Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

uzywasz Hot Air ?

nie powinienes Piotrze zadawac takich pytan.

hot air to podstawa do wyciagania.

umiejetnosci ida do przodu - nie jak 3 lata temu wysylalem do Ciebie zebys mi to ogarnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem 1 nową wycieraczke do szyb Bosch 55C jesli ktos dude to moge oddac za free tylko koszt przesylki pózniej na PayPal, pisze bo macie rozne autka wy, wasze zony I kochanki :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie powinienes Piotrze zadawac takich pytan.

hot air to podstawa do wyciagania.

umiejetnosci ida do przodu - nie jak 3 lata temu wysylalem do Ciebie zebys mi to ogarnal.

Wiedzialem ze cie to poruszy :):lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Patrykowi szerokosci:)

 

Dzięki:) już na promie więc jeszcze kilka godzinek i w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartek kierunek Wroclaw

 

program w polsce robisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zakupiłem lodówkę i pralkę samsung

 

dowieźli dzisiaj , wnieśli po rozpakowaniu stwierdzam:

 

lodówka naprawdę bardzo ładna , dobrze wykończona , funkcjonalnie rozwiązana - oświetlenie Led

 

pralka też bardzo ładna , gra i świeci :haha nie żartuje

 

wszystko ma 5 lat gwarancji na części i robociznę a wiecie dla czego ?

 

 

 

 

z tyłu na obydwu MADE IN POLAND :ok

 

także polecam strone

www.ao.co.uk

 

dobre ceny, cash back z quidco, sledzisz online swoje zamówienie, w dniu zamówienia masz o 7am telefon i automat informuje cie o slocie który dostajesz ( ja miałem 8am-12pm) wiec cały dzien nie siedzisz w domku, na 20 minut przed planowaną dostawa dzwoni kierowca i potwierdza dane , produkty i informuje że będzie w przeciągu 20 minut, wnoszą oglądają sprzęt, robią zdjęcia gdy opakowanie jest w jakiś sposób nawet delikatnie naruszone, miło i uprzejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie zakupiłem lodówkę i pralkę samsung

 

dowieźli dzisiaj , wnieśli po rozpakowaniu stwierdzam:

 

lodówka naprawdę bardzo ładna , dobrze wykończona , funkcjonalnie rozwiązana - oświetlenie Led

 

pralka też bardzo ładna , gra i świeci :haha nie żartuje

 

wszystko ma 5 lat gwarancji na części i robociznę a wiecie dla czego ?

 

 

 

 

z tyłu na obydwu MADE IN POLAND :ok

 

także polecam strone

www.ao.co.uk

 

dobre ceny, cash back z quidco, sledzisz online swoje zamówienie, w dniu zamówienia masz o 7am telefon i automat informuje cie o slocie który dostajesz ( ja miałem 8am-12pm) wiec cały dzien nie siedzisz w domku, na 20 minut przed planowaną dostawa dzwoni kierowca i potwierdza dane , produkty i informuje że będzie w przeciągu 20 minut, wnoszą oglądają sprzęt, robią zdjęcia gdy opakowanie jest w jakiś sposób nawet delikatnie naruszone, miło i uprzejmie

 

Tez kupilem zmywarke na tej stronie. Najbardziej mi sie podoba dostawa w niedziele czego w argosie nie ma. A no i telefon przed dostarczzeniem tez spoko a nie jak inni dzwonia godzine przed a potem i tak sie spozniaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
program w polsce robisz ?

 

Tak w Klodzku u pana Piotra tam gdzie ty robiles tak sie zlozylo ze ja mam na 9 a po mnie Lada bedzie na korekcie wiec mini spota zrobimy tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze chlopaki

tak sie waham, kupic czy nie....bylem dzis ogladac polowke 2000 rok, `1.4 benzyna, szyber elektryka bez klimy. przebieg 39600... conajmniej dziwny: mot i tax do marca------> popatrzylem w mot i przebiegi z 4 poprzednich lat po 2000 mil....byla lekko uderzona w drzwi pasazera wiec blotnik i drzwi sa pomalowane walkiem chyba... kierownica i mieszek w super stanie, wnetrze tez. tydzien temu widzialem z przebiegami po100 000 polowki to masakra co bylo w srodku.... cena 1000. co sadzice, warto to brac czy nie?? ogolnie auto ma smak i wyglad, podoba mi sie. cena wydaje mi sie troche za niska jak na ten przebieg.... co sadzicie o tym wszystkim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cze chlopaki

tak sie waham, kupic czy nie....bylem dzis ogladac polowke 2000 rok, `1.4 benzyna, szyber elektryka bez klimy. przebieg 39600... conajmniej dziwny: mot i tax do marca------> popatrzylem w mot i przebiegi z 4 poprzednich lat po 2000 mil....byla lekko uderzona w drzwi pasazera wiec blotnik i drzwi sa pomalowane walkiem chyba... kierownica i mieszek w super stanie, wnetrze tez. tydzien temu widzialem z przebiegami po100 000 polowki to masakra co bylo w srodku.... cena 1000. co sadzice, warto to brac czy nie?? ogolnie auto ma smak i wyglad, podoba mi sie. cena wydaje mi sie troche za niska jak na ten przebieg.... co sadzicie o tym wszystkim???

Bardzo kuszaca oferta za ta kase z takim przebiegiem drzwi zawsze mozesz kupic pod kolor ;) 1.4benzol dobre po miescie zeby latac

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na miasto mi to potrzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie które ubezpieczalnie akceptują polskie zniżki? Bo mam zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia z AXA, z okresu od stycznia 2010 do stycznia 2013, i wtedy zakończyłem współpracę z AXA. Od tego czasu mam w Avivie. I czy jak bym podał im to zaświadczenie to to przejdzie? Bym się wtedy nie musiał szarpać z przerejestrowywaniem paska na ojca. Różnica jest spora, jeśli podaję 0 lat NCD to wychodzi ok 1000, z 3 latami NCD ok 600.

 

Polplan wyliczył mi na 800, ale zakładając że będę miał zamknięte ubezpieczenie w PL = sprzedany samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Admiral zaakceptował 10 lat zniżek z PL , mimo że potwierdzenie miałem tylko w języku polskim.No ale było to 4 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.4benzol dobre po miescie zeby latac

 

brat miał ibize z tym silnikiem pali tyle co 1.8 i awaryjne jak uj ;)

Grześ szukaj sdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,4 w golfach czwórkach paliły więcej oleju niż benzyny.

 

Na polówki 1,4 nie słyszałem, żeby ktoś narzekał, więc nie wiem czy to ten sam motor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc nie wiem czy to ten sam motor

 

chyba nie myślisz że specjalnie dla polówki wyprodukowali inny silnik o tej samej pojemności ? ;)

 

--------------

 

 

mały gadget na edycje :)

09vk.jpg

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeździ się tym dobrze, bo w tym modelu to tam pewnie jest 75koni, szesnaście zaworów - idzie jak mały pocisk.

Jeździ się na prawdę fajnie. Kierownica chodzi lekko jak w punto ze wspomaganiem city.

Ale...kontrolki silnika świecą się coraz, na przemian...Sprawdź czy się wogóle przy zapłonie zapalają, czy nie zaklejone taśmą...

Jak silnik aua, a taki pewnie będzie tam, to blok jest aluminiowy, silnik ponoć lubi stracić ciśnienie oleju stosunkowo przy małych przebiegach. Do tego zimą odma potrafi zamarznąć, a to może doprowadzić do zatarcia silnika, aczkolwiek w naszym klimacie nie powinno być aż tak źle. W PL to co raz, jak ktoś krótkie odcinki jeździ, masło się zbiera i zapycha odmę. Obroty to też wiecznie falują. Pierwsza lambda to jakiś wynalazek pięcioprzewodowy, drogi, że hej, a zamienniki się nie sprawdzają. Skrzynie padają jak muchy - gubią olej i się zacierają.

Pękające kolanko obudowy termostatu powoduje, że termostat się nie otwiera, prowadząc do przegrzania silnika.

 

Na plus, to licznika kablem nie cofniesz, tylko rozbiórka licznika i odczyt bezpośrednio z kości programatorem, więc zawsze mniejsza szansa cofnięcia tutaj. Choć dla chcącego nic trudnego.

Zawieszenie też proste - nie to co w pasku b5.

Ale niestety spali swoje, zwłaszcza jak będzie wpadał w tryb awaryjny, a jak już pisałem one to miewają często...

 

Cóż, teraz to mogę cos na temat tego powiedzieć, parę wad już poznałem osobiście bo się orobiłem przy jednym takim przed wyjazdem do PL, właśnie 1.4 2000. Szwagier kupił, a ja byłem z nim. Sam się zastanawiam jak to się stało, że ja pozwoliłem mu to kupić...ale tak to jest jak się po ciemku kupuje i na szybko, a auto zaczynające swoje ceny od 1200 za 450 się kupuje, no to wiadomo, że trzeba będzie porobić przy tym i perełki się nie kupi więc za bardzo się nie wgłębiałem. Ale ilość ukrytych perfidnie wad przez sprzedawcę mnie zadziwiła. Co wyszło po zakupie, auto miało chyba wszystkie typowe usterki, plus bonusowe spowodowane rzeźnickim traktowaniem poprzedniego własciciela... W każdym razie póki co auto doprowadziliśmy stosunkowo małym kosztem do jako takiego ładu i w sumie jeśli po takim właśicielu jeszcze dało się coś z nim zrobić, to mogę stwierdzić że autko jest nawet dość trwałe ;)

Jeśli ten Twój ma naprawdę ten przebieg i nie był dojeżdżony przez boy racera, to pewnie do tego do czego potrzebujesz to warto kupić. Aczkolwiek na spalanie lupo i niezawodność starych VW nie licz.

 

---------- Dodano o 20:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:04 ----------

 

Szerokosci ja w czwartek kierunek Wroclaw pozdro

No to wzajemnie szerokosci. Ja już od rana w UK, pasowało by się wreszcie spać położyć bo jutro powrót do roboty, a zdrzemnąłem się tylko chwilę na promie.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze spojrzalem to wlascicielem lokalnym byla kobieta. spalanie- ile spali to spali-trudno- przezyje. kontrolki sie zapalay i gasly po starcie. silnik przyjaznie pracowal bez falowania, suchy blok. jak sie cos spierdzieli to trudno bede grzebal. ale to chyba najlepszy model sposrid juz kilku obejrzanych- ceny takie same tyle ze auta poniszczone i po 100 000 najechane. a ze kiepsko pomalowane- o tyle lepiej przynajmniej od razu widac co jest do zrobienia i gdzie bylo robione. prog prosty, nadkola tez, szyba cale wiec otarcie bylo a nie dzwon. a te co widzielem to tez byly potarmoszone na kazdym rogu i nie tylko. mialem 2 godziny czasu to se go przjrzalem i raczej biore. pasek i olej etc to w kazdym trzeba wymieniec czy w tym za 500 czy za 2000 tyle ze tu mot i tax jest i taki powiem ze smakiem samochod. a no i pelny zbiornik paliwka:) jutro rano bank, kasa i po bryczke:)

zyczcie powodzenia.

wszsytkim spokojnego tygodnia.

Dzieki Patryk za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1,4 w golfach czwórkach paliły więcej oleju niż benzyny.

 

 

16-zaworowe

 

---------- Dodano o 02:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 02:34 ----------

 

ile spali to spali-trudno- przezyje

 

miałem kiedyś taką na tydzień,to zatankowana pod korek we Wrocku,po 180km,w Poznaniu,wskazówka nadal sie nie ruszyła :)

fakt że do wyprzedzania na trasie to już nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności