Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zsumuje twoje i moje to będzie b13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dziś jeden mi uciekł ze świateł....

 

 

Teslą.

 

 

 

Zanim Golf ruszył to Tesla już conajmniej 50m odemnie była.

Muszę kupić większą skarbonkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien paliwo bedzie lepiej sie odpychal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam ta R-ka 400 już wyszła ?

Ostatnio na Islington widziałem nowa R-ke w kombi czy to już ten nowy 400 konny model czy nie ?

 

Ps

na japfest widziałem nowe type-r na torze myślę że dla R-ki to naprawde dobra konkurencja pomimo fwd naprawde świetnie sobie radziły na torze nie było widać żadnych uślizgów w zakrętach trakcja była OK a auta seryjne 16 reg ;) japońce naprawde się postarali przy tym modelu ogarneli 300 km na ośce !

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś jeden mi uciekł ze świateł....

Adas nie pierwszy nie ostatni.... : )

Wpadaj do nas 29/05 na Bugatti day w tym roku robia to razem z Ferrari i zapowiada sie calkiem fajnie.

Pozdrowionka

ps. Maciek pewnie tez bedzie...??? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku Was nie było :P jak będziecie w tym roku to ja też napewno wpadne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku Was nie było

Maciek jak to nie tylko ze Ty byles sam w sobote a my bylismy z Piotrkiem z Londynu w niedziele ......mamy nadzieje ze w tym roku bedziemy razem !!!!

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no fakt przepraszam ja byłem w sobote tym razem postaramy się być w niedziele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, w tym czasie w PL będę, nie da rady.

Maciek, R400 ma dopiero się pokazać w przyszłym roku, kombi nadal ma 300.

Jeśli chodzi o Hondę, to może chować:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurumburing civic type-r 7.50. Golf R 8.14 ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe no ale wtedy były równe szanse bo type-r jest tylko w manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam widzisz że zyebali auto...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat to ja lubie ale w ciężarówce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w autobusie ;)

36b558036c3e8c6fcd20c07852a371c9.jpg

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pojazd prawie jak ikarus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Automat to ja lubie ale w ciężarówce

Chyba muszę Cię odwiedzić... Zmienisz zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam adres znasz zapraszam w każdy weekend a dojazdówka prosta jest u mnie taka że licznik można zamknać ;)

Po tym jak tydzień temu miałem okazje pojeździć type-r (co prawda tylko 200 koni)ale chętnie bym wypróbował Twoja R-ke u mnie na wsi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie...czy macie ubezpieczenie na życie? Jeżeli tak, to proszę się podzielić co gdzie jak w z/w takim ubezpieczeniu. Zbieram informacje czy czasami nie płacę za dużo, acha, czy skladka waszego ubezpieczenia wzrasta z roku na rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke, sprawdź strony typu moneysupermarket.com, ewentualnie Which? po opinię na temat polis.

 

Maciek, jak pogoda dopisze to za tydz w sobotę jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności