Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie prawda jest taka ze jakby nie spalanie to chyba nie było by tu zadnego dizla,przed wczoraj ujezdzałem kumpla 2.0tdi audi a4 b7,kurfa z rana w zime to jezyk lepiej trzymać za zebami bo se mozna odgryz,fajnie ze mało pali ale to wszystko,jak gnojówa pojdzie za 2F to ino patrzeć jak bedziecie sprzedwawać,pozatym jak sprzedam swojego to tez sie rozgladam za własnie takim gnojówkozercą hahah

lukas.g60, Co ty za cherezje nam tu szerzysz;) TDI to diabel wcielony na szatanskie paliwo hahaha...

Nie no ale powaznie, nie wiem czy to wielka roznica...

Moje skromne 145 kucykow i 320 niutkow dawalo rade bez problemu 1.8T.

W dieslu moment wiekszy tylko krotsza linia szalenstwa na obrotomierzu.

Jak sie dobrze wajchuje to dieselek ladniej sie zbiera. (takie moje zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje skromne 145 kucykow i 320 niutkow dawalo rade bez problemu 1.8T

 

i wtedy sie obudziłes zlany potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wtedy sie obudziłes zlany potem

Nie bede dyskutowal, byla kreska z 3 1.8t passatami i 1.8t a6.

Zeby nie bylo ze kierowca to byly zmiany, raz ja dieslem a koleszka benzynka i na odwrot.

A i zeby nie bylo APU (takie mialem) dostalo.

Jak rowniez 2 AEB;) W audi nie wiem co to bylo i nie znam kolesia, to swiatla byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze jakby nie spalanie to chyba nie było by tu zadnego dizla

 

każdy by wolał cichą benzynke,ale jak dużo jezdzisz to tylko :tdi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz majac 150km i 213nm zrobic 145km i 320nm??????????????????

Wytlumacz mi bo kombinuje i policzyc tego nie moge...

 

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

 

każdy by wolał cichą benzynke,ale jak dużo jezdzisz to tylko :tdi2

Ja wole traktorek:) mi sie podoba jak sobie muskam pedalem i on tak fajnie powarkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie prawie teraz który szybszy,tylko mowie czemu kazdy se chwali dizle,no moze prócz 2.0tdi hahah,ogólnie tez chyba kupie taką padaczke,sam nie wiem.do tego zawsze mozna gdzie gnojówki zakupic w cenie płynu do spryskiwaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie prawie teraz który szybszy,tylko mowie czemu kazdy se chwali dizle,no moze prócz 2.0tdi hahah,ogólnie tez chyba kupie taką padaczke,sam nie wiem.do tego zawsze mozna gdzie gnojówki zakupic w cenie płynu do spryskiwaczy

A no to cie przepraszam....fakt faktem kupilem bo portfel mi kazal;) gdyby nie to to wciaz bym mial b5 99 APU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany a jak sie nazywa taka pompka do spuszczania paliwa po anglikańsku

tylko szukam takiej co kręcisz taką korbką i zapier... to w ekspresowym tempie

 

kiedys jak do cytrynki kupowałem to waz był i kierowca zasze sciagał ale zanim 100 lub czasami 200 litrów ściągnoł to wieczność to trwało

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pany a jak sie nazywa taka pompka do spuszczania paliwa po anglikańsku

tylko szukam takiej co kręcisz taką korbkom i zapier... to w ekspresowym tempie

 

kiedys jak do cytrynki kupowałem to waz był i kierowca zasze sciagał ale zanim 100 lub czasami 200 litrów ściągnoł to wieczność to trwało

Wiem ze chlopaki maja pompeczki na 12v do paliwa i sika jak w dystrybutorze prawie, sam bym sobie taka skrecil. Jakas cylinder pump albo under presure pump...sam poszukam tez na jebaju i dam znac co wynalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze chlopaki maja pompeczki na 12v do paliwa i sika jak w dystrybutorze prawie, sam bym sobie taka skrecil. Jakas cylinder pump albo under presure pump...sam poszukam tez na jebaju i dam znac co wynalazlem.

 

no ale nie wszyscy, niektórzy nie maja kompletnie nic, bo jak by ktos z szefostwa znalazł waż to wiesz co by pomyślał, podchodza do tematu, chcesz - przywieś banaki i sprzet

 

aha panowie duzo naszych jezdzi na holenderskich tablicach a raz nawet z włoskimi blachami mi spuszczał wiec warto takich tez zaczepiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale nie wszyscy, niektórzy nie maja kompletnie nic, bo jak by ktos z szefostwa znalazł waż to wiesz co by pomyślał, podchodza do tematu, chcesz - przywieś banaki i sprzet

 

aha panowie duzo naszych jezdzi na holenderskich tablicach a raz nawet z włoskimi blachami mi spuszczał wiec warto takich tez zaczepiac

Nie nie ja mowie o odbiorcach, u mnie w miescie znalem kolesi co chandlowali duzymi ilosciami i jeden pokazywal mi pompke 12v z wirnikiem normalnie kolo 20cm srednicy. Cos jakby pompa cisnieniowa do prysznica, ale na 12v.

 

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:32 ----------

 

Cos takiego mi pokazywal, ale powil ze banke 60l to napelnia w niecale 10minut.

http://cgi.ebay.co.uk/Universal-Fuel-Pressure-Pump-12v120litre-h-Hardi-14412-/220672102538?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item336115108a

 

---------- Post added at 01:39 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

 

O to by bylo ok, 12.5L na minute czyli 60L w okolo 5minutek;)

http://cgi.ebay.co.uk/FLOJET-WATER-PRESSURE-PUMP-R4405-143A-R4405143A-12V-/330518925728?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item4cf47691a0

 

Szybko i bez duzego ryzyka, mysle ze od tlustego diesla nic by sie jej nie stalo, co innego benzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem taką

760litre per hour

 

Trochę droższa - 40 litrów na minute

http://cgi.ebay.co.uk/DIESEL-TRANSFER-PUMP-KIT-V-12-VOLT-FUEL-BIO-FREEPOST-/190413874038?pt=UK_BOI_FarmingEquipment_RL&hash=item2c558d2376

 

Ogolnie szukajcie pod nazwą "fuel transfer pump"

 

Pozdr

Edytowane przez dna007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłem taką

760litre per hour

 

Trochę droższa - 40 litrów na minute

http://cgi.ebay.co.uk/DIESEL-TRANSFER-PUMP-KIT-V-12-VOLT-FUEL-BIO-FREEPOST-/190413874038?pt=UK_BOI_FarmingEquipment_RL&hash=item2c558d2376

 

Ogolnie szukajcie pod nazwą "fuel transfer pump"

 

Pozdr

No te sa niezle:)

 

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

 

Taka bylaby najlepsa zeby nie bylo watpliwosci dla nikogo, porzadny metalowy pistolet prawie jak na stacji hahahaha...

http://cgi.ebay.co.uk/12-VOLT-METERED-DIESEL-FLUID-FUEL-TRANSFER-PUMP-KIT-12V-/350103622098?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5183cd51d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chlopie co tak tanio za nowke ???? sam wzmachol tyle jest wart.

 

jak tanio to bierz :) po prostu nie potrzebny mi ten sub i chcę go szybko opchnąć :)

w poniedziałek porobię fotki wszystkiego czego chcę się pozbyć i wstawię na forum ...

 

p.s

do sprzedania mam też głośniki 6.5" (16.5cm)tu link --->>>

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=50&t=29770

 

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja kupiłem własnie ta tutaj

1500 L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a ja kupiłem własnie ta tutaj

1500 L/h

 

Pisze że to pompa do wody więc zastanawia mnie czy jakieś uszczelki, uszczelniacze przypadkiem nie rozpuszczą/uszkodzą się pod wpływem ON i pompa będzie przeciekać

Jeśli nie to stosunek przepustowość do ceny masz przeogromny :)

 

Taka bylaby najlepsa zeby nie bylo watpliwosci dla nikogo, porzadny metalowy pistolet prawie jak na stacji hahahaha...

http://cgi.ebay.co.uk/12-VOLT-METERE...item5183cd51d2

Wydaje mi się że jeśli jezdzisz dieslem, kupujesz ON od kierowców tzn że oszczedzasz więc raczej nie kupujesz pompy za 200gb

Najrozsądniej taką do 20gb dorabiasz zasilanie z krokodylami pod aku lub na wtyczkę do zapalniczki i tylko się cieszyć z tego

Edytowane przez dna007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a ja kupiłem własnie ta tutaj

1500 L/h

Trzeba bylo sie zapytac, to bym ci taka za darmo wyslal, tylko wysylke bys oplacil, mam taka czarna, i powiem cie ze 1500l/h to chyba sie komus snilo..Prze okolo 10 minut pompowalo karnister 20l a zeby zaciagnac to sie napic ku..musialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze że to pompa do wody więc zastanawia mnie czy jakieś uszczelki, uszczelniacze przypadkiem nie rozpuszczą/uszkodzą się pod wpływem ON i pompa będzie przeciekać

Jeśli nie to stosunek przepustowość do ceny masz przeogromny :)

 

nie nie będzie , kumpel miał taka tylko zainstalował tam taka rączkę i kręcił i szło naprawdę szybciutko a pompka nie przeciekała pod warunkiem ze dobrze wężyk nałożyłeś i ścisnąłeś złącze taka metalowa opaska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze że to pompa do wody więc zastanawia mnie czy jakieś uszczelki, uszczelniacze przypadkiem nie rozpuszczą/uszkodzą się pod wpływem ON i pompa będzie przeciekać

Jeśli nie to stosunek przepustowość do ceny masz przeogromny :)

 

 

Wydaje mi się że jeśli jezdzisz dieslem, kupujesz ON od kierowców tzn że oszczedzasz więc raczej nie kupujesz pompy za 200gb

Najrozsądniej taką do 20gb dorabiasz zasilanie z krokodylami pod aku lub na wtyczkę do zapalniczki i tylko się cieszyć z tego

Przepuszcza od wewn tam gdzie sie wiertarke podlacza. Leci wokol bolca i to bardzo.

 

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

 

nie nie będzie , kumpel miał taka tylko zainstalował tam taka rączkę i kręcił i szło naprawdę szybciutko a pompka nie przeciekała pod warunkiem ze dobrze wężyk nałożyłeś i ścisnąłeś złącze taka metalowa opaska

To moze mam jakas felrna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba bylo sie zapytac, to bym ci taka za darmo wyslal, tylko wysylke bys oplacil, mam taka czarna, i powiem cie ze 1500l/h to chyba sie komus snilo..Prze okolo 10 minut pompowalo karnister 20l a zeby zaciagnac to sie napic ku..musialem.

 

bo masz cos w niej zjeb.... i jeszcze chcesz sie szajsu pozbyc z chaty na mój koszt :haha

 

albo znajomy trafił super egzemplarz , moze to była made in china class1

 

nie no taka banke 25l to robilismy w 4 - 5 minutek

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności