Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ;) Za pasażera ta droga nie wydawała się taka długa, mimo, że oka nie zmrużyłem, masakra ;)

Za to mało co aut na drogach, wręcz dziwnie się czułem.

Jedynie w UK był jako taki ruch, reszta luźno.

 

Rewelacyjnie się jechało, wysiadłem jak gdyby nigdy nic. Wstawiłem paska na strzeżony i jestem w miarę spokojny.

 

Jechałem umiarkowanie między 110-140km/h, spalanie 6,1l, średnia prędkość 112km/h.

No i wyszło mi 1730km. Raz tankowałem grubo za Hannoverem i jeszcze zostało paliwa na 250km.

Chyba nieźle jak na pierwszy raz

 

To teraz musisz opis zmienić auta pod avatarem. Oby służył jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz musisz opis zmienić auta pod avatarem. Oby służył jak najlepiej.

 

no i temat otworzyć

pasek -50 cent

 

oby służył dobrze i długo kulioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulio, niech ci służy jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz musisz opis zmienić auta pod avatarem.

 

zrobione ;)

 

Dzięki Panowie za miłe słowo :)

 

 

no i temat otworzyć

 

tematu nie będzie, co by nie kusić amatorów cudzej własności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez otworz. moze fachman

Stavros daje czadu...

doradzi jak rozmnozyc konie pod maska albo cos nowego ciekawego wymysli.

prosimy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez otworz. moze fachman

doradzi jak rozmnozyc konie pod maska albo cos nowego ciekawego wymysli.

prosimy!!!!

 

ale już " przyjaciół" sobie kilku zrobił :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez otworz. moze fachman

doradzi jak rozmnozyc konie pod maska albo cos nowego ciekawego wymysli.

prosimy!!!!

 

Robert chyba nie czaję - co mam otworzyć?

 

---------- Dodano o 21:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:34 ----------

 

Ej chłopy ale jaja. Sprzedałem tydzień temu Corsę 1.2 16v '99 83k za 540f. Goście godzinę spędzili sprawdzając ją z każdej strony. Aż mi się śmiać chciało, żeby stare auto za pięć setek tak sprawdzać, zwłaszcza, że pogoda była masakryczna. No ale niech sprawdzają, ja tam do ukrycia nic nie miałem, więc im dokładniej sprawdzą tym lepiej. Jeden z nich niby mechanikiem był. Pojeździli, wszystkie rachunki przejrzeli po kolei, na koniec po upuszczeniu 30 funtów zadowoleni odjechali.

Dziś gość mi pisze, że zrobił 90 mil i auto nie odpala i że wygląda, że nie ma kompresji. Ja mu napisałem, że bardzo mi przykro, ale sprawdzali je dokładnie i zadowoleni odjechali. Ja mu o aucie powiedziałem wszystko co wiedziałem. Auto miałem krótko i mi nie sprawiło kłopotów po za czujnikiem wału korbowego który wymieniłem i zablokowanym zaworze egr, który naprawiłem. I o tym wszystkim go poinformowałem przed kupnem. Napisałem mu, że bardzo mi przykro, że ma problem, ale ja nic mu już nie pomogę. Widział co brał, auto sprzedałem sold as seen, żadnej gwarancji ani zwrotów nie udzielałem. Ja byłem przekonany, że z autem było wszystko w porządku, podobnie jak oni po sprawdzeniu. Napisałem mu, że tydzień to wystarczający czas, żeby zamordować silnik i nie wiem co on z nim robił i że nie jestem specjalistą ale nie chce mi się wierzyć, żeby silnik stracił kompresję przez tydzień i 90 mil skoro pracował dobrze przed tym.

No zobaczymy co będzie.

Corsę miałem jakiś miesiąc, kupiłem taniej bo gasła jak się nagrzała i nie miała mocy ze względu na zablokowany egr. Egr zrobiłem i zaślepiłem, silnik odzyskał moc, wymieniłem czujnik i auto przestało gasnąć. Widziałem, że dmuchało spod korka oleju, ale uznałem, że to norma w takim starym piździku, tym bardziej, że sprawdziłem na drugiej i było podobnie.

Także nie źle. Gość póki co nie odpisał. Zobaczę co dalej z tego wyjdzie...masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i temat otworzyć

pasek -50 cent

oby służył dobrze i długo kulioo

 

wez otworz. moze fachman
Stavros
doradzi jak rozmnozyc konie pod maska

 

moga Ci naskoczyc Ci fachowcy od corsy. private sale rzadzi sie swoimi prawami -> widzialy glay co braly

dlatego tez u handlarzykow ceny sa wyzsze, bo musza dac gwarancje na pewne rzeczy choc by bardzo nie chcieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koolio to milijona zycze:-) kolejny szczesliwy forumowicz:-)

Patryk - Robert madrze prawi. polac mu.

jeju to wolne mnie wykonczy... codziennie filmy i :jack... a zona jeszce namawia, napij sie, pozneij bedziesz zalowal ze miales wolne a nie korzystales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulio gratulacje !!!

 

 

 

 

jeju to wolne mnie wykonczy... codziennie filmy i ... a zona jeszce namawia, napij sie, pozneij bedziesz zalowal ze miales wolne a nie korzystales...

 

 

nic mi nie mów bratu padła wątroba a mi flaki szwankują

tymczasem soczek pomidorowy zdrówko :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bratu padła wątroba
to normalne jak sie pije zwykle alkohole
mi flaki szwankują
tak sie dzieje jak sie perfumy pije!!! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagera jeszcze nie ruszałem :P

same szlachetne trunki sporzywaliśmy

 

A wracając do ballantinesa to Jacku ten z tesco w polsce jest też rozlewany w szkocji

być może leją jakiś gorszy gatunek choć nie chce mi się wieżyć żeby taka

firma ryzykowała biorąc pod uwagę jaka jest konkurencja na rynku.

 

Ja w każdym bąć razie nie widzę żadnej różnicy pijąc z colą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze ze moja byla padlinka kolejna trase pukla do polandii.dbaj o nia Kulio;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pochwale, zakupilem nowiutkiego nexusa 4. na razie rozkminiam maszyne. przyznam ze ladnie chodzi ten telewizor... po wlaczeniu przez 2 godz same aktualizacje ciagnal, sciagnal tez kitkata:-)

 

---------- Dodano o 00:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:27 ----------

 

dbaj o nia Kulio

brat zadba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g_b mam tak samo z tym wolnym: rozpajam się....masakra siedzę na kompie do 1-2 am...toż to Szok !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moga Ci naskoczyc Ci fachowcy od corsy. private sale rzadzi sie swoimi prawami -> widzialy glay co braly

dlatego tez u handlarzykow ceny sa wyzsze, bo musza dac gwarancje na pewne rzeczy choc by bardzo nie chcieli

No wiem, ale i tak to mnie gryzie. Taki już jestem, że się przejmuję choć ostatnie dwa lata mnie nauczyły, żeby zluzować trochę... Dziś sprzedałem clio, okazało się, że poszło parę domów dalej, do pary nauczycielskiej ze szkoły od córki...żeby tylko z nim się nic nie działo. Niby nic tam nie widziałem, a i przegląd mi przeszło bez problemu, z kilkoma pierdółkami w adnotacjach. No ale to też 99 więc już stare auto i wszystko jest możliwe...

No nic, trzeba iść spać, też mam wolne, ale w sumie tego nie czuję, bo mam co robić, a z żoną znów chwilowo gorzej i póki co już drugi dzień z łóżka nie wychodzi. Eh, życie kochane...

 

---------- Dodano o 00:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:08 ----------

 

Ja tam sie ciesze ze moja byla padlinka kolejna trase pukla do polandii.dbaj o nia Kulio;)

Oj Jacku Jacku, już się nie przejmuj tak. Fura jest super i wszyscy są bardzo zadowoleni, więc luzik.

Jacek sie bardzo przejął, ale tak na prawdę to nie miał czym. Auto w super stanie, a też wiadomo, że to nie nówka więc nie można salonowego stanu oczekiwać. Jak na te lata to fura pierwsza klasa. Jeszcze raz dzięki i niech Ci Insignia służy. Honde ubrałeś już w jakieś kapcie?

 

---------- Dodano o 00:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:11 ----------

 

ja sie pochwale, zakupilem nowiutkiego nexusa 4. na razie rozkminiam maszyne. przyznam ze ladnie chodzi ten telewizor... po wlaczeniu przez 2 godz same aktualizacje ciagnal, sciagnal tez kitkata:-)

To teraz do Turanixa w deskę go wmontowac:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda stoi na nowych oponach i zona juz posmiguje.

 

Jezeli zas chodzi o to ze sie przekolem to niestety zawsze bylem przejumujacy.taki juz jestem i choc czasami tego zaluje to nic z tym zrobic sie nieda. Taki charakter;)

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jagera jeszcze nie ruszałem :P

same szlachetne trunki sporzywaliśmy

 

A wracając do ballantinesa to Jacku ten z tesco w polsce jest też rozlewany w szkocji

być może leją jakiś gorszy gatunek choć nie chce mi się wieżyć żeby taka

firma ryzykowała biorąc pod uwagę jaka jest konkurencja na rynku.

 

Ja w każdym bąć razie nie widzę żadnej różnicy pijąc z colą

 

ja też nie czuje ale ja przy was to abstynent :hyhy

 

bo nasz LORD Wader ma szlacheckie podniebienie :haha

 

 

fajna bajka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez tej geby chris nie pokazuj bo az mnie wzdryga.

dla niej i dla tego gnoja co zabil ojca i syna to tylko kara smierci. dla niej przez upadek z kilku pieter a dla tego gnoja to mlotkiem ale bym zaczal od nozek i szedl w gore. az by prosil zeby go dobic jak bym mu jajca lekko sfatygowal mlotkiem. skur....

 

a Jacenty to tak sie przejmuje ze jak u niego nocowlaem to spal na podlodze a ja na lozku. na nic sie zdalo ze polozylem sie na podlodze. wywalil mnie do lozka. za duzy chlop w porownaniu do mnie i nie mialem szans w jakiejkolwiek dyskusji.

az zly na niego bylem.

 

Melduj Jacenty jak tam kamerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak kamerki,Jacku

Z tyłu domu też zakładasz ? Czy tylko na przód ? Ja bym na obie strony zainstalował a jak nie to na ogród chociaż atrapę.

 

Też myślę o założeniu, chociarz pierwsze wrażenia po przeprowadzeniu nie wyglądały najlepiej to jednak pozory mylą i jest super spokojnie, ale jak to mówią strzeżonego.....

Ale ja to dopiero w następnym roku :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności