Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dostałem dzis poinformowany ze dostałem ta prace o ktora sie starałem wiec , pakowanie gratów i witaj Manchester

 

Gratulacje Krystian! Prawko zrobiłeś?

 

---------- Dodano o 16:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:41 ----------

 

właśnie mi przez Paypala zayebali 1900 Funtów.

Zmieniać hasło Panowie i inne dane na wszelki wypadek.

Zgłosiłem transakcje do Paypala, mam teraz czekać 7 dni na odpowiedź drugiej strony :wsciekly:

2 transakcje po 950 do tej samej osoby w odstępie 2 minut - odrazu widać że to przekręt a oni 7 dni każą czekać :wmorde

 

Ja pierdu... Masakra. Mam nadzieję, że skończy się to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , prośba - dziś ślizgneło mi się sprzęgło .... a prom w piątek rano , dwu masa nie daje żadnych odgłosów , biegi wchodzą , 0 innych problemów ... czy jest jakaś inna możliwość że to nie sprzęgło ? , normalnie tragedia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Krystian! Prawko zrobiłeś?

 

 

jeszcze nie z powodu braku czasu, ale nowa praca to lepsze pieniadze x 2 co teraz mam - mniej godzin 40h na tydzien, lepsza i bardziej perspektywistyczna

 

wrescie zasiade do nauki do prawka bo jak tylko bede je miał to od razu mam prace w tej firmie od strzału,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie z powodu braku czasu, ale nowa praca to lepsze pieniadze x 2 co teraz mam - mniej godzin 40h na tydzien, lepsza i bardziej perspektywistyczna

 

wrescie zasiade do nauki do prawka bo jak tylko bede je miał to od razu mam prace w tej firmie od strzału

 

Gratulacje Kris :dobrze

 

Ciekawe czy polubisz manchester ;)

Byłem tam kilka razy i raczej mieszkać bym tam nie chciał.

W tą niedziele mam też traske do manchesteru.

 

Co do Twojego prawa jazdy to sie dobrze zastanów

bo jak masz dobrą kase i 40 godz/tyg to lepiej sobie siedź spokojnie na miejscu.

Chyba że naprawde Cie ciągnie do dużych pojazdów.

Bo to ciężki kawałek chleba jest.

Są oczywiście plusy ja np w poniedziałek jade zobaczyć Bruksele :)

ale są tez minusy szef mi dzisiaj powiedział że w między czasie jak mamy spokój

u siebie w firmie to będziemy wozic motocykle jednej firmie na wystawy po całej

europie wliczając rosje i reszte wschodu a tam jechać mi się nie widzi jakoś

motocykle to harley davidson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na rowerku i spotkalem takie malenstwo niczyje... ktos chce ???

Tak to wygladalo jak jezdzilo

[video=youtube;iBlsIs-PxPE]

 

 

DSC_5842.jpg

DSC_5832.jpg

DSC_5833.jpg

DSC_5834.jpg

DSC_5835.jpg

DSC_5836.jpg

DSC_5837.jpg

DSC_5838.jpg

DSC_5840.jpg

DSC_5841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kris :dobrze

 

Ciekawe czy polubisz manchester ;)

Byłem tam kilka razy i raczej mieszkać bym tam nie chciał.

W tą niedziele mam też traske do manchesteru.

 

Co do Twojego prawa jazdy to sie dobrze zastanów

bo jak masz dobrą kase i 40 godz/tyg to lepiej sobie siedź spokojnie na miejscu.

Chyba że naprawde Cie ciągnie do dużych pojazdów.

Bo to ciężki kawałek chleba jest.

 

macku co do pierwszej czesci to to nie jest do konca manchester tylko małe miasteczko tak ze 30 mil od manchesteru

 

a co do ciezarówki to ja nie chce wskoczyc na ta olbrzymia tylko na ta mała class2 taki polski star lub jelcz i bez przyczepy a najdalsze trasy to tak do 70 mil od miejsca pracy!

 

 

image.php?u=2&dateline=1335439139&type=thumbimage.php?u=2&dateline=1335439139&type=thumbimage.php?u=2&dateline=1335439139&type=thumb

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - mam na sprzedanie komplet 4x felga 16" ori vw passat b6 + 4 opony + 3 stan bdb bridgestone - ( 1 niestety została przebita i poszła do utylizacji dla tego 3 )

+ 1 opona firmy KOGUCIK - nie pamietam nazwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałem dzis poinformowany ze dostałem ta prace o ktora sie starałem wiec , pakowanie gratów i witaj Manchester

 

gratki gratki ale swoja droga to że się zapuścił w głąd wyspy:ok no to jak już będziesz przejeżdzał M6 i mijał zjazd 14 to wpadni na kawe poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratki gratki ale swoja droga to że się zapuścił w głąd wyspy:ok no to jak już będziesz przejeżdzał M6 i mijał zjazd 14 to wpadni na kawe poz

 

grzesiu jak czas tylko pozwoli to chetnie, najfajniejsze jest to ze oni chca abym w poniedzialek rano byl juz w pracy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma kts z was doswiadczenia z zakupem wtryskiwaczy? Bo niestety bede potrzebowal do mojego auta i rozgladam sie na ebayu ale nic tam nie mas jeszcze nie spotkalem wtrysków o takim samym oznaczeniu jak moje i nie wiem co robic. Dzwonilm tutaj do lokalnego szeca od silnikow diesela i krzyknol mi 210 funciakow i chyba jeszcze plus VAT z roczna gwarancja oczywiscie za regenerowany i nie wiem co robic Euro Car Parts tez ma w podobnej cenie za regenerowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ma kts z was doswiadczenia z zakupem wtryskiwaczy? Bo niestety bede potrzebowal do mojego auta i rozgladam sie na ebayu ale nic tam nie mas jeszcze nie spotkalem wtrysków o takim samym oznaczeniu jak moje i nie wiem co robic. Dzwonilm tutaj do lokalnego szeca od silnikow diesela i krzyknol mi 210 funciakow i chyba jeszcze plus VAT z roczna gwarancja oczywiscie za regenerowany i nie wiem co robic Euro Car Parts tez ma w podobnej cenie za regenerowany.
Przeciez mamy na furum kolege ktory zajmoje sie wtryskami regeneracja itp. napisz do niego i napewno Cie to taniej wyjdzie kolega ma nick olek_wroc jak sie nie myle Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mamy na furum kolege ktory zajmoje sie wtryskami regeneracja itp. napisz do niego i napewno Cie to taniej wyjdzie kolega ma nick olek_wrocjak sie nie myle

 

dzieki za info a swoja droga to gdzies juz on nim czytalem albo ktos mowil ale wydawalo mi sie ze on w turbinach siedzi

:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info a swoja droga to gdzies juz on nim czytalem albo ktos mowil ale wydawalo mi sie ze on w turbinach siedzi

:ok

 

Turbiny też. JA bym jeszcze Zibiego zapytał-on to ma też różne dojścia no i wiedzę praktyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ostatnio szukam autka i znalazlem takie cos?

http://www.ebay.co.uk/itm/280900327620?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Srednio interesuje mnie wyposazenie,podoba mi sie przebieg i kolor.I gosciu chce zrobic ze mna wymiana.

co wy na to?Ma ktos blisko zeby autko obejzec?prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,ostatnio szukam autka i znalazlem takie cos?

http://www.ebay.co.uk/itm/280900327620?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Srednio interesuje mnie wyposazenie,podoba mi sie przebieg i kolor.I gosciu chce zrobic ze mna wymiana.

co wy na to?Ma ktos blisko zeby autko obejzec?prosze.

W ten przebieg to średnio można uwierzyć. Akurat w tym wieku ma ulubiony przebieg handlarzy i kupujących:hmm

 

Poproś o numer V5C (dowodu rejestracyjnego) i sprawdź na stronie Vosy czy dvla (już nie pamiętam) zapisane przebiegi z poprzednich lat. Często można się zdziwić. Przy okazji poproś o kod silnika- jest w książce na wlepce, na naklejce na obudowie rozrządu, lub na wlepce we wnęce koła zapasowego-zbyt często sprzedawane stotrzydziestki okazują się setkami.

A tak po tych kiepskich zdjęciach po za zerowym wyposażeniem i tym, że sprzedawcy nie chciało się go nawet posprzątać w środku, nic nie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie cos?

 

Patryk dobrze mówi

sprawdź ten przebieg i oznaczenie silnika

10 tys mil rocznie to mało kto robi dieslem ;)

 

tu sprawdzisz przebieg z ostatnich 5 mot

http://motinfo.direct.gov.uk/internet/jsp/ECHID-Internet-History-Request.jsp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

http://motinfo.direct.gov.uk/internet/servlet/ECHIDDispatcher

to wyszlo i silnik jest AWX czyli 130km bo takiego mialem.

Ogolnie tak jak pisalem jest goly ale w sumie to niema skory i dodatkow.Jak znajde w cenie caly srodek z kiera to wymienic mozna(juz to robilem w pasacie) i autko dla Zony by bylo ok.Narazie jezdzi LUPO takze tam jest wyposazenie:rumieniec korbki itd.

Dajcie znac czy cena jest ok itd.Wstepnie mam doplacic 500 a lupo 2002 rok 1.7sdi i przebieg 132tys mil.Czarny na 14 aluskach.

 

Jak strona nie idzie to nr V5

20078273620 rej YS52SFZ

Edytowane przez gino9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:dance5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałem dzis poinformowany ze dostałem ta prace o ktora sie starałem wiec , pakowanie gratów i witaj Manchester
Oj widze ze nowego sasiada bede mial ??? no to w ramach sasiedzkiej wymiany jak juz sie przeprowadzisz to zapraszam na grilla lub ognisko nad jeziorami w Chorley :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności