Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

nie trafiles kris, ale jak da rade zmienic na takie co chce to napewno sie pochwale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mam dziwna sytuacje z autkiem.

na 1ym, 2gim, biedu przy obrotach 1,9-2,2tys/obr mam dziwne objawy, jakby auto nie dostalo odpowiedzniej dawki paliwa. co to moze byc? czy ktos sie spotkal wczesniej z takim problemem?

dodam ze poza tym obszarem obrotow, nic podobnego sie nie dzieje.

jak moge sie za to zabrac, gdzie i co sprawdzic?

za wszelkie sugestie z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke miałem coś podobnego przerywał mi w tym zakresie obrotów i tylko na niższych biegach podczas montażu fmic u zibiego wymieniłem wężyk podciśnienia gruszki na turbinie bo był sztukowany przy zmianie na brd i problem zniknął potem znalezłem też dziure w starej róże od intercoolera i tak naprawde nie wiem co było przyczyną.

A jak z dymieniem u Ciebie ? bardzo kopci jak mu naciśniesz do spodu ?

U mnie przestał też kopcić po tym ale za kopcenie była odpowiedzialna właśnie ta rura od coolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, dzieki za podpowiedz, jutro ide rozbierac auto ;)

dymic dymi niezle, przynajmniej jak sie mu przycisnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak dymi to tak jak Maciek napisał-szukaj nieszczelności w dolocie-dym pojawia się, bo auto dostaje za mało powietrza w stosunku do paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za mało
czy za duzo ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mało. do procesu spalania potrzebe jest powietrze jeśli go niema wystarczjąco auto dymi, a dym to nic innego jak nie dopalona ropa. oczywiście jeśli dym jest czarny. jeśli ma inny kolor to szukałbym przyczyny gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Jacek, ale dymek koloru czarnego.

dzisiaj taka pogoda ze smarze dupsko w ogrudku i nawet niechce mi sie nic przy aucie grzebac ;):plaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Jacek wyjaśnił-masz mniej powietrza bo ciśnienie z turbiny ucieka Ci nieszczelnoscią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :respect za wskazowki, teraz trzeba sil nabrac zeby sie za to zabrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz się za robotę póki nie pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie, mam nadzieje ze jutro taka pogoda dopisze jak dzisiaj ;) to sie trzeba bedzie wziasc za robote ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo to samo brak mocy i lekko przydymial , wymienilem filtr paliwa i .... jest ok - pozdrawiam

A jeszcze z rozpedu wyczyscilem zawor EGR ... ale to chyba nie to .

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fmic u zibiego wymieniłem wężyk podciśnienia gruszki na turbinie bo był sztukowany przy zmianie na brd i problem zniknął potem znalezłem też dziure w starej róże od intercoolera i tak naprawde nie wiem co było przyczyną.

 

co tam za plotki na temat dymkow he he, diesel ma prawo dymic hihiihhii i to zwlaszcza na czarno jak sie wezyki poupalaly. Dzisiaj nastepny tempomat poszedl w miare szybko, nikt nie mierzyl czasu ale mysie ze ze 35 minut bylo hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nastepny tempomat poszedl w miare szybko, nikt nie mierzyl czasu ale mysie ze ze 35 minut bylo hi hi

naprawdę wielkie dzięki ,mała rzecz a cieszy i przy okazji noga mniej boli,no i dowiedzialem sie co trzeba wymienic w nie dalekiej przyszłosci ,ale ogólnie rzecz biorąc wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke moj w zeszlym tygodniu kopcil tak

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=C-_UUDKiBpM&feature=feedrec_grec_index[/ame]

 

Waz podcisnienia byl rozerwany i turbo wstawalo jak chcialo czasem wogole a czasem od 2900rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim:), historia taka: szwagier samochodem na polskiech numerach zaprkowal, zaplacil za parking i spoznil sie o -uwaga- 1 minute i dostal mandacik. placic go czy olac sprawe?? dadam, ze dostal go w innym miescie niz mieszkamy...

pozdrawiam ze skapanych w sloncu bormuchowic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łolać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dla spokojnego sumienia zadzwonil po holidayu

aha i konieczcie poczytajcie opis tej aukcji:

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1570220632

 

:haha gość ma talent

 

a z okazji zbliżających się świąt Wszystkiego Najlepszego dużo sukcesów i pociechy z dzieciaków (dla tych co je maja)pozdrawiam

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą trzymać dane o niezapłąconym mandacie na granicy i przy następnym przekraczaniu, kazać zapłacić + odsetki...

A podobno na Polaków są ostro nastawieni.

Czekawe czemu :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności