Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ok odebralem autko

 

Łukasz,a gdzie robiłeś remap ? jakiś link ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok odebralem autko Lada dzieki wielkie za podwiezienie mnie i za krecenie filmikow

A wiec wyszlo 194.7BHP i 373Nm.

Takiego wielkiego banana na ryju jeszcze nie mialem HEHE

nie ma za co kolego bylo warto ;) , filmiki wkeilem do twojego profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co kolego bylo warto , filmiki wkeilem do twojego profilu

 

to jak LADA wcistac cie na podmiane turbawki w jakis wolny weekend??? Dzwon albo pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi bardzo chentnie ale akurat wypada mi ze weekendy pracuje (nocki )przez kolejny miesiac , a taka operacja to pewnie zejdzie ze 2 dni .na dubsach lub po ustalimy wszystko co i jak .dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny wynik podłapałeś - ile było przed programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Pobsu ;) bylo 149KM

 

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

 

Panowie jako ze wiadomo zrobilem pare modyfikacji to podjalem decyzje zeby wymienic olej. Teraz mam Mobila 1. Co wy polecacie ?? Kumpel mi mowi zeby brac Motula. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel mi mowi zeby brac Motula. Co wy na to?

 

bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jako ze wiadomo zrobilem pare modyfikacji to podjalem decyzje zeby wymienic olej. Teraz mam Mobila 1. Co wy polecacie ?? Kumpel mi mowi zeby brac Motula. Co wy na to?

 

ja bym bral castrola 5W30,ale to tylko moje zdanie. w wogole to wymianke mozemy strzelic w sobote ;-)

 

---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

 

a taka operacja to pewnie zejdzie ze 2 dni

 

eeee no dwa dni to nie ale pare godzin napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym brał motula brachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie, to zeby nie bylo, ze nie dalem znac...u jacenty02 rozrzad wymieniony i wszystkie czesci wymienione, wystrojony do 0.0, tempomat pomimo starego typu manetki i starego typu wiazki przewodow rowniez zamontowany i wszystko hula jak ta lala ha. Nastepny forumowicz odjechal z bananem na twarzy :) pozdrawiam i sluze pomoca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra Panowie, to zeby nie bylo, ze nie dalem znac...u jacenty02 rozrzad wymieniony i wszystkie czesci wymienione, wystrojony do 0.0, tempomat pomimo starego typu manetki i starego typu wiazki przewodow rowniez zamontowany i wszystko hula jak ta lala ha. Nastepny forumowicz odjechal z bananem na twarzy pozdrawiam i sluze pomoca...

No to gratulacje Bro ;)

Za tydzien znowu ja - w poniedzialek potwierdze ci to na 100% jak bede wiedzial czy pracuje w weekend czy nie. Nie opanowalem tych srub wiec to tez trzeba bedzie zrobic. Ty juz masz w tym doswiadczenie wiec bede potrzebowal twojej pomocy i przy tym.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje Bro

Za tydzien znowu ja - w poniedzialek potwierdze ci to na 100% jak bede wiedzial czy pracuje w weekend czy nie. Nie opanowalem tych srub wiec to tez trzeba bedzie zrobic. Ty juz masz w tym doswiadczenie wiec bede potrzebowal twojej pomocy i przy tym.

Pozdro.

 

Nie ma problemu , sprawe zapewne ogarne he ;-)

 

ja mam nadzieje ze jacenty02 zadowolny i smiga sobie teraz z tempomatem, gaz ma teraz w rece he he

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu , sprawe zapene ogarne he ;-)

 

ja mam nadzieje ze jacenty02 zadowolny i smiga sobie teraz z tempomatem, gaz ma teraz w rece he he

 

 

ja mam nadzieje ze jacenty02 zadowolny i smiga sobie teraz z tempomatem, gaz ma teraz w rece he he

 

Zadowolony Zibi BARDZO.Banan na ryju.tempomat pomimo tej zje....anej manetki da się obsługiwać.da się przyzwyczić.na drugi raz będę wiedział.nieważne.

 

No ale najważniejsze to rozrząd. Po zrobieniu auto ma dużo większą kulturę pracy, chodzi ciszej, nie telepie, do tego lepiej się zbiera.To nie podlega dyskusji, że Zibi to fachura w każdym calu. Jeszcze raz duże thank You Zibi i polecam się na przyszłość.

 

 

A teraz do wyra lycha do herbaty i sie wykurować, bo swine flu to ja już napewno mam.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tempomat pomimo tej zje....anej manetki da się obsługiwać

 

jak bedziesz mial ochote wymienic manetke to wystarczy wymienic ja sama bez wiazki bo to juz jest zrobione, wymiana samej manetki to tylko chwilka i po krzyku. Ciesze sie ze moglem znowu dorobic komus banana na twarzy he he. Mam nadzieje ze teraz pasek bedzie smigal jeszcze kupe tysiecy mil ( no w twoim przypadku juz kilometrow he, i nie zapomnij o szybkach sterowanych z pilota ). Pozdrawiam i sluze pomoca

 

szukaj cos takiego http://cgi.ebay.co.uk/Audi-TT-A3-1-8T-Retrofit-Cruise-Control-Kit-/370095852365?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item562b6e8b4d tylko oczywiscie nie za ta cene

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a taka operacja to pewnie zejdzie ze 2 dni

eeee no dwa dni to nie ale pare godzin napewno

jesli by dalo rade brda i icka tak jak piszes to spoko pisal bym sie na to .po dubsach ja napewno wpadne na bajere ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zrobieniu auto ma dużo większą kulturę pracy, chodzi ciszej, nie telepie, do tego lepiej się zbiera

 

po dłuższej chwili w wrzącej wannie z kubkiem herbaty z whisky moge dodać że po ustawieniu rorządu na zero auto przestało kopcić, nawet po mocnym bucie.

 

 

Radior masz jakieś namiary na ten oil catch tank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi jak jest w naszych 1.8t awt? czy kompem możesz sprawdzić ustawienie rozrządu i zrobić ewentualną korektę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tempomat pomimo tej zje....anej manetki da się obsługiwać.da się przyzwyczić.na drugi raz będę wiedział.nieważne.

 

Zdaje się, że Ci pisałem, żeby lepiej nowego typu kupić :bleble

Ja w każdym razie nie znalazłem jeszcze w dobrej cenie i póki co tez cały czas ze starego typu jeżdżę:dolamam

Zibi to ile Ci zajmuje rozrząd teraz-godzinę:fajny? PEwnie z zamkniętymi oczyma robisz już:dobrze

A ja też spędziłem z paskiem trochę czasu dziś-oliwę wymieniłem, bo się już upominał i przy okazji po ściągnięciu osłony pod silnikiem zlokalizowałem przyczynę, dlaczego zniknęło mi trochę płynu od wspomagania-zacisk fabryczny się zmęczył na połączeniu węża z chłodnicą i kapało na osłonę-zastąpiłem dziada normalnym cybantem i jest:dobrze

Miałem robić w osłonie pod silnikiem klapkę dostępową do korka w misce, co by nie trzeba było osłony ściągać do wymiany oleju, ale jednak lepiej zrzucić osłonę i przy okazji zobaczyć co się tam dzieje od spodu-przekonałem się jak zobaczyłem cieknący przewód wspomy.

A jak filtr powietrza zmieniałem to odkryłem, że cybant na przewodzie powietrznym za przepływomierzem był całkiem luźny i auto musiało ciągnąć lewe powietrze tamtędy, bo jak zacząłem pokrywą filtra ruszać, to się przewód zsunął-a tak mi się zdawało, że od dłuższego czasu jest jakby bardziej zmulony-niby szedł, ale nie tak jak wcześniej. Myślałem jednak, że się przyzwyczaiłem po programie już do te mocy i tyle. W każdym razie dobrze mi się zdawało, bo teraz znów idzie jak po programie:serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności