Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

norma, forum jest w proszku na ta chwile, podobno cos dzialaja z tym fantem
luk dzieki za info :ok

 

panowie przez te sroby moje ostatnie spac nie moglem , idzis bardzo mi to nie dawalo spokoju wiec sie wybralem do innego salonu vw oraz do osobnego sklepu z czesciami ori. vw na moje pytanie ze chce zakupic srube i nasadke do alu bo zgubilem dostalem odpowiedz ze w tych modelach b6 nie ma opcji aby zamowic i kupic tylko jedna srobe + nasadke (do tych ktorych obecnie mamialem ) poniewaz to juz jest inna czesc i sprzedawane jest tylko w kompletach 4 sroby + nasadka . pan wytlumaczyl mi ze do b5 byla by taka opcja dlatego ze tam sa inne sroby latwiej do odkrecenia i latwiej dopasowac ,a w b6 podlegaja one podczas wykrecenia zniszczeniu bo zostaje oberwany ten w srodku sroby (łebku ) frez . do porownania zapodaje czym sie rozni nasadka w b6 19012012614.jpg

 

widze ze nad tym forum musza jeszcze popracowac ,bo jak sprawdzam np.tez kalendarz to nie moge co nie ktorych znalezsc z obchodzeniem urodzin w danym miesiacu

19012012613.jpg

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w B5 byla calkowicie inna. Jak gwiazka lub klucz TORX. Ori sruby w b5 bardzo latwo mozna pdkrecic. Z twojego zdjecia widac ze to juz nie takie latwie. Choc Zibi i tak da rade :)

Cena troche za zestaw troche wysoka ale masz ORI i nie zgub juz tej nakladki ;)

Ja mialem te z jebaja za 10 i Zibi musial uzywac wiertarki zeby je odkrecic wiec teraz mam komplecic za 30 McGuarda i jest git.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot wlasnie roznia sie radior, tej sruby nie da sie tak latwo (na moje rozumowanie )wykrecic ale pewnie i sa na to sposoby, w kazdym mac razie roznica jest wielka miedzy b5 a b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedawane jest tylko w kompletach 4 sroby + nasadka . pan wytlumaczyl mi ze do b5 byla by taka opcja dlatego ze tam sa inne sroby latwiej do odkrecenia i latwiej dopasowac

No kolejna rzez żeby zarobić, bo po co dopasować klientowi nasadkę do kompletu za parę groszy, jak można mu wcisnąć cały komplet plus skasować za usługę odkręcania starych. Roman, to czy ta nasadka wygląda tak czy inaczej to żadna różnica-spokojnie mogli by dopasowywać i sprzedawać same nakładki, ale ludzie często to gubią, więc czemu nie zarobić. Złodzieje i tyle...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kolejna rzez żeby zarobić, bo po co dopasować klientowi nasadkę do kompletu za parę groszy, jak można mu wcisnąć cały komplet plus skasować za usługę odkręcania starych. Roman, to czy ta nasadka wygląda tak czy inaczej to żadna różnica-spokojnie mogli by dopasowywać i sprzedawać same nakładki, ale ludzie często to gubią, więc czemu nie zarobić. Złodzieje i tyle...
tak se tez pomyslalem :wsciekly najlepiej powiedziec ze sie nie da albo nie mozna i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman - podeslij prosze vin na pw to sprawdze jutro z ciekawosci sam w etce bo az mi sie nie chce wierzyc ze nie mozna kupic 1 sruby i przystawki czy jak to sie tam zwie. nawet screena zrobie jak to w etce wyglada. zeby nie bylo ze jakies tam B6 tylko dokladnie Twoje z numerem VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman - podeslij prosze vin na pw
oki zaraz bedzie

 

---------- Dodano o 21:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

 

zeby bylo ciekawie to kolesie mi po etce sprawdzali i przechodzili do zamowienia i bylo info ze tylko 4srubcyki+nasadka :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże szukam w londynie flat studio albo 1 bedroom tak do 650F miesiącznie okolice NW SW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo by gdybym mial skaner musze po pytac moze jakis polanski w moim miescie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polanski

A co mi tu po nazwisku jedziesz:padaka:bezzebow

 

---------- Dodano o 22:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:03 ----------

 

Najlepiej to chyba mieć urządzenie wielofunkcyjne, zamiast zwykłej drukarki-dużo nie kosztuje, a funkcjonalne całkiem całkiem jest.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylo by gdybym mial skaner musze po pytac moze jakis polanski w moim miescie ma

 

Może będzie łatwiej wysłać poczta. Albo faktycznie masz koło siebie kogoś chcby z forum co by pomógł w tym problemie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mi tu po nazwisku jedziesz

ja tak mowie na polakow na wyspach

Może będzie łatwiej wysłać poczta

zapodaj mi adres na priva . posle ci poczta w sobote albo poczatkiem miesiaca jak wyjdzie nowa polska gazeta bedzie opisany tam problem z moim autem :) i dodatkowo artykul o mojej pracy ze mna w roli glownej heheheheheh

tz moja firma otwiera sie na polakow i beda servisy robione z pieczatka w ksiazce i historia w systemie za nisza cenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tz moja firma otwiera sie na polakow i beda servisy robione z pieczatka w ksiazce i historia w systemie za nisza cenne

 

tz. ze po znajomosci da rade pieczątke w książke załatwić załatwić :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tak mowie na polakow na wyspach

Hehe, domyśliłem się, ale w pierwszej chwili miałem zdziwko-o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, zaprawdę powiadam Ci, naginasz, naginasz tą pałkę i się przegnie :) Teraz mi tu z nazwiska wyjeżdżasz?:krzeslem

Byś chociaż z dużej litery napisał, szacunku trochę haha:ok

 

Też się zdziwiłem delikatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, w zagranicznym juz zagosciles, mam nadzieje ze dobrze sie tu czujesz ;)

to kiedy w koncu do nas "zagranicznych" dolaczysz? bo widac, ze Cie ciagnie zagranice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zacząłem tutaj zaglądać, bo w pewnym momencie to była jedyna opcja, gdzie mogłem podejrzeć, co tam braciak z autem poczynia.

Poczytałem, zauważyłem, że są tutaj naprawdę fajni ludzie, z którymi idzie pogadać na poziomie, więc zostałem z Wami.

Dołączyć może i bym chciał, gdyby była możłiwość, ale póki co w PL szkoła mnie trzyma jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mowia, szkola nie zajac, nie ucieknie ;)

sie wie :ok

 

Dołączyć może i bym chciał, gdyby była możłiwość, ale póki co w PL szkoła mnie trzyma jeszcze.
pewnie braciszek cie przyjmie ;) wkoczysz u niego na zmywak, na dobry poczatek, i jakos sie rozkreci :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek, w zagranicznym juz zagosciles, mam nadzieje ze dobrze sie tu czujesz ;)

to kiedy w koncu do nas "zagranicznych" dolaczysz? bo widac, ze Cie ciagnie zagranice ;)

 

O nie, nie-ktoś z rodzicami musi zostać. Wystarczy, że siostrę tu przywlokłem i został im tylko ten najmłodszy. Choć z drugiej strony może by mniej stresów mieli :gwizdze:lol2

Sory młody ;)

 

---------- Dodano o 09:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:31 ----------

 

wkoczysz u niego na zmywak, na dobry poczatek, i jakos sie rozkreci

Zmywarkę mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć z drugiej strony może by mniej stresów mieli

Sory młody

widze, ze braciszek teskni :lol2

 

u mnie to samo, mlodszy zostal/ale i tak go niema, wiec na jedno wychodzi :lol

 

 

O nie, nie-ktoś z rodzicami musi zostać.
widze - juz czekasz na koniec szkoly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności