Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem acera n30 i głosnik siadł i jak chciałem zobaczyc co sie stało to wszystkie programy sie pokasowały a tak pozatym juz mam dosc ego sprzeu bo wkuza mnie to ze trzeba pilnoswac zeby sie bateria nie rozładował bo sie wszystko kasuje

 

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

 

Własnie byłem dzisiaj w comecie i znalazłem tom tom xxl z mapami całej europy fajny duzy 5 calowy wyswietlacz na czym takim mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam navigona - mam na iphone i przejechalem juz 2 rady cala trase UK-DE-PL i z powrotem. Zadnych problemow a mapy sa dokladniejsze niz tomcio.

Tomtoma uzywalem przez 3 lata i sobie go chwalilem bo scigalem sobie rozne software i mapy i do dzis mam starego tomcia one xl z karta 4gb i wersja softu z tomcia 940.

Jednak navigon duzzooo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja wlasnie przymierzam do kupna Garmin 1490T szukalem rozgladalem sie I zdecydowalem sie na garmina. Do tej pory uzywalem aplikcji garmina wgranej w telefilms telefonie jakos to chodzi ale zawsze jest jakies ale. Napewno plusem jest to ze navi masz zawsze przy sobie ale telefon to telefon jak to mowia ze co jest do wszystkiego to jest do niczego. Uzywalem tez Tomtoma XL ale nie przypadl mi do gustu. Zastanawialem sie tez Clarionem Map790 ale bedzie Garmin. Kiedys majac w rece nawigacje Blaupunkt TravelLuca bardzo mi spodobala zastanawialem sie and kupnem ale to bylo kidys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze telefon to telefon a navi to navi

nie zgadzam sie.uzywam htc hd2 z wgranym najnowszym igo 8.uzywalem tom toma, navmana i mio. choc ten ostatni jako software uzyczyl igo 8 swojego silnika.

telefon taki jak moj z windowsem pozwala na sciaganie z neta i wgrywanie wszystkich systemow, upgradow itp. itd. za free i bez problemow.jezeli do fabrycznej navi chcesz wgrac inna musisz niezle kombinowac to samo tyczy sie upgradow map.

 

uwazam ze telefon z wyswietlaczem 4,3 cala, ktory na glowe bije iphony i inne gadzety to najlepszy telefon z gps na rynku.mozesz go kupic nowego za 250-300 funtow co deklasuje iphony juz sama cena.naprawde wspanialy sprzet.

 

 

 

http://htchd2.komorkomania.pl/gps-w-htc-hd2-do-czego-moze-sie-przydac-wideo

 

 

mam navmana icn 520 z wgranym mio calej europy wlacznie z polska.mialem oddac go de recyclingu gdzie dostalbym za niego jakies 10 funtow wiec go trzymam.jak chcesz to moge go ci pozyczyc, ba moge go ci oddac.nie jest mi potrzebny.jak jestes zainteresowany napisz to zaczne go wykopywac z szafy.pozdrawiam

 

panowie wiem ze sporo z nas ma bobasy, niektorym sie dopiero co urodzily wiec moze znajdzie sie ktos zainteresowany:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180639397438&ssPageName=STRK:MESELX:IT

 

mam rownież sanki drewniane.przywiezione z polski.nie używane:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180639399044&ssPageName=STRK:MESELX:IT

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj sanek teraz-jak masz gdzie trzymać, to zaczekaj do następnego śniegu. Ja jak ostatnio był śnieg u nas, to nie mogłem nigdzie kupić bo wszystko wykupione było, a najgorsze byle co na ebayu kosztowało krocie, a zwłaszcza takie sanki kosztowały sporą kasę. Dodatkowo, zawsze dodawaj przesyłkę-jak dobrze poszukasz to za dobrą kasę wyślesz choćby i z paisleyfright, a szansa na wyżsżą sprzedaż nie współmiernie większa niż own collection. Odbiór osobisty to w większości wypadków prosta droga do sprzedaży za cenę wywoławczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem Ptryk ale ja we wrzesniu zjezdzam do polski.dlatego bez sensu zebym je spowrotem targal. jezeli chodzi o snieg to mialem to samo nie moglem nic kupic a takie chodzily po 50 funtow.wiec moj szwagier z polski przywiozl, niestety sniegu od tego czasu juz nie bylo wiec sa zupelnie nowe.

a jesli chodzi o wysylke to w opisie jest podana cena do wysylki niemam problemu z tym.ale dzieki za troske.

 

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

 

wie ktos czy zeby sciagnac tylny zderzak w moim aucie (salon)musze wyciagnac lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widzialem ale to jest do przed liftem a po lifcie niemam srob pod klapa wiec zastanawiam sie czy sa pod lampami.moze ktos ma wersje po licie kto sciagal zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prośbe. Zczytałby mi ktoś moje ECU? Albo pomógłby mi ogarnąć moj kabel? Zakupiłem galetto 1260 zainstalowałem i coś nie bardzo mi to działa. Przy zczytywaniu dochodzi do 80% i program się wyłącza. Pierwszy raz robie takie cuda i pewno coś zle zrobiłem. Ktoś mnie prosił o gotowca. A miało być tak łatwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam prośbe. Zczytałby mi ktoś moje ECU? Albo pomógłby mi ogarnąć moj kabel? Zakupiłem galetto 1260 zainstalowałem i coś nie bardzo mi to działa. Przy zczytywaniu dochodzi do 80% i program się wyłącza. Pierwszy raz robie takie cuda i pewno coś zle zrobiłem. Ktoś mnie prosił o gotowca. A miało być tak łatwo...

 

Może napisz skąd jesteś, będzie łatwiej kolegą się określić kto Ci może pomóc :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie.uzywam htc hd2 z wgranym najnowszym igo 8.uzywalem tom toma, navmana i mio. choc ten ostatni jako software uzyczyl igo 8 swojego silnika.

telefon taki jak moj z windowsem pozwala na sciaganie z neta i wgrywanie wszystkich systemow, upgradow itp. itd. za free i bez problemow.jezeli do fabrycznej navi chcesz wgrac inna musisz niezle kombinowac to samo tyczy sie upgradow map.

 

uwazam ze telefon z wyswietlaczem 4,3 cala, ktory na glowe bije iphony i inne gadzety to najlepszy telefon z gps na rynku.mozesz go kupic nowego za 250-300 funtow co deklasuje iphony juz sama cena.naprawde wspanialy sprzet.

 

 

 

http://htchd2.komorkomania.pl/gps-w-htc-hd2-do-czego-moze-sie-przydac-wideo

 

 

mam navmana icn 520 z wgranym mio calej europy wlacznie z polska.mialem oddac go de recyclingu gdzie dostalbym za niego jakies 10 funtow wiec go trzymam.jak chcesz to moge go ci pozyczyc, ba moge go ci oddac.nie jest mi potrzebny.jak jestes zainteresowany napisz to zaczne go wykopywac z szafy.pozdrawiam

 

panowie wiem ze sporo z nas ma bobasy, niektorym sie dopiero co urodzily wiec moze znajdzie sie ktos zainteresowany:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180639397438&ssPageName=STRK:MESELX:IT

 

mam rownież sanki drewniane.przywiezione z polski.nie używane:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180639399044&ssPageName=STRK:MESELX:IT

Dziekuje Jacek za chec oddania mi navi bardzo chetnie skorzystam ale najpierw chcem spróbowac wgrac do swojej niki 5800 jakiej mapy i sprawdzic jakto wszystko bedzie chodziło ja miałem wczesnie acera n30 i były wgrane własnie mapy igo8 i poweim ci ze byłem zadowolonytyle tylko ze tam mi sie głosnik posypał a jak chciałem ja rozkecic i podmienic głosniczki to mi sie pokasowało dodatkowo te palmy sa uciazliwe bo trzeba pamietac zeby bateria sie nie rozładowała .Dzisiaj sciagłem sobie ten program Garmin City Navigator Europe NT2011.40 MOBILE XT SYMBIAN i bede uczył sie jak to zainstalowac na nokia 5800 nigdy tego nie robiłem wiec trzymajcie kciuki pozdrawiam

 

Ps. jak by co to sie odezwe co do tego navmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam rownież sanki drewniane.przywiezione z polski.nie używane:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...STRK:MESELX:IT

Ja bym kupil te sanki,ale jesli wygram aukcje to moze bys je przywozl na Ace cafe :P by bylo ok moja Cora by miala na czym smigac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wiem Ptryk ale ja we wrzesniu zjezdzam do polski.dlatego bez sensu zebym je spowrotem targal. jezeli chodzi o snieg to mialem to samo nie moglem nic kupic a takie chodzily po 50 funtow.wiec moj szwagier z polski przywiozl, niestety sniegu od tego czasu juz nie bylo wiec sa zupelnie nowe.

a jesli chodzi o wysylke to w opisie jest podana cena do wysylki niemam problemu z tym.ale dzieki za troske.

 

A zapomniałem, że wyjeżdżasz. Ja też kupiłem swoje plastikowe i raz się mała przejechała i tyle :(. Więcej śniegu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sanek.

Z racji że jest zainteresowanie kilku osób z forum proponuję licytować.a co do mojego przyjazdu pod ace cafe to nie moge niczego obiecac bo wtorek mi totalnie nie pasuje.niestety pracuję na nocki.także odbiór osobisty lub kurier.do wyboru

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie gdzie moge kupic uszczelke do szyberdachu? Objezdzilam kilka sklepow ale niestety nie znalazlam. Z gory dziekuje za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis...

A przede wszystkim wyjaśnij dlaczego potrzebujesz uszczelki-jeśli to fabryczny szyber to jego uszczelka nigdy nie jest szczelna, ale niczemu to nie szkodzi bo szyber w środku ma jakby tackę, która zbiera wodę, a następnie odpływami w słupkach wypływa pod auto. Więc jeśli Cię zalewa to prawdopodobnie jest zapchany/przerwany odpływ (wężyk plastikowy).

Jeśli szyber jest dokładany (uchylny), to trzeba szukać uszczelki u producenta, ewentualnie samemu coś wykombinować-da się;)

 

Rysunek numer jeden jest dla pojazdów z numerem vinu do 3BX-126 500, a drugi od numeru 3BX-126 501. Koszt ok 56 funtów.

untitled.jpg

untitled2.jpg

Edytowane przez Patrick
Poprawka drugiego załącznika na właściwy rysunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odnosnie sanek.

Z racji że jest zainteresowanie kilku osób proponuję licytować.a co do mojego przyjazdu pod ace cafe to nie moge niczego obiecac bo wtorek mi totalnie nie pasuje.niestety pracuję na nocki.także odbiór osobisty lub kurier.do wyboru

 

jacek ja jestem w basilonie raz na 2tyg, :haha to w razie czego odbiore i pod ace zabiore jak ktoś z naszych wygra :dobrze

 

jak ustalicie cene na priva to moge jutro nawet odebrac bo jade na twoją wioske :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam do konca aukcji.naprawde jest spore zainteresowanie ludzi z forum.pozatym widze ze chyba sam licytujesz?

 

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

 

Ps. jak by co to sie odezwe co do tego navmana
spoko:dobrze

 

---------- Post added at 02:25 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

 

Ja też kupiłem swoje plastikowe i raz się mała przejechała i tyle . Więcej śniegu nie było.
moja niestety nawet raz nie pojechała Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli to fabryczny szyber

 

fabryczny fabryczny ;) Kasia,może jakieś złomowisko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności