Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako ze nie mogę jeszcze zaczynać wątku pisze tu, proszę moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Z góry dziękuje. Wiec chciałbym zakomunikować o dwóch zlotach a mianowicie:

 

1.DUBS MANIA - odbywa się on 1st - 2nd June 2013 w weston park w shropshire to miejsce gdzie co roku odbywa się V festival. W tym roku maja tam być UK Passat ,Retro Mania i Skoda Fest , także będzie to duża dwudniowa impreza może ktoś by się skusił podaje adres do strony po więcej szczegółów:

 

http://www.dubmania.co.uk/html/dm_home.html

 

Tak się składa ze jest to niedaleko mnie jakieś 10 mil i zbieram okoliczna ekipę żeby nie było smutno :).

 

2.Edition38 Show & Shine 2013 - Długo oczekiwana przynajmniej prze zemnie impreza. Data już jest ustalona jak można zobaczyć na Facebook-u jest to 30 Aug do 1 Sep 2013 Overstone Park, Northampton, NN6 0AB oczywiście tam gdzie zawsze . Ja już urlop załatwiłem sobie aż do poniedziałku . Z góry dziękuje i mam nadzieje że się spotkamy jak nie na pierwszym to na pewno na drugim zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nie tak daleko 75m sprawdziłem moj plan pracy - wolne akurat :haha

2 to juz 140 m - wolna sobota i pracujaca niedziela - ale to duzo czasu jeszcze wiec pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Swoje chcę pogonić lub wymienić na mniejsze. Zmienili mi pracę i muszę dojeżdżać do Penrith codziennie czyli ok 50 mil dziennie. U mnie 19" BMW X5 9 i 10j. Z tyłu opony bdb, z przodu prawie brak :lol

Masz u mnie w opisie link do tematu o moim aucie, tam są zdjęcia jak to koło wygląda.

 

troche chyba szerokie jak dla mnie auto to daily, a poza tym adaptery i cala ta reszta, ja potrzebuje takie co odrazu pasuja ;)

 

---------- Dodano o 00:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:06 ----------

 

1.DUBS MANIA - odbywa się on 1st - 2nd June 2013 w weston park w shropshire to miejsce gdzie co roku odbywa się V festival. W tym roku maja tam być UK Passat ,Retro Mania i Skoda Fest , także będzie to duża dwudniowa impreza może ktoś by się skusił podaje adres do strony po więcej szczegółów

 

no tu musze juz raczej byc, bo samochod na club stand podalem z UKP wiec raczej sie pojawie, a tymbardziej ze zeszlym roku nie bylem a chcialem.

odemnie to jakies 120 mil a i tak sie wybieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche chyba szerokie jak dla mnie auto to daily, a poza tym adaptery i cala ta reszta, ja potrzebuje takie co odrazu pasuja ;)

 

---------- Dodano o 00:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:06 ----------

 

 

no tu musze juz raczej byc, bo samochod na club stand podalem z UKP wiec raczej sie pojawie, a tymbardziej ze zeszlym roku nie bylem a chcialem.

odemnie to jakies 120 mil a i tak sie wybieram :)

 

 

no ale Lechu ma adaptery tak by kolo pasowało do twojego auta ;) no i nigdy za szeroko nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i nigdy za szeroko nie jest

 

adamdonc wyznaje tę samą zasadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 Sep

 

znowu rocznice ślubu trzeba będzie przełożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
no ale Lechu ma adaptery tak by kolo pasowało do twojego auta ;) no i nigdy za szeroko nie jest :)

 

wydaje mi sie ze mnie nie stac na jego fele :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie na Edycji nie bedzie w tym roku brat ma wesele i w tym czasie bede jeszcze w pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście nową reklamę der golf das auto?

i mój ulubiony kawałek people are people DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. panowie czy ma ktos na zbyciu jakies alusy 18" ewentualnie 19" z oponami, musza byc do paska B6 5x112. stan ich, musza byc do uzytku, glownie chodzi mi o opony, zeby byly dobre. ja mam dwie do wymiany u siebie 235/45/17 jezeli ktos ma takie opony to tez moge wziasc. z gory dzieki za pomoc Seba ;)

 

Czesc Seba u mnie na portalu regionalnym znalazlem takie ogloszenie

http://www.bedfordpl.com/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=37839&Itemid=337

 

Zadzwonilem zeby sie dowiedziec wiecej goscu chce zamienic ale tez moze sprzedac za 200 funtow wzor mowil ze piecio ramienna gwiazda cos na wzor mercedesa 5x112 jak cie to zainteresuje i nie odstraszy odleglosz to moge ci pomoc w razie czego pozdro

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzieliście nową reklamę der golf das auto?

i mój ulubiony kawałek people are people DM

 

Było p.Jacku nie czyta pan zagranicznego dokładnie

 

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/72417-ZAGRANICZNY-OFF-TOPIC-czyli-rozmowy-o-wszystkim?p=1849941&viewfull=1#post1849941

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

dzieki Bartek za pamiec, pewnie ze jestem zainteresowany ;)

jak bys mogl goscia poprosic o zdjecia kol i opon i mi przeslac to by bylo super??

a jeszcze jedno, to ogloszenie jest gdzies w poblizu ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bartek za pamiec, pewnie ze jestem zainteresowany ;)

jak bys mogl goscia poprosic o zdjecia kol i opon i mi przeslac to by bylo super??

a jeszcze jedno, to ogloszenie jest gdzies w poblizu ciebie??

 

Tak w miescie gdzie mieszkam zaraz zadzwonie i poprosze goscia i jakies fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było p.Jacku nie czyta pan zagranicznego dokładnie

 

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/72...=1#post1849941

widocznie mi umskneło ale swoją drogą sam dobrze wiesz p. Krystianie, że o tym można pisać wiele razy mam na myśli DM;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba wlasnie dzwonilem do goscia jutro podjade i zrobie fotki bo nie ma okazalo sie ze ten dosc to od tygodnia pracuje tam gdzie ja

jutro ci wysle jak zrobie pozdro

 

Napisz mi swoj @ na PW

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam na myśli DM

 

Też kiedyś na poczatku lat 90 byłem depeszem :D:D

nawet mam jeszcze jakieś płyty violator 101 itp

czasami nawet chętnie posłucham ale tylko te plyty z lat 80-90 te nowsze mi nie podchodzą

mój ulubiony kawałek to "see you" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ja tez bylem depeszem w tamtych czasach i masz racje nowsze kawalki nie to samo co klasyki.

moje ulubione to ten z reklamy Golfa i personal jesus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest tu ktos z norwegii okolice OSLO ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności