim i napisze Ci na Pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci na Pw

Napisz tutaj, może komuś innemu też się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja juz przylecialem do PL...Ja mialem farta bo wszystko bylo ok...ale to co spac nie moglem przez 2 tyg. To moje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy Lyca wróciła do poprzedniej taryfy znowu po 1p na komórki do pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psobiscie nie jezdzilem tym autem ale znajomy z pracy ma takiego od 2lat 07reg 2miesiqce po kupnie pekla mu sprezyna zmprzodu za nastepne 2miechy nastepna ;) sporo problemow z bledami mial co wykasowal to wracaly mial sytulacje ze samochod stal 2tyg nie jezdzony bo byl na holideju wsiadl rusza a na zegarach choinka ABS,ESP AirBag i check engin jutro go po pytam jeszcze co za klopoty mial z nim i napisze Ci na Pw ;)

Tak sadzilem ze te CLS'Y to jest mina dzieki Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy ma ale AMG z tego co sie co wiem to nie ma z nim problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten amg to jest 3.0 w dieslu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tutaj pytał o i40 , dzisiaj byłem w salonie i oglądałem to ustrojstwo i muszę przyznać że dość ładny ten samochód, wielkość mondeo, passat, insygnia , ładnie zrobiony , tyłek bardzo ładny , przód - passat ładniejszy, wykończenie też fajne i miłe, naszpikowany bajerami , jednym słowem super

 

nawet gość proponował mi jazdę próbną i że może mi ściągnąć za nie całe 14k takiego samego z niecałymi 5k przebiegu 13reg

 

oglądałem też mniejszego ceed-a ładnego

 

no no koreance zaczynają pukać do europy coraz mocniej

 

 

 

co do Mietka znajomy miał 08reg takiego w diselku i przez 2 lata latał jak szalony i nic się nie działo, raz jakąś drobną awarie miał, ściągnęli go z autostrady do serwisu 170ł za jakąś tam duperele, niestety jakiś kurier z 7 podczas wizyty w polsce mu go skasował i to na parkingu pod blokiem - dosłownie wbił się centralnie w bok , teraz chłopaczyna lata bmw6 i jest też zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internety wam wywiało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
internety wam wywiało?

 

czasu brak

ponieniałek 12 godzin w pracy wczoraj 16

dzisiaj wolne :D

ale tylko do 3 w nocy bo do niemiec jade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beart AMG 55 V8 470KM a co szukasz AMG w dieslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AMG w dieslu
hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie wybieram do pracy:kwasny

 

Tydzień temu dorwałem ori trójkąt z 3bg, więc wywaliłem mocowanie z 3b i w końcu jest jak fabryka dała.

Jakiś poprzedni właściciel czy ktoś taki w masce coś nakombinował:hmm

 

2014-02-19 10.27.30.jpg

 

No i dzisiaj mi szyba pasażera została w 3/4 wysokości, dalej nie szła, a za chwilę zerwało mi linkę w cholerę.

Żeby było śmiesznie cały tydzień nie padało, a 5 minut po tym, jak szyba się nie chciała zamknąć tak zaczęło lać, że masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szyba pasażera została w 3/4 wysokości, dalej nie szła, a za chwilę zerwało mi linkę w cholerę.

standardowa usterka. nie zycze nikomu wymiany linki w a4. trzeba wyjac cala rame drzwi razem ze szyba - zostaja same drzwi bez ramki. fajnie to wyglada ale trzeba sie napocic zeby to wyjac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walczylem z linka w tylnych drzwiach. Musialem kupic zestaw naprawczy ktory sie okazalo duzzooooo odbiegal od oryginalu.

Ile sie na wk££££lem to juz moje. Ale do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozeznałem się w temacie, podpytałem Patryka i kupię całą blachę z gotowym już podnośnikiem, nówki są w dość dobrych pieniądzach, przełoży sie silnik i po kłopocie.

Gdybym miał wymieniać samą linkę to... Nie wiem czy dałbym radę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana linki jest banalnie prosta. wez sie zorientuj bo sa firmy ktore robia linki na wymiar itd. jak dorobia taka sama to naprawde nawiniecie jej to jest banalna sprawa. ja kupilem tutaj blache cala ale ze mialem auto pl to nie moglem calej blachy zmienic. przekladalem linke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności