Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

a gdzie to sie stalo w Londku??

ktos z forum to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem za kara smierci dla takich masakra i jeszcze dziecko masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to się dzieje...

 

Tak samo jak ten chłopak, w moim wieku pratycznie co w Łodzi zginął tydzień temu, stanął w obronie dziewczyny, dostał 9 ciosów 11-centymetrową kosą, z których 7 było śmiertelnych.

Następnej nocy w Żyrardowie 29-latkowi odcięli jedną dłoń, a u drugiej trzy palce.

 

Ja to się z dziewczyną boję wychodzić teraz gdziekolwiek, wszędzie samochodem i w razie czego spierdzielać.

 

Nie tak dawno, w nocy grupka dresiów zagrodziła mi drogę, było ostrzeżenie - zlekceważyli, więc pi*da, jednego potrąciłem lusterkiem, padł, wyłączyłem światła co by numerów nie widzeli i poszedł.

Nawiązuję do tego, bo też jakoś ze dwa tygodnie temu chłopak w moim mieście miał takie samo zdarzenie, ale głupek wysiadł z auta i postanowił zwrócić im uwagę.

Wylądował w szpitalu w ciężkim stanie i rozstał się z samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Dlatego jestem za kara smierci dla takich masakra i jeszcze dziecko masakra

 

kara smierci to malo, powinni umierac lub cierpiec tak samo, a moze nawet gorzej niz ci co ich skrzywdzili !!!

co za padalce nie wieze, ze takie zeczy sie dzieja i to jeszcze na obczyznie Polak Polakowi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na obczyźnie Polak Polakowi chu*em. Z resztą w Polsce to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
co to się dzieje...

 

Tak samo jak ten chłopak, w moim wieku pratycznie co w Łodzi zginął tydzień temu, stanął w obronie dziewczyny, dostał 9 ciosów 11-centymetrową kosą, z których 7 było śmiertelnych.

Następnej nocy w Żyrardowie 29-latkowi odcięli jedną dłoń, a u drugiej trzy palce.

 

Ja to się z dziewczyną boję wychodzić teraz gdziekolwiek, wszędzie samochodem i w razie czego spierdzielać.

 

Nie tak dawno, w nocy grupka dresiów zagrodziła mi drogę, było ostrzeżenie - zlekceważyli, więc pi*da, jednego potrąciłem lusterkiem, padł, wyłączyłem światła co by numerów nie widzeli i poszedł.

Nawiązuję do tego, bo też jakoś ze dwa tygodnie temu chłopak w moim mieście miał takie samo zdarzenie, ale głupek wysiadł z auta i postanowił zwrócić im uwagę.

Wylądował w szpitalu w ciężkim stanie i rozstał się z samochodem.

 

a to widzialem w wiadomosciach i na dodatek morderca sobie odszedl jakby nigdy nic, bez zadnego pospiechu czy uciekania. tak jak by wracal z kebaba za rogiem . PSYCHOPACI JE...NI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi kiedyś powiedział: Jeżeli polak ci nie zaszkodził, to już ci pomógł.

To się sprawdza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to widzialem w wiadomosciach i na dodatek morderca sobie odszedl jakby nigdy nic, bez zadnego pospiechu czy uciekania. tak jak by wracal z kebaba za rogiem . PSYCHOPACI JE...NI!!!

 

JA slyszalem ze ten gosc ma pochodzenie Tureckie Muslim na dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale jak ja miałem 20-25 lat o daliśmy sobie po mordach najwyżej i koniec. Potem się człowiek piwa napił z ''przeciwnikiem'' i tyle. Teraz to jakaś dzicz! Nikogo i niczego się nie boją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no dokladnie tak bylo, prawie, ale zawsze bylo tak, ze jakos uczciwie to sie zalatwialo. no i racja, ze ludzie mieli wiekszy respekt do innych ludzi i co najwazniejsze do ich zycia, a nie miec wszystko w tyle i zabijac innych za krzywe spojzenia. nawet chlopaki z bojowek Arki sie nie zabijaja na ustawkach, a sa pozadne chlopiska i bardzo, ale to bardzo dobrzy zawodnicy do walki. bzdura kompletna nic nie jest warte ludzkiego zycia, ja sobie to dawno uswiadomilem juz. ZYCIE MASZ TYLKO JEDNO, A NAPEWNO UMRZESZ, I NIE MA PO CO GO MARNOWAC NA GLUPOTY A TYM BARDZIEJ ZEBY KOGOS GO POZBAWIAC !!!!!

to nie jest tak samo jak kuzwa z telewizorem lub pralka, ze jak sie popsuje to albo do naprawy lub nowa i wszystko bedzie si i gitara. po takim czyms nie ma odwrotu czlowiek umiera i koniec bajki!!!!!

 

---------- Dodano o 03:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 03:13 ----------

 

JA slyszalem ze ten gosc ma pochodzenie Tureckie Muslim na dodatek

 

no i kolejny przyklad jakiegos fanatycznego pedala i kompletnego debila !! uciac jaja i z powrotem do piczostanu na osle !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci bracia nie są z forum. Moi znajomi. Ten bardzo poparzony umarł ostatniej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak...:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi kiedyś powiedział: Jeżeli polak ci nie zaszkodził, to już ci pomógł.

To się sprawdza!

święte słowa Łukasz

 

---------- Dodano o 08:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:46 ----------

 

Ten bardzo poparzony umarł ostatniej nocy.
współczuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

bardzo mi przykro to slyszec, zloz odemnie i moje rodziny najszczersze kondolencje, bedziemy myslec o nich.

jest mi bardzo smutno z tego powodu nie wyobrazam sobie jaki bol musi przechodzic jego rodzina, az nie moge tego pisac :(

jeszcze raz jestesmy z nimi pograzeni w tym smutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba byc sku...nem, zeby zrobic cos takiego drugiemu, mlodemu czlowiekowi, przeciez oni maja rodzinuy, dzieci. Co za dzicz! Co sobie te dwa bezmozgi myslaly??!! Dobrze, ze tutaj od razu jada ich w mediach z imienia ia nazwiska, mozna sobie te tepe ryje poogladac!

Moje kondolencje dla rodzin!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele - kondolencje :( Gorzej jak zwierzęta...

 

Panowie kierowcy, co myślicie o pracy kierowcy betoniarki? Właśnie dorwałem lokalne ogłoszenie i chyba zadzwonię bo co dzień to bardziej mnie wkurzają u mnie w pracy. Pewnie i tak mam małe szanse bez doświadczenia, ale spróbować mogę. Niby potrzebują kierowców na C i na C+E. Social houres, good rates and conditions cokolwiek to znaczy. Dobra taka robota? Niby myśląc o pracy kierowcy na C bardziej myślałem o rozwożeniu jakiś produktów, aniżeli o obsługę budów, ale w sumie co za różnica - przynajmniej w domu co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, aby się zahaczyć i zdobyć cenne doświadczenie, nie ważne czy solówka, czy zestaw, śmieciarka czy betoniarka, byle jako kierowca. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności