Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

[email protected]

Jak ten już coś wymyśli....... :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz zaklinaczu cipek ale tak naprawde to są one juz wklejone wczesniej

 

picture.php?albumid=1231&pictureid=7118

picture.php?albumid=1231&pictureid=7119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz zaklinaczu cipek ale tak naprawde to są one juz wklejone wczesniej

 

dziękuję jacenty02 ale po tych fotkach dalej nie mogę być pewien na 100% :/ mógł byś zadzwonić jeszcze raz i poprosić o fotę tego typu. I czy wchodzi w grę jakaś korekta ceny?

 

Przepraszam że tak truję... :dupablada

IMG_1704.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jacenty02 ale po tych fotkach dalej nie mogę być pewien na 100% :/ mógł byś zadzwonić jeszcze raz i poprosić o fotę tego typu. I czy wchodzi w grę jakaś korekta ceny?

 

Przepraszam że tak truję... :dupablada

ok dzwonię

 

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:28 ----------

 

gosc ogolnie to jest lekko zjeb..ny.ale wyslal choc wydaje mi się że i tak nie będziesz zadowolony bo jest raze m przepustnicą.cena nie podlega negocjacji, tak powiedział

 

picture.php?albumid=1231&pictureid=7120na moje to porównójać ze zdjęcięm które wysłałeś to się różnią

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto mi chodziło! Dziękuję bardzo!!! Nie da się tutaj dać punktu pomógł to podeślij chociaż na priv nr konta to klepnę coś za fatygę i impulsy :)

 

tak różnią się, to zdjęcie które wysłałem to z 2.8 (taki mam) i chcę zamontować z 2.9!

 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się tutaj dać punktu pomógł to podeślij chociaż na priv nr konta to klepnę coś za fatygę i impulsy

pogiełoCię???daj spokój.jest ok.cieszę się że pomogłem.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione alfik dla ciebie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instalujesz na kompie PDF creator-a, w ETKA klikasz ikonkę drukarki, pokaże się okno wyboru którą drukarkę chcesz użyć, klikasz na pdf creator, OK i masz pliczek pdf.

Co do ELSA bo ktoś widziałem pytał, ELSA nie łączy się z netem i nie wiem czy kiedykolwiek będzie taka możliwość.

Po raz kolejny dzięki:dobrze

O Elsę też ja pytałem, bo zainstalowałem ostatnio i się zawiodłem-bez neta i rozpoznania auta nic tam praktycznie nie ma. Więc nie wiem co tyle giga tam waży-myślałem, że dane zawiera w sobie i wystarczy wpisac manualnie dane auta, ale w większości co bym nie kliknął to wyskakuje mi żeby uruchomił procedurę rozpoznania auta, lub że te dane są zablokowane w wersji offline i pupa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak jacenty dobre:haha ciebie ten buc by tez doprowadzil do bialej :blady ,jak bys uslyszal w telefonie ze koles ci pier...i ze go w zeszlym roku okradli ze szuka passata ze za tyle to w skorce kupi,a na koniec dojeb...l juz po calosci bo powiedzial ze on musi tez zobaczyc gdzie mieszkam itp.noi do tego czy mu cos nie opuszcze? tak se w pewnym momencie pomyslalem chlopie kurw.....mac opuscic to ci moge gacie!:debil ale ugryzlem sie juz w jezyk. tak wiec takie mialem przygody tel.przy sprzedazy paska mojego :wkurzony

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi wszystko gra i bucy ;) dzięki za pomoc on-line :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak jacenty dobre:haha ciebie ten buc by tez doprowadzil do bialej :blady ,jak bys uslyszal w telefonie ze koles ci pier...i ze go w zeszlym roku okradli ze szuka passata ze za tyle to w skorce kupi,a na koniec dojeb...l juz po calosci bo powiedzial ze on musi tez zobaczyc gdzie mieszkam itp.noi do tego czy mu cos nie opuszcze? tak se w pewnym momencie pomyslalem chlopie kurw.....mac opuscic to ci moge gacie!:debil ale ugryzlem sie juz w jezyk. tak wiec takie mialem przygody tel.przy sprzedazy paska mojego :wkurzony

 

najważniejsze że poszedł. a co do gościa ze wsi "nieobrażając ludzi ze wsi" to bylo mu powiedzieć żeby się walił na ryj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w związku że nie udało mi się sprzedać sanek (prawdopodobnie ze względu na czas zakończenia aukcji)Na forum było spore zainteresowanie i padło kilka ofert, proponuję za nie cenę uważam nie wygurowaną 25 funtów. kto pierwszy ten lepszy.

Są zupełnie nowe. nie użyte ani razu. z tego co się oriętuję Kris zaoferował się że może je zabrać pod Ace. Kris to ciągle aktualne?

 

picture.php?albumid=1231&pictureid=7121

 

tak ale dopiero w maju!

 

a tak nawiasem widziałem ze ktoś kupił te sanki

1212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem widziałem ze ktoś kupił te sanki

moja szwagierka:)wszystko nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może któryś ze mechaników/speców tutaj pomoże z TYM

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka:)wszystko nadal aktualne.

 

 

no to trzeba podpie..... cie jebajowi :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jacenty02 Zobacz post

moja szwagierkawszystko nadal aktualne.

 

no to trzeba podpie..... cie jebajowi

 

Ebay zgarnął opłatę za wystawienie i zakończenie więc pewnie byliby szczęśliwi że aukcja jeszcze raz się pokaże i znowu zarobią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ebay zgarnął opłatę za wystawienie i zakończenie więc pewnie byliby szczęśliwi że aukcja jeszcze raz się pokaże i znowu zarobią :)

 

a ty zawsze musisz wszystko popsuć:wsciekly

ja tu liczyłem ze go wystrasze i sanki za free odda i beda na zime do kuligu :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ebay zgarnął opłatę za wystawienie i zakończenie więc pewnie byliby szczęśliwi że aukcja jeszcze raz się pokaże i znowu zarobią

nic nie zarobią bo aukcja będzie cancelowana.i zwracają wszystkie koszta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pany trzymać kciuki bo jutro mam rozmowe o prace, dobra prace :dobrze

a co ważniejsze dobrze płatną :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pany trzymać kciuki bo jutro mam rozmowe o prace, dobra prace :dobrze

a co ważniejsze dobrze płatną :czapa

powodzenia Kris:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności