Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

kolege zbanowali a tak to byśmy sie pewnie dowiedzieli ze to jego sklep
a ten znowu szydzi:haha

 

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

 

jacenty, a jak z czasem i dostawą? Brałeś coś tam od nich ?
Siemasz Robson, wszystko ok. jesli chodzi o czas wysylki to jesli oni nie maja danej czesci na stocku to zamawiaja z aso.tak bylo z moja wiazka od tempomatu. ale i tak w 3 dni mialem tempomat z wiazka u siebie. ciezko sie z nimi dogadac przez telefon bo mi za kazdym razem jak dzwonilem urywalo polaczenie.ale smialo moge ich polecic.wiem rowniez ze oni maja swoje konto na jebayu, mozna sie z nimi dogadac zeby wystawili dana czesc na ebay jesli masz obawy. z tego co pamietam to id konta jest germanautopartsdirect. mozna napisac maila i sie z nimi dogadac.pozdro

 

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

 

bo na przyklad Zibi zalewa robaka
Zibi mam nadzieje ze sie za to nie pogniewasz. to byl zart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK UWAGA PANOWIE!!!

 

Poszukuje dobrej porady prawnej i nie zartuje , lub dobrego prawnika który po wysłuchaniu mnie zdecyduje czy warto podjąc sie sprawy, temat jest skomplikowany ale cholera wie moze mozna by było nawet z Ł500k wyciągnąc jak pozwany by nie chciał rozgłosu i na ugode by poszedł bo rozgłos mógłby go kosztowac grube miliony i reputacje którą cięzko by było odbudowac

 

To nie jest żart w stylu 1 kwiecień!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady prawnej to Ci tu nikt pewnie nie udzieli ale każdy pewnie jest ciekawy jak taką kase można zarobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porady prawnej to Ci tu nikt pewnie nie udzieli ale każdy pewnie jest ciekawy jak taką kase można zarobić :D

 

stary jak w 2 tyg. kiedy bede na urlopie dasz rade zostac prawnikiem to ci wszystko powiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stary jak w 2 tyg. kiedy bede na urlopie dasz rade zostac prawnikiem to ci wszystko powiem
ja juz zaczynam sie uczyc.

a tak powaznie Krystian uwazam ze ze Stavrosem powinienes pogadac ona ma tyle zainteresowan ze na pewno i to ogarnie:fajny

 

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

 

kufa najgorsze jes to ze wy wszyscy juz pewnie pifkujecie albo cos mocniejszego pociagacie a ja musze w robocie do rana siedziec.dosc mam juz tych nocek.a walnolby zimnego leszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he jak dasz kilka procent to juz zaczynam się kształcić przyspieszony kurs zrobie ekstenistycznie ;)

 

Jacek nie narzekaj ja właśnie wróciłem po 14 godzinach pracy i jutro rano wstaje i ide na 16 godzin do roboty więc nie masz zle ;)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytaj u gory.pierwszy bylem:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytaj u gory.pierwszy bylem:bleble

 

jaki pierwszy - pierwszy to stavros bo jeszcze nie wiecie ale on ma skonczone prawo - tu na prawo tam na lewo:haha a tak na marginesie to juz ktos podesłał mi namiar na prawnika przez pw

 

pany jak by sie udało i bym wygrał to bym stawrosowi wysłał fotke jak siedze we wannie pełnej kasy i napisał

 

" co ty wiesz o łazienkach!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak siedze we wannie pełnej kasy

bo Ci ktoś korek wyciągnie z tej wanny :P

I pójdziesz do pracy do Stavrosa żeby się odbić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko sie odbije ja 3k w tydzien zarobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo na przyklad Zibi zalewa robaka i nie ma czasu albo tak jak ja nie chcecie mu dupy zawracac to polecam ta stronke. ciekawe ceny i markowe produkty glownie febi

 

eeee no tak zle nie jest , zawsze jestem na lini wiec smialo mozna dzwonic he .

 

Stavros wam da jak to przeczyta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Stavros wam da jak to przeczyta ;-)

 

ale co da po tysiac czy po dwa :bleble a moze po dwie łazienki do roboty:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+23,5 w Carlisle,siedzę przed domem i spijam piwko,w koło unosi się zapach grilla :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek ty szukałes

 

moze taki zestawik - zaleta to nie ze stavrosa konta :haha

 

UK Passats has teamed up with RK Components, who have brought an excellent offer which is exclusive to UK Passats!

 

At RK Components UK Ltd we make good quality aftermarket parts available to an affordable price. This is why we have teamed up with UKPassats to offer the members our VW Passat selection of parts to a discounted price.

All our parts are manufactured directly for us and as such do carry our part number and come with 12 month manufacturer warranty.

 

We can kindly offer all members the full suspension arms kit including replacement bolts for VW Passat IV and V 10/96-08/00 09/00-03/05

 

image008.jpg

 

 

£108.00 Including DHL next day delivery

 

To take advantage of this offer simply call our office on 01992 766 936 and quote “UKPassats” Where our fully trained, friendly team will be happy to deal with your enquiry. We also accept all major credit and debit cards.

 

We will continue work closely with UK Passats, to share some of our very best offers with the members. This offer is only available until to the 30/04/2011, so don't delay - Order today!

 

For now a great big thanks to the forum and a thank you and looking forward to hear from you

 

RK Components UK Ltd team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
+23,5 w Carlisle,siedzę przed domem i spijam piwko,w koło unosi się zapach grilla

 

bez alkoholu to już nie ma dobrej zabawy ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako ze znamy sie z marwelem upowaznilem sie zeby przedstawic jego wersje wydarzen.

 

Najpierw byl awatar z golal piersia,co nie spodobalo sie jakiemus userowi poszla jakas wymiana zdan podlapal temat admin za co poszlo pierwsze ostrzezenie.Pozniej posiadacz bmw(na tym forum) obrazil sie ze tylko dresy tym jezdza,admin kolejny raz nie spal poszedl ban na miesiac.

Marwel stwierdzil ze nie chce byc na forum gdzie prym wiedzie stavros i wikipedia mielke a wiekowi userzy sa traktowani jak pomiotla i wiec o usuniecie konta.

Tyle wiem wiecej grzechow nie pamietam.

Pozdrawiam.

 

hehehe piękna ideologia :D szkoda, że zgodna z prawdą tak jak to, że dzisiaj pada śnieg w Warszawie ;) marewel już zatęskniłeś za forum :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marewel już zatęskniłeś za forum

Jędruś,on się tu nie zapuszcza......i całe szczęście :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
+23,5 w Carlisle,siedzę przed domem i spijam piwko,w koło unosi się zapach grilla
to cos nas laczy bo my dzisiaj tak spedzalismy caly dzien :) ( a rano bylismy zobaczyc dwie elektrownie ATOMOWE kolo Bristolu:) )

DSC_8384.jpg

DSC_8387.jpg

DSC_8381.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LADA pisz jak tam tempomat ??? i jaki czas he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności