Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest większa od Passata 3bg w środku ?

powiem Ci tak jeżeli chodzi o miejsce z tyłu to A6 wymięka. napradę miejsca jest od pyty. dlatego nie ma co porównywać passata z superbem pod względem miejsca. bmw5 czt e clasa też tyle miejsca nie maja.

 

Miałem możliwość jazdy superbem i sam mam 3bg , i jak dla mnie miejca w budzie jest bardzo podobnie (kabina) , ale to były sedesy .

 

 

 

tylko w kombi go nie robią

 

 

I bardzo dobrze :-)

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, często tutaj potrafi wiać. Ale to co się dziś dzieje to jest jakas masakra. Tylko czekać aż mi dach zerwie z tego papierowego domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przestało około godzinę temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagna miała was odwiedzić ponoć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była, trochę ogrodzenia położyła i odeszła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam spalem i nic nie slyszalem. ale zona mowi ze wialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze.

mam taki maly problem z agencja, mianowicie od dluzszego czasu mam niesprawny bojler. wiosna byl naprawiany, wysiadl calkowicie i mechanik wskrzesil go ale nie ma mozliwosci regulacji temperatury wody, zarowno ogrzewanie jak i woda w kranie sa ustawione na max- woda w kranie ma ponad 65 stopni. wielokrotnie dzwonilem do agencji ze bojler jest niesprawny ale oni twierdza ze skoro woda ciepla jest to jest sprawny. mialem wizyte landlorda ale on tez widzac ciepla wode wzrusza ramionami. niedawno dostalem rachunek za gaz- zuzylismy prawie 3 razy wiecej jednostek nw porownaniu to tego samego okresu rokk temu. zyje z agencja dobrze, ale teraz ich zachowanie mi sie nie podoba. w kontrakcie mam wyraznie napisane, landlord ma zapewnic 'poprawne' dzialanie systemu ogrzewajacego pomieszczenia i wode.

do kogo mam sie zwrocic z czym takim, citizen advice czy jakas inna organizacja?? bo wk...rwia mnie gadka ze skoro masz za goraca wode to dolej zimnej i bedzie ok. a nie jest bo puszczam zimna i cisnienie sie zmienia, bojler wylacza i leci mix, wrzatek albo zimna.

co poradzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciekawie, moze pomoz mu sie zepsuc albo dzwon i twierdz ze nie dziala i nie ma cieplej wody, jak przyjdzie mechanior, to za gardlo i do sciany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz bralem pod uwage zeby mu 'dopomoz' ale zeby mnie pozniej nie oskarzali i przypadkiem nie probowali kosztami obarczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzwon do agencji i mow ze nie dziala boiler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu dzwoniłem ze 3 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy nie mógł się doprosić o wymianę drzwi na ogród w których była dziura. Udał się do councilu a tamci ostrzegli landlorda, po czym jak nadal nie reagował dali mu karę. Drzwi ma już nowe. Czyli Council coś do gadania ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postrasz ich Grześ że córka sobie ręce poparzyła i że jak nic nie zrobią to zgłosisz to do councilu

 

ja mam temp wody w kranie zredukowaną właśnie ze względu na dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja im mówiłem ze woda jest za gorąca i dzieci parzą sobie ręce no to odpiwiedz dodaj zimnej wody

Ale chyba zrobię to oficjalnie, wyślę mail do agencji i zobacze jaka będzie ich odpowiedz. Będę miał na papierze jeżeli gdziekolwiek będę się chciał z tym zgłosić bo póki co wszystko telefoniczną droga zalatwialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, potrzebuję rady. W sobotę zmieniłem z swoim passacie sprężyny na krótsze o 40mm, w sumie nic ale zawsze coś, moje pytanie - czy potrzeba ustawiać zbieżność po takiej operacji? Z góry dzięki na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie, potrzebuję rady. W sobotę zmieniłem z swoim passacie sprężyny na krótsze o 40mm, w sumie nic ale zawsze coś, moje pytanie - czy potrzeba ustawiać zbieżność po takiej operacji? Z góry dzięki na info.

w sumie to nie ale jak chcesz to możesz podjechać i sprawdzić nie wiem jak tam u was bo u nas to 20E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g_b dla mnie sprawa bardzo prosta idziesz i mówisz jeśli nie będzie zrobione w przeciągu miesiąca to dajesz im wypowiedzenie..."kuniec" kropka...zobaczysz jak zmienia gadkę...oni już tam wiedza że Polacy to dbają a nie tak jak Angole tylko pomieszkać i popsuć....Uwierz mi każdej Agencji/Landlordowi zależy na dobrym najemcy.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie ale jak chcesz to możesz podjechać i sprawdzić nie wiem jak tam u was bo u nas to 20E

 

No wałśnie, u nas to prawie 40 dwie osie, a żeby byo śmieszniej to ustawiałem kilka dni wcześniej bo darło opony z tyłu. Nie wiedziałem, e będe zmieniał sprężyny na nowe ale niestety jedna pękła a komplet sportowych krótkich jest w cenie dwóch normalnych sprężyn więc się skusiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, tak mi mowili ze landlord to partner babki z agencji, ale babka ma ok 50+ a on z 40. wiec troche nie pasuja do siebie wiec im to rybka, kosztow zadnych nie poniosa tylko ja. zabieram sie za to w ten sposob, droga oficjana, czyli albo wysylam list albo emial zeby miec udokumentowane, i bede prowadzil normalna korespondencje i w ten sposob bede mial dowody jak sie zwoce o pomoc do citizen advide bureau, bo bez tego ani rusz. od 2 dni sie zabeiram za to ale cos mi sie porobilo w laptopie i nie moge niczego zrobic, przenosic, kopiowac, zminiac nazw, wszedzie acces folder denided, nigdzei nie mam upawnien... jestem administratorem bez jakichkolwiek uprawnien.... probuje zminiac ustawienia wszedzie ale nic... antywirus nic nie pokazal...

dzis folder po folderze przenosze na przenosny dysk i system no nowo. w sumie to juz 3 lata jak dziala wiec najwyzsa pora na czystke:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wałśnie, u nas to prawie 40 dwie osie, a żeby byo śmieszniej to ustawiałem kilka dni wcześniej bo darło opony z tyłu. Nie wiedziałem, e będe zmieniał sprężyny na nowe ale niestety jedna pękła a komplet sportowych krótkich jest w cenie dwóch normalnych sprężyn więc się skusiłem.

niestety potrzebujesz czasu żeby wszystko sie ułożyło jak trzeba mowia że trza minimum przejechać 500km żeby sie ulozylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności