Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wezcie sie wszyscy w koncu za robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wezcie sie wszyscy w koncu za robote

 

łikend jest pije sie a nie robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie cyrki byly z 2.0 na pompkach.
kolego pompki to ci wymienia za free ja jestem po wymianie, nie musialem do nich jezdzic i sie prosic. bylem przypadkowo po nowe srobu , a i dodatkowo zmienili pompki, po tyg.przyszedl list od vw ze mam sie zglosic na wymiane, pojechalem tylko potwierdzic co i jak i jest po bolu.

 

---------- Dodano o 20:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:23 ----------

 

Kurcze Romek szukaj jakiego kabla bo by sie przydal.... nie ma ich za duzo.... no chyba ze oryginal... ale ja nie profesionalista jak ten co mieszka kolo luka i ma fifi rifi.... u niego kable zarabiaja na siebie a umnie beda tylko posluza jako kurzołapy po codziennie auta nie bede podpinal!
no gregory powiem ci ze u mnie jest tez taka sama sytuacja,to by mial byc na moje potrzeby. mojej kobialce nic niemowie narazie o nowym bo juz dostalem zjeb...e za ten pierwszy.
uwierzcie mi chlopaki - warto odzalowac te 270 dla swietego spokoju i spokojengo snu. macie auta za pare tysi i wliczcie sobie te 270 jako wyposazenie auta.
no chudy ja nie mowie ze nie wieze, tylko narazie to mam w trzy pip wydatkow jeszcze przede mna polska (3tyg) i wyjazd do zibiego w piatek na zmaine oleju i filtrow i takie tam. wiec mojej kochanej zonce nawet nic nie mowie ze taki kabel kosztuje 270 wiem ze to inwestycja na lata, a i by bylo by juz bez stresu bo naprawde po ostatnim to mi gacie opadly jak nie moglem otworzyc auta.:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman to moze i do mnie podjedziesz na bajere jak juz bedziesz u Zibiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wezcie sie wszyscy w koncu za robote

sie wziolem wlasnie, lepiej pozno niz wcale, juz drinka wypilem i leje na 2 nozke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wezcie sie wszyscy w koncu za robote

ja rowniez dzisiaj nie proznowalem - rozwalialem drewniany klomb, wywiozlem zielenine na recycling i uporzadkowalem wszystko.

teren wyrownany - w przyszlym tyg budowa wedzarni a za 2 tyg proba nr 1 z grzesiem jako testerem w roli glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i CHELSEA mistrzem :)) :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i CHELSEA mistrzem
w końcu ;) :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wszyscy wolne na weekend macie i sobie drinkujecie a ja nie dosc ze caly weekend pracuje to jeszcze mosialem passka spakowac i posprawdzac bo jutro z rana wyjazd do PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego pompki to ci wymienia za free ja jestem po wymianie, nie musialem do nich jezdzic i sie prosic. bylem przypadkowo po nowe srobu , a i dodatkowo zmienili pompki, po tyg.przyszedl list od vw ze mam sie zglosic na wymiane, pojechalem tylko potwierdzic co i jak i jest po bolu.

A silnik mi tez wymienia jak sie imbus w pompie oleju wyrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proba nr 1 z grzesiem jako testerem w roli glownej

pewnie mam jak murzyn wisiec na drazku i sie smalic?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie mam jak murzyn wisiec na drazku i sie smalic?????

I tak wyjdziesz z tego z białymi dłoniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz rozroznic 2 podstawowe pojecia - kodowanie i re-synchronizacja. kodowanie to jak masz pilota ktory nie byl zakodowany wczesniej do danego auta - czyli albo nowy albo uzywany albo taki ktory zostal usuniety z pamieci.

re-synchronizacja to jak masz pilota ktory byl zakodowany, dzialal i z jakiegos powodu przestal dzialac. wowczas naciskasz przycisk jakis na pilocie, otwierasz maualnie ostrzem i zaplon na ON na 5 sekund. pilot o ile jest sprawny i bakterie sa ok to bedzie ponownie dzialac.

audi ogolnie jest troche niewdzieczna marka do kodowania pilotow bo tam jest kilka procedur i trzeba probowac az sie uda.

ta co napisales to na pewno do a4 takie jak ja mam. do tt kiedys robilem tak ze test, save i dopiero przycisk naciskalem.

 

dzięki za info:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A silnik mi tez wymienia jak sie imbus w pompie oleju wyrobi?

 

jak sie wyrobi to sie wyrobi nic wieczne przeciez nie jest nie prawda? u mnie tez jest opcja ze sie moze zwalic ale nie bede siedzial i dumal za wczasu, jak beda jakies objawy to wtedy bede myslal

 

---------- Dodano o 21:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ----------

 

Roman to moze i do mnie podjedziesz na bajere jak juz bedziesz u Zibiego

 

bartek dzieki za zaproszenie dam ci znac bo nie wiem kiedy bedziemy wracac bo bede z zonka moja , milo by sie zapoznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie wyrobi to sie wyrobi nic wieczne przeciez nie jest nie prawda? u mnie tez jest opcja ze sie moze zwalic ale nie bede siedzial i dumal za wczasu, jak beda jakies objawy to wtedy bede myslal

 

 

no tylko roman o to chodzi ze ten imbus czasami nie daje zadnych oznak !!!

poprostu jest brzek i po ptokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nic nie kupować to sie nie zapsuje. Pekaesem też wszędzie dojedzie, nie? Albo rowerem.

A najlepiej by było aby używane auto kupić z dożywotnią gwarancją u dilera :hyhy

 

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis pomysl na scierajace sie opony na tyle po zewnetrznej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nic nie kupować to sie nie zapsuje. Pekaesem też wszędzie dojedzie, nie? Albo rowerem.

A najlepiej by było aby używane auto kupić z dożywotnią gwarancją u dilera

Bez przesady. Nie popadajmy w skrajnosci. 2.0 TDI to jednak niewypal jakich malo. Zobacz Adam jakie sa ceny tych aut. Ludzie sie tego boja i juz. Za duzo jest fackup-ow w tym motorze zeby sie na niego skusic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Nie popadajmy w skrajnosci. 2.0 TDI to jednak niewypal jakich malo. Zobacz Adam jakie sa ceny tych aut. Ludzie sie tego boja i juz. Za duzo jest fackup-ow w tym motorze zeby sie na niego skusic.

 

I tu masz rację. Więc lepiej podjąć szybką decyzję i wybrać coś innego niż rozpisywać eseje na forum co będzie jeśli mi się śrubka odkręci. Tym bardziej że temat silników tych był już wielokrotnie poruszany. A tak przy okazji, wiecie że CR silniki też mają problemy i VW za darmo je usuwa? Coś z wyciekami paliwa związane... :hmm lepiej chyba kupić stare, sprawdzone B5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie macie co do roboty w przyszla niedziele to zapraszamy na bardzo fajna impreze na ktorej glownymi goscmi beda Bugatti Veyrony,bardzo fajnnie zorganizowana http://www.prescott-hillclimb.com/events/may2011.aspx tu macie bardzo tanie bilety jeszcze tylko dwa dni http://www.groupon.co.uk/deals/gloucestershire/Prescott-Speed-Hill-Climb/5943807

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności