Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie masz za co przepraszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: Polanski P. Driving Licence 3.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 25.0 KB ID: 75070
rany Olek czarny Olek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usun to patryk bo pan S. bedzie mial nastepne dane hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jaja Wojtku ;) [ATTACH=CONFIG]75070[/ATTACH]

 

patryk ja na twoim miejscu takich scanów w neta bym nie wrzucał, tutaj raczej spoko ludzie ale nie wiadomo kto na to trafi , moja radaskasuj załacznik!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy glosujcie na radiora startuje na passata miesiaca

 

poszło ;)

 

jest tam jeszcze jeden z naszych goldpedro

 

mieszka tam gdzie stavros :D:D

 

 

 

To nie jaja Wojtku

 

czemu użyłeś ''ń'' w podpisie :P

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak prawidłowo brzmi nasze nazwisko.

 

Poza tym podpisujesz się wyrobionym przez lata schematem i ń samo wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
halo chudy i jak dogrzebales sie cos tam, w moim temacie ?

wstyd sie przyznac i prsepraszam z gory ale zapomnialem na smierc dodac vin do bazy zapytan.

zrobilem to dopiero teraz. moze jutro bedzie a jak nie jutro to w poniedzialek.

sorry Roman dupy dalem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już usunąłem-wrzucałem z myślą, że to tylko na chwilę. Tajne w końcu to nie jest.

Ale dzięki za troskę ;)

 

---------- Dodano o 20:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:10 ----------

 

usun to patryk bo pan S. bedzie mial nastepne dane hehe

Na zdrowie mu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja wam zazdroszcze aut, do których części są dostępne jak bułeczki w piekarni :)

 

Szukałem i szukałem tylnej lampy, poruszyłem allegro, fora i inne cuda wianki, obdzwoniłem co się dało i jest - udało się... po ponad dwóch latach! I to w iście odpustwej cenie:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze teraz zmienic nazwe na polaczkow w angli :)

wzielo sie to z tego ze jeden koles zapier....... w fabryce na tasmie a do pl fura i garnitur jak zapytac go co robi to odp ze menager , znam kolesia co kupuje auta przed wyjazdem na urlop po powrocie sprzedaje , i najbardziej nie znosze gosci co mowia "U MNIE W ANGLI TO ......."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze teraz zmienic nazwe na polaczkow w angli :)

wzielo sie to z tego ze jeden koles zapier....... w fabryce na tasmie a do pl fura i garnitur jak zapytac go co robi to odp ze menager , znam kolesia co kupuje auta przed wyjazdem na urlop po powrocie sprzedaje , i najbardziej nie znosze gosci co mowia "U MNIE W ANGLI TO ......."

 

Też znam takich ludzi smieszy mnie to ale to ich sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze teraz zmienic nazwe na polaczkow w angli

Nie no nie musisz ;) Nazwisko dobre-często się ludzie pytają czy Roman to wujek ;) No i nawet jakbym chciał to się nie wyprę żem Polak. Ale też i nigdy bym tego nie zrobił.

 

---------- Dodano o 22:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:31 ----------

 

wzielo sie to z tego ze jeden koles zapier....... w fabryce na tasmie a do pl fura i garnitur jak zapytac go co robi to odp ze menager , znam kolesia co kupuje auta przed wyjazdem na urlop po powrocie sprzedaje , i najbardziej nie znosze gosci co mowia "U MNIE W ANGLI TO ......."

 

Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se dres nowy kupuje przed wyjazdem do pl :lol3 i co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"U MNIE W ANGLI TO ......."

moze rozwiniesz ta mysl?

zalezy w jakim srodowisku sie obracasz.

ja tez tak mowie ale nie dlatego zeby sie chwalic czy wywyzszac.

mizeszkam tutaj juz 6 lat, kupuje dom i mam zamiar zostac na dluzej wiec czasami "mowie u mnie w anglii" albo "u mnie/u nas" bo tutaj jest moj dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mizeszkam tutaj juz 6 lat

 

hehe, szmat czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"u mnie/u nas"

Ja też, choć zamiast u mnie w Anglii staram się używać w kraju, w którym mieszkam, lub w moim kraju. Bo gdzie jest mój dom? Gdzie mieszkam, pracuje, wydaje pieniądze? W UK, więc jest to mój dom, mój kraj, który świadomie sobie wybrałem. Z Polską łączy mnie juz tylko rodzina i nic więcej-nic tam nie mam, więc jak mogę nazwać ten kraj swoim krajem, lub tym bardziej domem. Czasem Anglicy się pytają np. jak wyjazd do domu się udał. A ja odpowiadam, że mój dom jest teraz tu, a nie tam...

Ale Wojtkowi bardziej chodzi za pewne o osoby, które tu mówiąc prosto za dużo nie zdziałały, a próbują uchodzić za nie wiadomo jakich. Ja też nie mam na koncie jakichś spektakularnych sukcesów, ale nigdy by mi do głowy nie przyszło ściemniac i grać pozera...

 

---------- Dodano o 23:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:05 ----------

 

hehe, szmat czasu

Przyjechałem tutaj jak miałem 23 lata. O czym człowiek wtedy myślał...

Za miesiąc będę miał 30tkę...kiedy to zleciało to nie wiem, wydaję się tak nie dawno-najbardziej to widać po bliskich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, szmat czasu

no wiesz 6 lat to nie 6 miesiecy. jak bys mial zyc o te 6 lat dluzej to pewnie bys sie bardzo ucieszyl ze to jeszcze szmat czasu do smierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze cos w niedziele i gdzie
jak najbardziej może być niedziela !
Co do zlociku w niedziele to jestem za

Hmmm mozemy na River Side Shopping, (niedaleko car shop'u) albo za car shopem jest parking i pub The Oriental Paradise‎

The Causeway

Great Billing, Northampton NN3 9EX, ja moge i do Bedford :D dogadać sie mozna co by nikomu za daleko czy za blisko nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, staz tez masz niezly ;)

 

co do ludzikow, o ktorych piszecie, to i nie takie historie bywaja, no ale jak wiadomo polak potrafi. szczerze mowiac, mozna by ksiazke napisac i naszej wielmoznej emigracji, wiec dyskusja o nas w swiecie, to tak jak z polityka, konca nie widac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do ludzikow, o ktorych piszecie, to i nie takie historie bywaja, no ale jak wiadomo polak potrafi. szczerze mowiac, mozna by ksiazke napisac i naszej wielmoznej emigracji, wiec dyskusja o nas w swiecie, to tak jak z polityka, konca nie widac

Tylko trzeba pamiętać że są barany i są naprawdę wartościowi ludzie na emigracji z którymi warto się spotykać i rozmawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności