Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebp75

 

tego nie uzywaj bo skonczy sie na wymianie silownikow co nie jest tanie!!!!

musisz uzyc VCDS do otwarcia zaciskow i wtedy jak je sciagniesz to sie tylko wciska tloczysko, nie wkreca.

a jeszcze jedno musisz otworzyc, raczej napewno, zbiorniczek wyrownawczy, zeby cisnienie w ukladzie odpuscilo.

ja zmienialem u siebie dwa dni temu i taka byla procedura, bez VCDS-a nie zdjal bym zaciskow, ale z kompem trwalo wszystko okolo 40 minut !!

powodzenia

aaa moj kabel to wersja 806 czy cos i dziala do 2006 roku wiec pewnie by poszla na tym audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tego nie uzywaj bo skonczy sie na wymianie silownikow co nie jest tanie!!!!

musisz uzyc VCDS do otwarcia zaciskow i wtedy jak je sciagniesz to sie tylko wciska tloczysko, nie wkreca.

a jeszcze jedno musisz otworzyc, raczej napewno, zbiorniczek wyrownawczy, zeby cisnienie w ukladzie odpuscilo.

ja zmienialem u siebie dwa dni temu i taka byla procedura, bez VCDS-a nie zdjal bym zaciskow, ale z kompem trwalo wszystko okolo 40 minut !!

powodzenia

aaa moj kabel to wersja 806 czy cos i dziala do 2006 roku wiec pewnie by poszla na tym audi

dzieki za potwierdzenie tego co przeczytalem na necie.

Mozesz jeszcze polecic kabel ktory by trzeba kupic zeby to ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie original - z jebaja jakis tego nie pociagnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Ci się przywidziało?
dobrze widzialem ha , ale post jest z 2010 daty nie dopatrzylem :hehe:wmorde cyt: Szukałem, szukałem i nie znalazłem nic na ten temat:

 

W moim pasku włączają się automatycznie światła po przekroczeniu 160km/h

Chcę tą wartość zmniejszyć do, powiedzmy 70km/h

Czy ktoś wie jak to VAGiem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie original - z jebaja jakis tego nie pociagnie ??

jak lubisz ten dreszczyk emocji czy czasami czegos nie uwalisz w aucie tak przy okazji to szukaj na ebauy.

grzes wynalazl jakiegos klona - jego najlepiej pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adaś serio mówisz?

ile chcesz pogonić za 5 plnów?

 

ze 3 :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam z pl. uzywa go tez zibi i romek. ja bym polecil- cena z przesylka do uk to 160 ale pln nie funtow. jedyny dreszczyk emocji to wylacznie wifi przy uzywaniu kabla. to wszystko. uzywam juz od chyba 3 miesiecy i jest ok. chcesz dam Ci namiary- polecili mi to inni forumowicze, oni tez uzywaja i chwala. znajdzie sie zawsze ktos kto upali kabel przez glupote ale mozna go reanimowac za grosze wiec luzna guma jak szuply mawia...

 

---------- Dodano o 20:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:44 ----------

 

W moim pasku włączają się automatycznie światła po przekroczeniu 160km/h

he he he, przy 160 gestosc powietrza jest tak wysoka ze czujnik swiatla za malo ma swiatla i zalacza zarowki:haha :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z pl. uzywa go tez zibi i romek. ja bym polecil- cena z przesylka do uk to 160 ale pln nie funtow. jedyny dreszczyk emocji to wylacznie wifi przy uzywaniu kabla. to wszystko. uzywam juz od chyba 3 miesiecy i jest ok. chcesz dam Ci namiary- polecili mi to inni forumowicze, oni tez uzywaja i chwala. znajdzie sie zawsze ktos kto upali kabel przez glupote ale mozna go reanimowac za grosze wiec luzna guma jak szuply mawia...

 

---------- Dodano o 20:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:44 ----------

 

he he he, przy 160 gestosc powietrza jest tak wysoka ze czujnik swiatla za malo ma swiatla i zalacza zarowki:haha :lol2

jakbys mogl mi to na PW przeslac to bylbym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z pl. uzywa go tez zibi i romek. ja bym polecil- cena z przesylka do uk to 160 ale pln nie funtow. jedyny dreszczyk emocji to wylacznie wifi przy uzywaniu kabla. to wszystko. uzywam juz od chyba 3 miesiecy i jest ok. chcesz dam Ci namiary- polecili mi to inni forumowicze, oni tez uzywaja i chwala. znajdzie sie zawsze ktos kto upali kabel przez glupote ale mozna go reanimowac za grosze wiec luzna guma jak szuply mawia

 

mi juz strzelil ,ale byl update i chodzi jak ta lala, zarobil na siebie i nie ma problemu. Ide w orginal w koncu bo mnie szlakkk trafia z tymi klonami, a co najlepsze ze jak VW to spoko ale jak juz Audi to mozna sie przezegnac sie lewa noga, te kabelki lubia duzo namieszac, chcesz zrobic jedno a popierrrrrdoli ci cala szafe cyfrowa i wtedy styki sie pala.

 

ostatnio robilem A3 i po calej diagnozie i naprawie patttttrze a tu choinka na liczniku, mysle sobie co teraz???? swieta juz czy cus , ale zasieglem do mojej praktyki i doswiadczenia i swieta sie przesunely o 6 miesiecy dalej , ale co mialem goroczke tymczasowa to nie pytajcie he he

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos pewnie namotales... ja uzywam ze 2-3 razy w tygoniu i problemu nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos pewnie namotales... ja uzywam ze 2-3 razy w tygoniu i problemu nie mam....

 

Grzes ja mysle ze jak bedziesz uzywal do jednego auta to spoko , ale jak jedziesz na skale masowa to nie ma szans, bo jak robisz jakies autko z navi i ma update to nie masz szans, wszystko siedzi w can i jak tyklko sie podepniesz to do widzenia, czasem moze sie udac i to nawet przez dlugi czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos pewnie namotales... ja uzywam ze 2-3 razy w tygoniu i problemu nie mam....

jak masz furmanke z podstawowym wyposazeniem to trudno zeby sie cos stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim pasku włączają się automatycznie światła po przekroczeniu 160km/h

Chcę tą wartość zmniejszyć do, powiedzmy 70km/h

Czy ktoś wie jak to VAGiem zrobić?

No lipa była przy 160 bo to auto ledwo tam dochodziło a wcześniej miałem Golfa GTI i tam już od 120 światła się włączały a poniżej 60 wyłączały.

 

 

 

ze 3

To miesiące minął jak na południe wrócisz bo zdasz sobie sprawę że na północy dziciejesz :P

 

he he he, przy 160 gestosc powietrza jest tak wysoka ze czujnik swiatla za malo ma swiatla i zalacza zarowki

 

odstaw alko, rusz mózgownicą a może zajarzysz że to fajna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam podaj nr konta to do pl ci przeleje 10tysi za te 2 kola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
dzieki za potwierdzenie tego co przeczytalem na necie.

Mozesz jeszcze polecic kabel ktory by trzeba kupic zeby to ogarnac.

 

nie pomoge z linkiem bo ja moj kupilem calkiem przypadkowo, jak kupowalem ELSE i byl w pakecie ;)

a propo uwalenia czegos w aucie, to ja go mam tak dlugo jak auto i to jest prawie rok, uzywam go jak musze i jeszcze nigdy nic mi sie dziwnego nie dzialo z autem, wiec jezeli tak jest to chyba jakies trefne kable musza byc czy cus, bo moj bez zazutu smiga !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adam podaj nr konta to do pl ci przeleje 10tysi za te 2 kola

nie mam konta w PL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz furmanke z podstawowym wyposazeniem to trudno zeby sie cos stalo

przyjalem to na klate;)

 

No lipa była przy 160 bo to auto ledwo tam dochodziło a wcześniej miałem Golfa GTI i tam już od 120 światła się włączały a poniżej 60 wyłączały.

miales czujnik rls?? pytam serio

 

---------- Dodano o 05:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 05:11 ----------

 

odstaw alko, rusz mózgownicą a może zajarzysz że to fajna sprawa

u mnie dopiero po alko glowka pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miales czujnik rls?? pytam serio

Tak

 

u mnie dopiero po alko glowka pracuje...

U mnie po alko to tylko auto pilot w kierunku łóżka działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności