Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mpze na wiosne wybrał by sie ktos tutaj, mozna bu było na kilka autek na 3-4 dni poleciec

 

http://turystyka.wp.pl/gid,11238135,...a_zdjecie.html

słyszałem już kiedyś o tym.wygląda to przepięknie. wielu ludzi nigdy się nie dowie co za widoki oferuje walia, szkocja, i irlandia bo pogoda nie taka. wszyscy walą do hiszpanii itp. mi zawsze te tereny się podobały.szczególnie walia polecam to:

 

http://www.enjoygower.com/beaches/beaches15.cfm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

spoko jacek bede pamietał

 

, pamietaj ze quidco na ebay tez działa

 

sprawdz okoliczby comet - bo ta siec jest likwidowana i produkty nawet -75%

 

no juz znalazłem taniej wiem ze Refurbished ale ze sklepu apple i z pełna gwarancja, nie ma problemu jak sie cos dzieje

a z ebay tez moze byc Refurbished i nawet o tym nie wiesz

http://store.apple.com/uk/browse/home/specialdeals/ipad

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacenty czy po powrocie do uk zalozyles juz akwarium tak jak miales wczesnie u mnie cos ostatnio choroba sie wdala i walcze z nia co jakis rybka pada i nie wiem co sie dzieje za duzo nie chce dawac lekarstw bo to sama chemia pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam warunków ale w niedalekiej przyszłości mam zamiar założyć. z tymi chorobami to różnie jest ja też się kiedyś męczyłem padły mi wszystkie gurami i został jeden skalar.życzę powodzenia mam nadzieje że u Ciebie tak nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie mam warunków ale w niedalekiej przyszłości mam zamiar założyć. z tymi chorobami to różnie jest ja też się kiedyś męczyłem padły mi wszystkie gurami i został jeden skalar.życzę powodzenia mam nadzieje że u Ciebie tak nie będzie

 

no mam nadzieje ze wyjde z tego mi kiedys tez padlo prawie wszystko i bylem bliski rezygnacji ale jakos po czasie odbudowalo sie i teraz szkoda zeby znowu cos sie przytrafilo pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam wolne :)

Dopiero 2 grudnia w niedziele jade do niemiec .

A tym czasem :zdrowko::drinks::564::tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ile kosztuje zarzucenie nowych opon? z dyche od sztuki?? thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi ile kosztuje zarzucenie nowych opon? z dyche od sztuki?? thx

u angola pewnie tak i pewnie jeszcze plus v a t ;)

 

u polaczka 5ka bez watu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz ze tez o tym polaczku nie pomyslalem....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej u polaka bedzie. U mnie znajomy ma tam jakis garaz to placil 35 funtow za 4 kola ale platnosc gotowka to koles mu vatu nie liczyl :) karta drozej by byl. Napewno kwik fity just tyres itp to niedosc ze kasuja to jeszcze kto wie czy by zmienili kola jesli opona nie od nich. Jak znam zycie to by powiedzieli ze oni nie znaja pochodzenia tej opony i nie przeloza bo i takie przypadki znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tu takie sytuacje mieli koledzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chcieli przelozyc bo index predkosci im sie nie zgadzal. mieli ksiazeczke i w ksiazeczce naisano ze moje auto ma miec index do 220 chyba a opony ktore mialem byly do 190. powiedzieli ze nie przeloza. pytam sie kolesia - panie gdzie ja bede tekie predkosci osiagal?? przeciez to jest bez sensu. pan powiedzial ze nie i juh. pojechalem gdzie indziej i zalozyli bez marudzenia.

u mnie za gotoweczke 10/szt. ostatnio mialem goscia ktory vanem pod domem mi robil to 25 za 2 szt wzial. ale nie musialme nigdzie sie fatygowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tu takiego sprytnego Anglika to mu zawsze do kieszeni daję i za komplet dwie dyszki mnie kasuje. Normalnie jest za 8 od koła. Kiedyś było 5, ale się właściciel zmienił i ceny poszły do góry. W każdym razie wiele razy gościu mi za free kapcia lub coś innego zrobił. Ja tam oczywiście dłużny nie lubię być to mu zawsze coś odpaliłem do kieszeni. No i do tego jedyny, który potrafi tu oponę wyważyć, że i 200 można jechać bez wibracji. A za nim do niego trafiłem to wypróbowałem kilka zakładów i porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
mi nie chcieli przelozyc bo index predkosci im sie nie zgadzal. mieli ksiazeczke i w ksiazeczce naisano ze moje auto ma miec index do 220 chyba a opony ktore mialem byly do 190. powiedzieli ze nie przeloza. pytam sie kolesia - panie gdzie ja bede tekie predkosci osiagal?? przeciez to jest bez sensu. pan powiedzial ze nie i juh. pojechalem gdzie indziej i zalozyli bez marudzenia.

u mnie za gotoweczke 10/szt. ostatnio mialem goscia ktory vanem pod domem mi robil to 25 za 2 szt wzial. ale nie musialme nigdzie sie fatygowac....

 

mi cos takiego tez powiedzieli i ze jeszcze to jest index obciazenia a ja do niego, ze w instrukcji mam 3 rozne oznaczenia a on na to ze nie i juh . a ja do niego ze jest glupi i fszy na pepku i niedosc ze nie mozna tyle jechac, to ze auto zaladowane tyle nie wazy i najwazniejsze ze nie wyciagnie tyle predkosci, pokazalem mu co o tym mysle i pojechalem do gostka co wszystko zaklada za £10.00, a te wszystkie inne sieciowki to niech sie na cycki wala, ATS mi powiedzial ze zaklejenie dziury( jezeli bedzie mozna ) £27.50 :spadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat tylko jednego zakładu używam, zawsze koła wyważone jak ta lala, w innych miejscach nigdy dobrze tego nie zrobili. Cena - 12.50 z VAT i zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu u mnie na wsi ostatnio wymieniałem 2 sztuki u angola, taki starszy dziadek wzioł 10 gotówką ale bez rachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was doczynienia z engine cleaner ?

Przy zakupie oleju dostałem to za darmo i zastanawiam się

czy to użyć czy to aby nie zaszkodzi.

Należy to wlać do oleju sinik musi pracować przez 10 minut przy okolo 1200 obrotów

i wtedy można spuścić olej.

 

http://www.4playjeep.com/index.php?_a=viewProd&productId=289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za tego typu specyfikami, jeżeli silnik pracuje ok to bym takiego wynalazku nie zalał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wyplukac nagar i moga sie pojawic wycieki..... mialem tak w moim pierwszym pasku klekocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności