Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

2 feet underwater

somerset

UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a zdjecie jak autko teraz wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma na górze jest widoczna na wcześniejszym filmie jak podjeżdżam i parkuję

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

no a zdjecie jak autko teraz wyglada?

 

nie jest tak źle kilka zadrapań tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciej a gdzie on ma rejestracje?

 

Pod dachem. Pewnie widac pozniej jak odjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakieś posty opuściłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montuje właśnie całość ale trochę potrwa zanim mój super szybki net załaduję to na YT

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Takie są straty w sumie nie wielkie bo główna siła uderzenia była w belke

mało brakowało i icek był by dziurawy ;)

całe szczęście że maska nie ruszona

w tamtym roku ponad 2 tysie wydane na odmalowanie vana w całości :)

IMG_0797.jpg

IMG_0794.jpg

IMG_0795.jpg

IMG_0796.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam doswiadczenia z takimi kolosami - mozliwe to ze on nie poczul?

wydaje mi sie ze powinien ale pytam fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczuł na 150% co będzie widać na filmie bo wyszedł i oglądał zniszczenia

ja w tym czasie poszedłem zanieść dwa małe obrazy do national portrait gallery (jedna z największych na świecie ;) )

nie wjeżdżałem tam vanem bo mają kiepski wjazd a mój van ma ponad 7M długości

więc postanowiłem zaparkować blisko i się przespacerować

jak wróciłem to ich widziałem ale nie zauważyłem zniszczeń i poprostu odjechałem

oni minie widzieli ale ani słowem się nie odezwali

zaczeli palić głupa że robią chyba dostawę :wmorde

bo delivery mate otworzył pakę a na pace same puste palety ;)

 

zresztą uderzenie było odczuwalne nawet na filmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto od polaka

jeszcze jest szansa go kupić

 

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Famous-flo...item2c7ebda827

 

Jakieś 20 minut drogi ode mnie to auto jest ;)

Mogę komuś podjechac z vagiem i sprawdzić:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzis zycie zaskoczylo... dostalem mail ze moj dziad landlord przystal na moja oferte 100 funtow... a tak straszyl sadami i dpsem... i tak jestem gupi ze mu oferowalem 100, moglem sie uprzec przy kwocie ktora faktycznie wyliczylem ale to i tak bylo za duzo...

i tak z 255 zszedl na 100... a moglem sie dalej upierac na swoim i dostalby tylko 50...

co za baran zbolały!!!

 

Maciek, ale ciule Cie stuknely... tak kurcze ogladal, juz myslalem ze zobaczy kamerke ale tak byl zajety wyrzadzonymi szkodami ze przeoczyl kamere... mam nadzieje ze szybko z nimi porzadek zrobicie.

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Grześ!

 

 

To co kiedy zacznie się masowy napływ aut z kierownicą po prawej stronie do Polski? (w nawiazaniu do wyroku trybunału, jakby kto wiadomości nie oglądał ;) )

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobre to napewno nie wyjdzie bo jak Kowalski zwęszy że można kupić auto 5-10 tysi taniej to kupi anglika :wmorde

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Maciek, ale ciule Cie stuknely... tak kurcze ogladal, juz myslalem ze zobaczy kamerke ale tak byl zajety wyrzadzonymi szkodami ze przeoczyl kamere... mam nadzieje ze szybko z nimi porzadek zrobicie.

 

Wyłożył się jak trzeba :D

Film napewno będzie wysłany do tej firmy i do naszej firmy ubezpieczeniowej

i mam nadzieję że się silnie ten kierowca zdziwi jak to zobaczy bo kawał uja z niego

widział że auto zostawiłem na awaryjnych więc wiedział że zaraz wrócę a jak wróciłem

to zaczęli palić głupa że niby dostawę robią :wmorde

 

 

Grześ fajnie że nie dałeś za wygraną temu dziadowi ;):)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

URL: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=151256409674&globalID=EBAY-GB

 

Alt URL: http://www.ebay.co.uk/itm/Complete-Thule-Roof-Bar-Kit-Audi-A6-Avant-2005-2011-/151256409674

 

Panowie czy bylby ktos w stanie pomoc?

Jest aukcja ale odbior tylko osobisty.

czy ktos z nas bylby w stanie odebrac to dla mnie I wyslac do Londka?

Oczywiscie jesli uda mi sie to wygrac.

zrewanzuje sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niedaleko. Mogę pomóc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radior - nie ma sprawy

tylko co tam miałbym oglądać , napisz albo dam ci numer fona to zadzwonisz i mi powiesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris nie pij juz chlopie. przeczytaj post Radiora jeszcze raz ale uwaznie. do ogladania nic nie ma. trzeba odebrac, zapakowac i poslac do niego :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris nie pij juz chlopie. przeczytaj post Radiora jeszcze raz ale uwaznie. do ogladania nic nie ma. trzeba odebrac, zapakowac i poslac do niego :wmorde

 

sorki racja, byłem na małym co nieco

 

ok radior to wygrywaj a jak cos odbiore !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

muzyczka dobrana perfekcyjnie do tego filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności