Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

pany dzieki za info o ubezp.

 

---------- Dodano o 18:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:44 ----------

 

panowie musze sie pochwalic ze zakupilem se taki miernik jak kris zapodal wlasnie przez ta strone http://www.electromarket.co.uk/product/DT830B/LCD+Digital+Multimeter+Electric+Voltage+Tester%2C+Batteries+and+Leads zakupilem to w srode czy czwartek jakos tak,w sobote dostalem ale jestem rozczarowany:dodupy przesylka dotarla cala ale brak info w jezyku ang.ale to najmniejszy problem. podlaczylem kabelki przelaczylem w pozycje do mierzenia i lipa :dodupy bateria padla ale stwierdzilem ze to nie problem wymienilem i lipa dalej, pokazuja sie zera nie chce zmierzyc baterii 9v 1.5v przelanczalem juz we wszystkie sposoby zmienialem juz nawet kable,a nawet juz weszlem na jakies forum czy co bo nie jestem zaden elektronik wiec stwierdzilem ze moze poszukam jakiejs instrukcji na necie noi wszystko zrobilem o czym pisali ale nadal :dodupy wiem ze to wydatek nie wielki bo nie cale 3f ale odsylam bo browara se kupie za to jak mam mi to lezec zepsute. oslonka na przewodzie gdzie sie wklada do miernika to juz pekla po drugim wyjeciu.

 

 

ano roman ten miernik to fajna sprawa tylko

 

z nim to tak jak z twoim kabelkiem - im taniej tym gorzej

 

ale po co ci to wszystko jak i tak jezdzisz passatem - patrz post wyzej do wypowiedzi chomika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano roman ten miernik to fajna sprawa tylko

 

z nim to tak jak z twoim kabelkiem - im taniej tym gorzej

 

ale po co ci to wszystko jak i tak jezdzisz passatem - patrz post wyzej do wypowiedzi chomika

no miernik kupilem po to zeby miezyc jaka baterie a czasem jaki kabel ? ale widze ze lipa i nie polecam a co ma passat do tego?

 

---------- Dodano o 19:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:09 ----------

 

a co do kabla do passka to nie byl tez tani bo wyszedl mnie 70f na ebayu kupil bym taniej puki co ale stwierdzilem ze skoro tyle i koles polecany to bedzie hulal? do passka b5 kupilem chyba za 7f nie pamietam ale luk zaproponowal i kabel hulal jak tra lala bo nawet mam go dotej pory .

 

---------- Dodano o 19:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:14 ----------

 

kris a co do miernika to jak bym byl jaki omnibus to kupil bym se nie niewiem za 70 albo i 100,ale skoro mam tego uzywac do baterii czy sprawdzenia kabla czy jest napiecie to mysle ze to powinno wystarczyc nawet za glupie 3f? a wracajac jeszcze jeszcze raz do kabla do passka to na chwile obecna nie wydam 270f bo mam mase innych wydatkow, wiem ze pozniej nie trzeba sie stresowac i spinac ze cos bedzie nie tak? ale z 2giej strony to wiem ze sa tez klony do b6 i hulaja naprawde bardzo dobrze, a zemnie zaden śpec zebym mial jaki profesjonalny sprzet. do tego co ja potrzebuje to wystarczy mi nawet taki klon tak jak gregory g_b pisal wczesniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 2 mierniki i jak przeczytalem co Roman napisal to az rozpakowalem na momencie i sprawdzilem.

nie Roman zebym chcial byc zlosliwy ale moje oba dzialaja bez zarzutu.

wiadomo cena = jakosc wiec nie spodziewam sie 20 lat dzialania ale za ta kase moge miec po sztuce w kazdym kacie roboczym a nie latac co chwila i szukac gdzie jest ten glowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem 2 mierniki i jak przeczytalem co Roman napisal to az rozpakowalem na momencie i sprawdzilem.

nie Roman zebym chcial byc zlosliwy ale moje oba dzialaja bez zarzutu.

wiadomo cena = jakosc wiec nie spodziewam sie 20 lat dzialania ale za ta kase moge miec po sztuce w kazdym kacie roboczym a nie latac co chwila i szukac gdzie jest ten glowny

nie no spoko wiesz naprawde nie chodzi mi naprawde juz o te kurna 3f bo to jest nic naprawde, ale sam fakt ze nie dziala mialem cicha nadzieje ze to troche podziala :niewiem

 

---------- Dodano o 21:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:21 ----------

 

chudy co by nie byc jakis goloslowny skoro go masz to bedziesz wiedzial o co kaman, przyklad zalaczylem go i ustawilem go na lewa strone DCA na 2000m i nawet nie dotknalem baterii tylko trzymam same kable i co mi sie na wyswietlaczu pokazuje najpierw przed ruszeniem 000 a jak ruszam kable i nie stykam i nie dotykam to jest -000 za chwile -0001 do 03 :blink moim zdaniem to nie jest normalne a ustawialem juz dla przykladu na wszystkie pozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety to co napisalem cena = jakosc. u mnie np jak ustavie DCV na 2--m to normalnie sekudnik mam. wartosci ida do gory jak sekundy a nic nie robie. ale jak zrobilem off i zalaczylem jeszcze raz to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko wiesz naprawde nie chodzi mi naprawde juz o te kurna 3f bo to jest nic naprawde, ale sam fakt ze nie dziala mialem cicha nadzieje ze to troche podziala :niewiem

 

---------- Dodano o 21:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:21 ----------

 

chudy co by nie byc jakis goloslowny skoro go masz to bedziesz wiedzial o co kaman, przyklad zalaczylem go i ustawilem go na lewa strone DCA na 2000m i nawet nie dotknalem baterii tylko trzymam same kable i co mi sie na wyswietlaczu pokazuje najpierw przed ruszeniem 000 a jak ruszam kable i nie stykam i nie dotykam to jest -000 za chwile -0001 do 03 :blink moim zdaniem to nie jest normalne a ustawialem juz dla przykladu na wszystkie pozycje

 

witam Te DCA jest to prad staly o duzym natezeniu do 10 A. Baterie powinienes mierzyc na DCV 20 napiecie pradu stale do zakresu 20V a te 0001 jest to normalne to rezystancja miernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roman ja tylko chciałem powiedziec ze im tanszy produkt tym wieksze prawdopodobienstwo ze to bubel - wiesz przeciez ze chinczyk musi pewnie z 500 dziennie takich zrobic za te 3 funty które ty placisz za jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/270986782008?var=570091912454&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Fajna kurteczka za przyzwoite pieniazki. Nawet gatunkowo nie jest zle. Chcialem dla siebie, ale sa tylko damskie wiec wzialem dla zony. Wogole nie Jej styl, ale po przymiezeniu zaakceptowala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Te DCA jest to prad staly o duzym natezeniu do 10 A. Baterie powinienes mierzyc na DCV 20 napiecie pradu stale do zakresu 20V a te 0001 jest to normalne to rezystancja miernika

 

tak tak po przelaczeniu w ta pozycje jest u mnie 0.00 i ani drgnie nic :dodupy

 

---------- Dodano o 21:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:57 ----------

 

roman ja tylko chciałem powiedziec ze im tanszy produkt tym wieksze prawdopodobienstwo ze to bubel - wiesz przeciez ze chinczyk musi pewnie z 500 dziennie takich zrobic za te 3 funty które ty placisz za jeden

 

spoko ja rozumie,taki ich żywot:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend sie zaczyna :) :dance

 

 

lokatora nam przybylo:

dafota.2.5be1338803504x.jpg.smUntitled 1.jpg&th=7390

Kenzo :)

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek, co w łapy weźmiesz to zepsujesz:kijemgo

 

Luke, labrador? Jedyny pies, jakiego mógłbym mieć, ale tylko, jeżeli miałbym dla niego warunki, w ogrodzie.

Ogółem nie cierpię psów i w domu nigdy miał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romek, co w łapy weźmiesz to zepsujesz:kijemgo

 

Luke, labrador? Jedyny pies, jakiego mógłbym mieć, ale tylko, jeżeli miałbym dla niego warunki, w ogrodzie.

Ogółem nie cierpię psów i w domu nigdy miał nie będę.

 

Podobno labrador, a co z niego wyrośnie to sie dopiero okaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk - trzymajcie sie dzielnie - az sie lzy na oczy cisna na tych konowalow.

jak bym byl na Twoim miejscu to penie by musieli na policje dzwonic bo bym nie podarowal ........

szkoda ze tyle Marzena musi sie wycierpiec. nic tylko trzymac kciuki.

powodzenia

 

Dzięki Chudy-ja już swoje wypłakałem, a życie nauczyło mnie, że złością nic się nie wskóra, więc trzeba zagryźć zęby i grzecznie z usmiechem na twarzy...Choć czasem bywa ciężko!

 

Oby pomogło Patryk,trzymamy kciuki za Was,powodzenia :ok:

 

Dzięki Spidi.

 

 

Patryk pdejrzewam ze wolne juz wyczerpałes (ciagniesz bezplatny). Jak pamietam to juz trwa troche czasu, jak tulacie sie po tych szpitalach. Moze podaj paypala, kto moze ten przeleje. Chociaz na paliwo bys mial na dojazdy do szpitala

 

Dziękuję bardzo Darku, ale nie mógłbym bym się zgodzić na taką pomoc. Aczkolwiek masz rację-z kasą co raz gorzej, Marzena dostaje 85f tygodniowo, a ja też sporo musiałem się z pracy urywać. Urlopu zostało mi jeszcze kilka dni- reszta z tych zarezerwowanych na wyjazd do Polski w sierpniu, ale i tak nie pojedziemy bo nie ma za co, a i stan Marzeny nie nadaję się na jazdy samochodem póki co i nie wiem czy do sierpnia coś się zmieni...A bilety na samolot na sierpień to lekka przesada z cenami...

A mielismy nadzieję, że po spłacie kredytu wreszcie się odbijemy, a tu jeszcze gorzej jak wczesniej :( Ale co zrobić.

 

 

 

Patryku trzymajcie się , no i oby po operacji wszytko wróciło do normy.

 

Dzięki Arku.

patryk pociesz zone ze bedzie dobrze, a na tego konowala pisz skarge! bo w takich przy[padkach to czlowieka do smierci tylko moga doprowadzic. a co do gregorego gb <-- to powiem ze czasmai prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. z twojego opisu wynika ze tak jest. patryk trzymam kciuki ze operacja ,i po przebiegnie bez zadnych komplikacji .

 

Dzięki Romku-skargi póki co nie napisałem. Niby mam 12 miesięcy, ale chyba dam sobie spokój-po prostu nie jestem typem człowieka, który lubi takie rzeczy robic...

tez tak byscie zrobili... daleko nie bylo chlopak nie ma juz sil do wszystkiego i sie wszystko sypie to chodz troche pomoge... ale trzymajmy kciuki zeby w koncu Marzenie wrocilo zdrowie...

 

Jeszcze raz wielkie dzięki Grzesiu!

 

Długo nic nie pisałem. Ani za bardzo czasu nie miałem, ani siły na forum. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za dobre słowo panowie.

W czasie operacji nic nie znaleziono. Wszystko w jak najlepszym porządku. Odessano 100ml wolnego płynu z jamy otrzewnej. Nie wiadomo co to za płyn i skąd się wziął. Próbowali nam wmówić, że czasem to normalne u kobiety gdy ma owulację...Tak na pewno. Endometriozy nie znaleziono, więc stwierdzili, że skoro nic nie prawidłowego nie widzą to to na pewno zespół jelita drażliwego i że ginekologicznie jest zdrowa. Napisali na wypisie no gynic follow up required i wysłali do domu z zaleceniem pójścia do gp z tym. Tylko, że ten cały zespół nie bardzo pasuję do Marzeny przypadłości.

Po operacji o dziwo czuła się lepiej-widac część tego bólu powodował ten tajemniczy płyn. Niestety dobrze było do czasu okresu-wtedy okropny ból wrócił. Okres tez do normalnych nie należał. Po okresie znów lepiej. GP wysłała nas do kliniki zdrowia seksualnego. Tam lekarka poddała pewien pomysł i zaaplikowała w sumie cztery antybiotyki aż na 3 tygodnie. Po tygodniu poprawa. Aż sami nie wierzyliśmy-były dni gdzie Marzena nie brała wogóle przeciwbólowych-szok! Niestety, zaczął się zbliżać termin okresu i znów wszystko wróciło...

GP chciała dać pigułki antykoncepcyjne, żeby brać bez przerwy przez 6 miesięcy-to miało by zatrzymać okresy i w ten sposób pomóc. Niestety potargała receptę, gdy zapytała o migreny-ponoć ryzyko wylewu biorąc pigułki przy migrenach-jakoś polski ginekolog nie miał z tym problemu. I komu wierzyć?

Mówię GP, że podejrzewamy dalej endometriozę-nie ona jej nie ma, bo jej nie znaleźli...Czy może nas wysłać do specjalisty od endo-nie bo nie jest zdiagnozowana z endo. No tak póki co to z niczym nie jest zdiagnozowana, więc po to chcemy do specjalisty, żeby wreszcie ją zdiagnozował...

W między czasie przyszło wezwanie na wizytę w klinice gin przy szpitalu-okazało się, że nagle zmienili zdanie w szpitalu i chcą Marzenę znów przebadać-ten lekarz co się z nim ścięliśmy, ponoć przekazał sprawę komuś innemu-sumienie go ruszyło, czy po prostu dupę chcę chronić, bo olał pacjentkę i zostawił ją w bólu?

W każdym razie w klinice stwierdzili, że Marzeny objawy nie pasują do tego co przeważnie leczą. Odpowiedziałem, że pasuja jak ulał do endometriozy-nie bo ona nie ma endometriozy, bo jej nie znaleźli...No i jak grochem o ścianę.

Po konsultacji dali nam dwa wyjścia-albo kuracja hormonalna na zatrzymanie okresów na pewien czas, ale wtedy będzie bezpłodna w tym czasie. Albo ciąża, która może załagodzić wszystkie objawy czasowo, lub nawet na zawsze. Jako, że chcemy mieć drugie i w sumie od tego wszystko się zaczęło, a kuracja hormonalna obojętna dla organizmu nie jest, to wybraliśmy opcję z ciążą. Zobaczymy. Może to jakies wyjście jest-w sumie sami o tym myśleliśmy, tylko ciężko się na coś takiego zdecydować, gdy jest tyle bólu i nie wiadomych. Ale skoro lekarze nam to zalecili, to trochę jakby łatwiej...

Zdarza się, że ciąża zalecza endometriozę, a jeśli nie to potem zawsze można rozpocząć kurację hormonalną. Dlatego już nie nalegałem na wizytę u specjalisty, bo działanie i tak by było podobne. Tyle tylko, że może wreszcie była by diagnoza.

No ale nic, pożyjemy zobaczymy.

Póki co Marzena już nie jest przykuta do łóżka, jak wcześniej była, więc od czasu do czasu powinienem znaleźć trochę czasu na napisanie paru słów tutaj ;)

 

---------- Dodano o 12:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:39 ----------

 

weekend sie zaczyna :) :dance

 

 

lokatora nam przybylo:

dafota.2.5be1338803504x.jpg.smUntitled 1.jpg&th=7390

Kenzo :)

 

Też za zwierzętami w domu nie przepadam, ale ten wygląda Sweet ;) Na obrazku ;)

 

---------- Dodano o 12:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:41 ----------

 

nie no spoko wiesz naprawde nie chodzi mi naprawde juz o te kurna 3f bo to jest nic naprawde, ale sam fakt ze nie dziala mialem cicha nadzieje ze to troche podziala

Romek te przyrządy są bardzo nie dokładne i bywają zawodne. Popatrz w Maplinie-czasem mają przeceny. Ja kiedyś kupiłem w promocji za 5 czy 7f całkiem przyzwoity i działa po dziś dzień, a minęło już parę latek, a dbać o niego nie dbam wcale.

 

---------- Dodano o 12:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:43 ----------

 

no to fajnie cie zalatwil dzisiaj :wmorde

i wes tu zostaw mu auto na 3h - masakra. powiem wam, ze ja chory jestem jak auto na mocie zostawiam ;)

Masakra. Ale znów się potwierdza-na remap, tylko do polskiego uznanego tunera.

A co do Motu-ja umawiam się na konkretną godzinę i jestem cały czas przy aucie-nie ma mowy, żebym zostawił im auto:hym

 

---------- Dodano o 12:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:46 ----------

 

Witam panowie.z przykroscia stwierdzam auto sprzedane

Ale dalej zostaje na forum i sledze tematy.

autko poszlo i zostaly felgi 16 z oponami,jesli byl byl ktos zainteresowany

 

Nie na tego zlego co byl na dobre nie wyszlo,byl passat 1.9 tdi sport

A jest to o czym snilem BMW 320d M Sport.

 

Jeszce jedna sprawa jesli ktos z forum wybiera sie w polandie

W czwartek 07.06 to bym sie doczepil.

 

No gratulacje Paweł. Daj zdjęcia twego biemdablju ;)

 

---------- Dodano o 12:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:48 ----------

 

Romek, co w łapy weźmiesz to zepsujesz:kijemgo

 

Luke, labrador? Jedyny pies, jakiego mógłbym mieć, ale tylko, jeżeli miałbym dla niego warunki, w ogrodzie.

Ogółem nie cierpię psów i w domu nigdy miał nie będę.

 

Ty Młody, Ty nie na forum siedź tylko dekla mi szukaj :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojapie*dole, Patryk, jakie combo :P Widzę wielki come back! :P

 

Tak na marginesie, dekiel już mam ;)

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kenzo
luk piesiol jest normalnie bombowy!!!!!!!! :kciukisuper normalnie czaderski, czerwona wstazke mu daj.ja tam takie psiny uwielbiam sam mam w polsce suke jamnika, gdybym mial tu jakis swoj dom to juz by tu byla

 

---------- Dodano o 21:15 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:12 ----------

 

Romek, co w łapy weźmiesz to zepsujesz
tak :wstyd zaraz zepsujesz sami mi daja badziew a pozniej wychodzi ze ja psuje.:wkurzony

 

---------- Dodano o 21:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:15 ----------

 

Długo nic nie pisałem.
patryk normalnie rece kur..a opadaja na tych konowalow :wmorde moja Iwona tez ma problemy gine. i stwierdzili u niej wulwodynie tak chyba to sie pisze nie mam pojecia. tez wszystkie badania wychodza dobrze, a leczenie chcieli zaczac antydepresantami. gdzie przy tym nie mozna sie starac o dzieci, a my chcemy. tak czlowieku cie tu ulecza. patryk jesli chcesz to mozemy was zabrac ze soba do polandii,my jedziemy 2lipca a do zabrza przeciez nie jest daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patryk normalnie rece kur..a opadaja na tych konowalow moja Iwona tez ma problemy gine. i stwierdzili u niej wulwodynie tak chyba to sie pisze nie mam pojecia. tez wszystkie badania wychodza dobrze, a leczenie chcieli zaczac antydepresantami. gdzie przy tym nie mozna sie starac o dzieci, a my chcemy. tak czlowieku cie tu ulecza. patryk jesli chcesz to mozemy was zabrac ze soba do polandii,my jedziemy 2lipca a do zabrza przeciez nie jest daleko.

 

Dzięki Romek za propozycję wyjazdu, ale to chyba nie był by najlepszy pomysł.

Co do tych antydepresantów-właśnie w środę, gdy dali nam wybór hormony, albo ciąża, zapisali Marzenie lek, który normalnie w dużych dawkach używany jest na depresję. Jednak w małych dawkach zapisywany jest ludziom na przewlekły ból, ponieważ zmienia odczuwanie bólu. Dostała go po tym jak powiedzieliśmy o obawach starania się o dziecko i nie możności wzięcia przeciwbólowych leków w razie mocnego bólu, bo są one zabronione przy ciąży. W opisie leku na necie napisane jest, że wpływ na płód jest nieznany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patryk!!!.jak tylko znajde chwilke czsu to napewno sie pochwale biemdablju

ale to juz napewno po polandzie ,w czwartek juz startuje 18;30 Dover mam prom,

przy okazji dobry test dla auta ,spalanie itd.

 

chwile Cie nie bylo na forum ,moglem sie tylko domyslac ze dalej macie problemy ,

nie dzwonilem bo jakos czasu nie bylo.

Pamietaj jesli bys potrzebowal jakiejkolwiek pomocy czy przyslugi smialo dzwon

jestem do twojej dyspozycji!!!!

pozdrawiam Cie i twoje kobiety i DUZO zdrowka dla zonki !!!!!

pamietaj dzwon jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tylko znajde chwilke czsu to napewno sie pochwale biemdablju

ale to juz napewno po polandzie ,w czwartek juz startuje 18;30 Dover mam prom,

przy okazji dobry test dla auta ,spalanie itd.

Pozazdrościć tylko ;) Udanej podróży!

 

chwile Cie nie bylo na forum ,moglem sie tylko domyslac ze dalej macie problemy ,

nie dzwonilem bo jakos czasu nie bylo.

Pamietaj jesli bys potrzebowal jakiejkolwiek pomocy czy przyslugi smialo dzwon

jestem do twojej dyspozycji!!!!

pozdrawiam Cie i twoje kobiety i DUZO zdrowka dla zonki !!!!!

pamietaj dzwon jak cos.

Cóż można napisać-dziękuję Paweł.

I też pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy B5FL-jak nie chcecie mieć rdzy w okolicach środka rantów przednich błotników, to jak najszybciej odkręćcie dwie górne śrubki trzymające plastikowe nadkole, odciągnijcie je na dół i w okolicach które zaznaczyłem na zdjęciu wymacajcie przyklejoną do nadkola gąbkę, a następnie wyrwijcie chwasta ile zdołacie-to leży tam sobie i zbiera całą wodę, powodując piękną korozję błotnika

t212882_dsc06774a.jpg

 

---------- Dodano o 23:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:24 ----------

 

panowie little help :

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2003-Volkswagen-Passat-2-3-auto-V5-Estate-/320898926162?pt=Automobiles_UK&hash=item4ab7110652

 

co sądzicie?

jesli autko bedzie jeszcze w nastepnych 2-3 tygodniach to chyba polece po nie. :)

 

pozdrawiam

 

Fajny, tylko ktoś mu xenony zajumał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności