Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebp75
swego czasu widzialem kilka na allegro

 

no jest kilka ale to wszystko do Polskich aut :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez tu sie ozywilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ozywilo bo co poniektorzy swoje damy spodkali po swietach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.....mam pytanie do was mam passka 2008 1.9tdi 105km mod na 140km poszukuje kabelka vag z programem zeby mozna bylo bledy kasowac cos tam posprawdzac po dodawac po przestawiac.Czy mozecie mi podac jakies linki na allegro do sprawdzonego sprzedawcy bo tyle tego jest ze nie bardzo moge sie w tym polapac. Z gory dziekuje i czekam na wiesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ja wlasnie pytalem o to samo nie dawno i ktos mi podeslal linka do polskiej strony z kablami i przyslali mi go do UK bez problemu :D

sprobuj tego linka http://www.e-service.info.pl/VAG002.html

wyslij im emaila o co ci chodzi i gdzie to wyslac maja, nawet paypalem mozna zaplacic, wiec nie ma problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcieli neta wszystkim dzisiaj czy jak? gdzie jest pyskaty 1 i pyskaty 2 i 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pyskaty tylko czytac moze:P ja jestem bizi. a kto nr 3???

 

---------- Dodano o 22:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:43 ----------

 

aaaaaaaaaa, wiem;) Adam pewnie picuje biemke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bijcie sie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ nie ma o co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chocby o racje....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę być numerem 4 jeśli robi to komuś różnicę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koofa, mi pekl wezyk od sprysu tylnego okna troche mi zalalo bagaznik, dobrze ze wszystko sie zebralo w miejscu gdzie powinna byc zapasowka. juz z litra plynu plywala, cholera pekl tuz pod uchwytam zamka... a chcialem naprawic pokrywke od schowka na zaglowki bo mi sie milosierny szwagier wladowal z butami do bagaznika, wyjalem schowek a tam jezioro... bedzie co robic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze sie pochwale ja mi sie udalo wjechac (znowu) 4h wczeseniej na prom bez doplaty, no wiec zajechalismy pare minut po 4am do kolejki, czekalismy ze 40 min po czym trafilismy na hamska zabojadke, powiedziala ze sa znaki ze jak sie przyjedza wczesneij to trzeba udac sie do tkiet ofis i se doplacic. no to pojechalismy. stoje w kolejce, zebojad przez kolejne pol godziny nie zdazyl obsluzyc 1 kobiety:wmorde... znudzilo mi sie stanie w kolejce wiec wrocilem do auta. przebralismy dzieciaki, nakarmili i bylo juz 5.50 wiec zdecydowalismy ze jedziemy, odparawimy sie i bedziemy na poczatku kolejki juz na nastepny prom. no i szybko nas jakos potraktowali i juz wujedzajac z budek machaja nam zeby sie jeszcze ladowac na prom, bylo juz kilka minut po 6.. wiec szybciutko na prom, za nami jeszcze jedno auto i tyle:) udalo sie mimo tej nieuprzejmej kobietki, jakos nie liczylismy a sie fajnie udalo poplynac wczesniej:) tak ze Patryku bylo sie z nami bujac, bysmy razem przez te ulewy naginali;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wloz kij w mrowisko a nozyce sie odezwa czy jakos tak

 

---------- Dodano o 21:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:12 ----------

 

bento-passat

wiesz byl strato-polonez to moze byc tez bento-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sie pochwale ja mi sie udalo wjechac (znowu) 4h wczeseniej na prom bez doplaty, no wiec zajechalismy pare minut po 4am do kolejki, czekalismy ze 40 min po czym trafilismy na hamska zabojadke, powiedziala ze sa znaki ze jak sie przyjedza wczesneij to trzeba udac sie do tkiet ofis i se doplacic. no to pojechalismy. stoje w kolejce, zebojad przez kolejne pol godziny nie zdazyl obsluzyc 1 kobiety:wmorde... znudzilo mi sie stanie w kolejce wiec wrocilem do auta. przebralismy dzieciaki, nakarmili i bylo juz 5.50 wiec zdecydowalismy ze jedziemy, odparawimy sie i bedziemy na poczatku kolejki juz na nastepny prom. no i szybko nas jakos potraktowali i juz wujedzajac z budek machaja nam zeby sie jeszcze ladowac na prom, bylo juz kilka minut po 6.. wiec szybciutko na prom, za nami jeszcze jedno auto i tyle:) udalo sie mimo tej nieuprzejmej kobietki, jakos nie liczylismy a sie fajnie udalo poplynac wczesniej:) tak ze Patryku bylo sie z nami bujac, bysmy razem przez te ulewy naginali;)

 

Też mi się tak już zdarzało wjechać ;) Wjeżdżam na początek kolejki, a tu pokazują, żeby jeszcze szybko się pakować na prom jako ostatnie auto ;)

 

A co do jazdy razem-no coś Ty, za wcześnie dla mnie wyjechałeś. O której przez Zabrze przejechałeś? Skoro o 13.40 wysłałeś smsa, że mijasz Kraków, to pewnie godzinę później przejeżdżałeś koło mnie. A ja dopiero sobie wyjechałem na spokojnie 19:10 i bez pośpiechu sobie jechałem swoim tempem. Wiesz jak ja sobie kupuję prom to starannie wybieram godzinę, tak żeby mi pasowała i tego się trzymam. A tym razem to mi jeszcze Niemcy namieszali i sam nie wiedziałem jechać do nich czy nie, ale ostatecznie stan Marzeny dał mi odpowiedź. Następnym razem jadąc do PL zajedziemy do nich. No ale miałem nadzieję, że się na promie spotkamy i pojedziemy już razem w UK. Ale spoko nic się nie stało. I tak z tego co wiem to widzimy się w następną sobotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowaliscie jechac wczesniej przez czechy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bo z domu do A4 mam jakieś 5minut drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem wczesniej tak jak wy na wroclaw pewnie itd ale ostatnio czechy winetka i ogien :) musze przyznac ze duzo lepiej i szybciej szczegolnie oczuwalny brak korkow w niemczech dodam ze mam do czech 12 km od siebie wiec omijam koszmar jazdy przez pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności