Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie macie kogoś kto w najbliższym czasie jedzie tirem do pl na pusto i potrzebuje auto na pakę. Auto to dostawczy peugot expert. sprawa dość pilna.

 

W sumie to i Ja bym mial tez do wyslania auto wiec moglbym sie podlaczyc. Zawsze to bardziej sie bedzie oplacalo kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
helo helo a co to za dyskryminacja, jeszcze kobiete macie na forum... ha to juz dla niej zlot nie

o widzisz zapomnialem!! przepraszam!! Twoja obecnosc obowiazkowa- przeciez potrzebna mi bedzie niania zeby mozna bylo na spokojnie z chlopakami o starych rowerach pogadac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to i Ja bym mial tez do wyslania auto wiec moglbym sie podlaczyc. Zawsze to bardziej sie bedzie oplacalo kierowcy.

No to i ja bym się skusił - 307 do dostarczenia na podkarpacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moje okolice poprosze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kobiete macie na forum
;)

a c o z resztá kobiet w uk? gdzie sié kwiatek podzial? no i Kaska jeszcze byla :P jej tez dlugo nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to i ja bym się skusił - 307 do dostarczenia na podkarpacie

5 km zjedziesz w z trasy i u mnie od domem postaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 km zjedziesz w z trasy i u mnie od domem postaw

takiego złoma chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie macie kogoś kto w najbliższym czasie jedzie tirem do pl na pusto i potrzebuje auto na pakę. Auto to dostawczy peugot expert. sprawa dość pilna.
skad trzeba zabrac i do kad dostarczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad trzeba zabrac i do kad dostarczyc??
londyn : se265ez do gdynia.

 

---------- Dodano o 16:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:12 ----------

 

W sumie to i Ja bym mial tez do wyslania auto wiec moglbym sie podlaczyc. Zawsze to bardziej sie bedzie oplacalo kierowcy.
No to i ja bym się skusił - 307 do dostarczenia na podkarpacie

super;) jeszcze pare osób i możemy prom czarterować:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie mu wygodnie:

uploadfromtaptalk1332861481503.jpg

:lol3

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie mu wygodnie:
a Ty co safari będziesz otwierał?bo lwy jedziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie mu wygodnie:

[ATTACH]79834[/ATTACH]

:lol3

 

send from htc d s

 

za handel bambusem się bierzesz? :zeco

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty co safari będziesz otwierał?bo lwy jedziesz?

dobre, dobre hihhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosiaka do chudego zawiezie i przerobia na kabanosy!!!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj koledzy 22.5C wybilo na termometrze prawie lato...kto mial wiecej???:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziękował, należało sie, bo po wiatrach jakie nawiedziły uk stary płot praktycznie sam sie poskladal.

 

Co do kosztów, wszystko zależy od tego jakie masz plany na ogrodzenie i ile potrzeba wszystkiego.

Ja kupiłem wszystko od tego kolesia spod birmingham:

http://www.ebay.co.uk/itm/8ft-Concre...-/250854316040

 

Wyszło mnie taniej niż bym kupił u siebie.

 

dopiero mam dzisiaj chwile żeby odpisać

u mnie w najgorszym stanie stanie jest płot dzielący mój ogród z sąsiadem bo reszta jeszcze dobrze się trzyma.Myślałem właśnie o czymś takim jak ty zrobiłeś żeby betonowe słupki postawić bo teraz są drewniane ale napisz czy sam robiłeś czy kogoś wynajmowałeś i czy dużo roboty z tym było a i czy jedna osoba bez zdolności budowlanych dała by z tym rade.

 

ja kupiłem od transportera z literką P nową ori na ebayu za 145 i hula aż miło.

Nowa to ponad 300f w serwisie. Jak używkę to tylko Bosch-z literką C i Q-są dużo mniej awaryjne niż LUK. Unikaj z literką A.

 

Patryk dobrze wiedzieć że od transportera pasuje

 

Mam jeszcze jedno pytanie do osób mających wiedze w temacie obniżenia auta z racj tego że śprężyna przeniego zawieszenia w moim aucie powiedziała dość i strzeliła dzisiaj muszę ja wymienić a że zawsze w zawieszeniu wymieniam części parami to chce wymienić obie. Ale przeglądająć katalog częśći ECP zobaczyłem że można kupić zestaw spężyn Eibach za niecałe £197 http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Volkswagen_Passat_1.9_2002/p/car-parts/suspension-and-steering/suspension/lowering-spring/?937445931&1&5314921a180c54007cd3912e761a955dedf6900d&000559

gdzie dwie sprężyny przednie kosztują £120. Wiem że potrzebne by były amortyzatory o krótszym skoku żeby to miało ręce i nogi ale pytanie jest czy na tych moich ori amortyzatoprach by to jeżdziło.Generalnie miałem u siebie zakładać gwint tzn przekładąć z passata ojaca ale nie dałem rady ostatnio na urlopie a wygląda na to że w tym roku nie będę w polsce autem.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak spoza tematu :P

 

kolega ze Slough sprzedaj swoje cacko - pasika b5 FL 2005 TDI highline, jakby ktoś był zainteresowany.

http://www.ebay.co.uk/itm/VOLKSWAGEN-PASSAT-1-9-TDI-130-Highline-2005-/330707655461?pt=Automobiles_UK&hash=item4cffb65b25

Edytowane przez djjery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj koledzy 22.5C wybilo na termometrze prawie lato...kto mial wiecej???:fajny

U mnie wczoraj było 25, przedwczoraj 24. Dziś nie było mnie w domu więc nie wiem. Za to na rano przymrozek zapowiadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano miałem szron na szybach bylo 2 stopnie :ocochodzi

 

za to w południe pełne słońce w londku a ja rozkoszuje się jazdą vanem z klimatyzacją :JC_fan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Koleś ma wszystko, głos, wąsik, bryle też. Jeszcze go wożą...on już jest gwiazdą. Tak na poważnie to takiego ziomka z chęcią woziłbym w aucie - moi znajomi na trzeźwo nie śpiewają w samochodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności