Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Luke, dzięki bratu, siostrze byłem kilka razy "u Was" i podo a mi się.

 

Ale jest też druga strona medalu, o której Patryk już wspomniał.

Rodzice są coraz starsi, któs musi tutaj zostać. Mamy taki mały rodzinny biznes, którym praktycznie zajmuje się tylko mama, a już też ze zdrowiem nie jest tak jak kiedyś, dlatego jak tylko mam chwilę staram się pomagać jak mogę.

Np. teraz czekam tylko na telefon i jadę po towar.

 

---------- Dodano o 10:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:34 ----------

 

Mnie też w zasadzie ciągle w domu nie ma, ale jak co telefon i jestem, albo na odległość hehe ;)

 

A szkoła tylko do maja:ok

 

A braciszek pewnie, że tęskni. Albo ma święty spokój, pogubiłem się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja tylko tak sobie zartuje ;) wiadomo jak jest, trzeba patrzec troche do przodu.

trzymajcie sie panowie, ide w :spie bo dopiero z roboty wrocilem

 

milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć klej po oryginalnej folii na wyświetlaczu telefonu?

 

---------- Dodano o 10:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:39 ----------

 

Ja bym to potraktował gorzałką i wacikiem kosmetycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz wsiadam w firmowego puga i jadę do Devizes-dziś 4 godziny jazdy ciężarówką. Wczoraj miałem Theory training i nawet nie źle poszło.

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyhacz tą zafirę w końcu :)

 

No to sobie pojeździsz, powodzenia:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak usunąć klej po oryginalnej folii na wyświetlaczu telefonu?
ja i tak wiedziałem że jesteś bratem Patryka bo mi kiedyś sam to przez telefon powiedział;)

 

co do wyświetlacza powinno być ok z gorzałką.na pewno nie używał bym żadnego acetonu czy innych wynalazków

 

---------- Dodano o 10:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:47 ----------

 

Wyhacz tą zafirę w końcu
Patryk przekonał się do zafiry? a mówił że galaxy o niebo lepsze:nono

 

---------- Dodano o 10:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:48 ----------

 

Panowie mam ciekawą stronkę do poczytania na długie zimowe wieczory

http://colaska.pl/

masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzałki, choć za nią nie przepadam, to jednak szkoda :P Zaryzykowałem ze zmywaczem do paznokci i jest czyściutki ekranik, a tyle kleju było na nim, że hej.

 

W robocie z tego co mi Pat mówił ma fimową zafirę i puga do dyspozycji i zawsze mu się francuz trafia, a firanką tylko raz się przejechał po placu.

 

Galaxy lepsze, to popieram :) Chociaż choćby nie wiem jak był fajny nie przepadam za fordem.

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choćby nie wiem jak był fajny nie przepadam za fordem.

Fordy jak dla mnie to padaczki jedyny jaki mi sie podoba to ST ale nigdy nie kupie forda ani zadnego francuza. Znajomy ma S-maxa 2007rok i mu farba platami odchodzi z klapy bagaznika ;]

 

---------- Dodano o 11:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:30 ----------

 

Koledzy glosujcie na radiora startuje na passata miesiaca :Dhttp://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=34&t=43690

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fordy jak dla mnie to padaczki jedyny jaki mi sie podoba to ST ale nigdy nie kupie forda ani zadnego francuza. Znajomy ma S-maxa 2007rok i mu farba platami odchodzi z klapy bagaznika ;]
ja też bym wybrał zafirę.kiedyś pracowałem w serwisie vauxhalla. zresztą przed paskiem miałem vectre c 3.0 cdti. to był samochód nieporównywalnie lepszy do passata. niestety jak byłem w 2010 w polsce na wakacjach jakaś babka w fabiance wpadła na pomysł żeby zepchnąć mnie ze skarpy.naszczęście ze skarpy nie spadłem ale vectra poszła na żyletki. morał z tej histori był taki że policzyli mi w ubezpieczalni sprawczyni wypadku auto po cenie rynkowej z polski dzięki czemu nieźle zarobiłem na vectrze. a biorąc pod uwagę że jak ją kupowałem w 2008 pracowałem w serwisie to kupiłem ją za 1500 funtów(auto było z 2005 z przebiegiem 90 tys mil)jedyną wadą był fakt że miała lekkie zarysowanie przez cały lewy bok, prawie nie widoczne.

 

a jeżeli Patryk by chciał podjąć temat to zanim zaczniesz przypomnij sobie jakiej marki było auto które lepiej wspominasz niż paska;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka,

Ja jak bym mial zmienic passka to albo audi a6 3.0tdi s line w kombi, albo bmw 5 w kombi tez 3.0, no i jeszcze podoba mi sie bmw 3 tez w kombi :D - chyba moj sedan jest ostatni. Chociaz, volvo xc90 tez jest calkiem sympatyczne.

 

Chlopaki z okolic, co prawda pogoda nie bardzo, ale jakis szybki spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka,

Ja jak bym mial zmienic passka to albo audi a6 3.0tdi s line w kombi, albo bmw 5 w kombi tez 3.0,

Ja tez bym udezal w te modele ladne duze wygodne i maja moc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli Patryk by chciał podjąć temat to zanim zaczniesz przypomnij sobie jakiej marki było auto które lepiej wspominasz niż paska

 

Już Ci mówiłem, że ople zawsze lubiłem jako auta, a Omega dla mnie do dzisiaj najlepsza fura jaką miałem-wiele ze względu na poziom wyposażenia, a bardzo wiele ze względu na słuszny silnik i poziom komfortu.

A Vectra C niestety mi nigdy nie przypadła do gustu i tyle-aczkolwiek gdybym ją kupił za tę cenę co Ty, to bym nie wybrzydzał ;)

 

Co do Zafiry-odpada gdybym miał kupować dla siebie-tam miejsca tyle co i w pasku. Gdyby zrobili ją na podwoziu Vectry, a nie Astry to wtedy jak najbardziej-bo następne auto musi być większe i tyle. Dlatego zostaje mi tylko Galaxy po 2006, tylko trzymają ceny strasznie. Ale kawał fury jakby nie patrzeć, a co chodzi o awaryjność to mam przykład sąsiada taksiarza next door-jeździ i jeździ i jedyne usterki to dwumas i wąż IC.

 

Dziś trafił mi się pug benzyniak, a zawsze diesla dostawałem-jak to fajnie pokręcić benzyniaka wysoko ;)

 

---------- Dodano o 16:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:41 ----------

 

volvo xc90

Bardzo się mi podoba, ale raczej koszty użytkowania za duże jak na mnie-sama wymiana opon by mnie nie źle zdołowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo chudy i jak dogrzebales sie cos tam, w moim temacie ?

 

---------- Dodano o 19:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:30 ----------

 

dobra panowie ja sie zbieram powolutku , bo zaczynam od dzis nocki . a tym co maja wolny weekend zycze milego wypoczynku :zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka,

Ja jak bym mial zmienic passka to albo audi a6 3.0tdi s line w kombi, albo bmw 5 w kombi tez 3.0, no i jeszcze podoba mi sie bmw 3 tez w kombi :D - chyba moj sedan jest ostatni. Chociaz, volvo xc90 tez jest calkiem sympatyczne.

 

Chlopaki z okolic, co prawda pogoda nie bardzo, ale jakis szybki spot?

 

moze cos w niedziele i gdzie

 

---------- Dodano o 19:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:33 ----------

 

Ja tez bym udezal w te modele ladne duze wygodne i maja moc ;]

 

popieram ale xc 90 mi sie tez podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka,

Ja jak bym mial zmienic passka to albo audi a6 3.0tdi s line w kombi, albo bmw 5 w kombi tez 3.0, no i jeszcze podoba mi sie bmw 3 tez w kombi :D - chyba moj sedan jest ostatni. Chociaz, volvo xc90 tez jest calkiem sympatyczne.

 

Chlopaki z okolic, co prawda pogoda nie bardzo, ale jakis szybki spot?

 

jak najbardziej może być niedziela !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolaga ktory nasz podal na police jest tez na ukpassathttp://www.ukpassats.co.uk/phpbb/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8583

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za glosy na UKPassats.

Co do zlociku w niedziele to jestem za ;)

Czy mozecie mi odpowiedziec na to : Stavros na UKpassats

"Tomorow will explain and do pics for you guys;) In my opinion that good thing, cause previosly i have burn more than 6 mirrors in my 1.8T so now i 1.9TDI have ide to do ''heating indicators'' to remind me if they are swicht on."

 

Jak mozna spalic podgrzewanie lusterek? Ja zawsze jezdze tak od ponad 3 lat i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarza sie eheheheheh, i jak zwykle wszyscy sa glupsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek, zaprawdę powiadam Ci, naginasz, naginasz tą pałkę i się przegnie :) Teraz mi tu z nazwiska wyjeżdżasz?:krzeslem

Byś chociaż z dużej litery napisał, szacunku trochę haha:ok

 

Też się zdziwiłem delikatnie :)

wy sobie chyba jaja robicie ze macie tak na nazwisko ? PRZEPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wy sobie chyba jaja robicie ze macie tak na nazwisko ? PRZEPRASZAM
To nie jaja Wojtku ;) [ATTACH=CONFIG]75070[/ATTACH] Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności