Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie pilnie potrzebuje pomocy! nie wiem co mnie podkusilo zeby dzis po ciemku zmieniac kola na zimowe na 16' ale do rzeczy zapomnialem wyjac koncowki do sroby tej zabezpieczajacej i jak jechalem po zonke zapewne gdzies se wyskoczyla ,gdzie to moge dokupic ? pewnie tylko w czesciach vw ? wiecie ile to moze kosztowac i czy dostane to od reki? dzieki wielkie za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie pilnie potrzebuje pomocy! nie wiem co mnie podkusilo zeby dzis po ciemku zmieniac kola na zimowe na 16' ale do rzeczy zapomnialem wyjac koncowki do sroby tej zabezpieczajacej i jak jechalem po zonke zapewne gdzies se wyskoczyla ,gdzie to moge dokupic ? pewnie tylko w czesciach vw ? wiecie ile to moze kosztowac i czy dostane to od reki? dzieki wielkie za info

podjedz na szrota i tam zapytaj - maja tego pewnie na kilogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem jest ileśdziesiąt, a może tylko kilka wzorów tej nasadki, więc musisz jechać do ASO i Ci dopasują.

Ile kosztuje nie wiem, nie mam dostępu do etki. Pewnie ktoś zaraz odpowie, może Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby kur...a jasna mac tak se czlowiek narobi tylko roboty

 

moja jest cos takiego 17012012609.jpg u mnie na szrocie nie dostane tego bo niemaja takich paskow

 

patryku w tobie cala nadzieja , moze cos doradzisz ?

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze poszukaj koło domu-jak spadła to raczej na początku-sam tak kiedyś zrobiłem i na drugi dzień jak się zorientowałem, że o niej zapomniałem to znalazłem ją dwa metry od miejsca parkingowego na środku drogi osiedlowej.

Jeśli nie znajdziesz, a nie znasz numeru swojej to podjedź do serwisu, gościu wyjdzie z walizeczką i dopasuje odpowiednią, zamówi, bo raczej nie mają na stanie i pewnie na drugi dzień będziesz miał nową nakładkę, razem z jedną śrubą, bo to zestaw. Wybulisz za to ok 13f (tyle do mojego kosztuje, więc i tu pewnie podobnie). Jak już będziesz miał to warto zapamiętać jaki ma numer, wtedy wystarczy podać w serwisie numer w przypadku zagubienia.

Więc jak widzisz nie ma powodu do stresu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem jest ileśdziesiąt, a może tylko kilka wzorów tej nasadki, więc musisz jechać do ASO i Ci dopasują.

Ile kosztuje nie wiem, nie mam dostępu do etki. Pewnie ktoś zaraz odpowie, może Patryk.

rzeczywiscie jest tego sporo ogolnie sa 2 rodzaje i patrzac na foto to Ty Roman chyba masz ten pierwszy - koszt okolo 55pln u gajosa i to jest 1 sruba z nasadka. samej nasadki nie ma.

jest jeszcze drugi rodzaj ktory kosztuje 110 - 120 pln.

kazdy rodzaj ma ze 20 podrodzajow jesli tak moge to ujac - tzn wzorkow delikatnie sie rozniacych szczegolem

 

---------- Dodano o 22:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:59 ----------

 

Jak już będziesz miał to warto zapamiętać jaki ma numer, wtedy wystarczy podać w serwisie numer w przypadku zagubienia.

da sie sprawdzic po vin-e w etce. moge to sprawdzic na juto wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA CI DORADZE jedz do vw jesli byly orginalne on maja tak ja i ja mam w pracy zestaw i odkreca ci te ale musisz kupic nowe ja bralem teraz na dniach w fordzie zaplacilem 43 funty za 4 nakretki i ta nasadke czyli zestaw . jesli nie byly orginalne to masz wje..... bo sa gleboko schowane i pomoze ci jedynie cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/Irwin-Nut-Bolt-Grip-Extractor-Remover-10-Piece-Set-/130623390952?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item1e69c2c4e8

co nie uchroni cie od kupna nowego zestawu nakretek zabezpieczajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaplacilem 43 funty za 4 nakretki i ta nasadke czyli zestaw

 

W vw kupujesz tylko nasadkę z jedną śrubą-koszt do B5fl 13 f.

 

---------- Dodano o 22:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:06 ----------

 

Wiem bo ojcowy pasek jak go kupiłem to nie miał tego na pokładzie, a moja miała inny numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie mieszaj Romanowi.

To co chłopina ma zrobić zostało już wyżej napisane.

 

---------- Dodano o 23:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:12 ----------

 

Idę spać, bo jutro o 6 kierunek Łódzkie :)

 

Dobranoc:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie mieszaj czy ja cos zle doradzilem ? pisalismy jednoczesnie 3 minuty 3 posty a ze na mnie trafilo ostatniego tu juz mieszam zycie jest brutalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisalismy jednoczesnie 3 minuty 3 posty a ze na mnie trafilo ostatniego tu juz mieszam zycie jest brutalne

Jakby co to ja tego Coolio wogóle nie znam ;)

 

I jak tam sprawa z mondkiem Wojtek? Cholera, a myślałem, że fordziny po 2006 to już zupełnie inne auta niż dawne padliny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podziekowal :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie do was czy wiecie moze z jakiej odleglosci lapia radary policyjne w UK a dokladnie te co maja w busach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam nie mieszaj czy ja cos zle doradzilem ? pisalismy jednoczesnie 3 minuty 3 posty a ze na mnie trafilo ostatniego tu juz mieszam zycie jest brutalne

 

mam wrażenie, że masz odpowiedzi dziecka z podstawówki. Kłócić się nie chcę, bo i po co, ale to już drugi raz, kiedy rzucasz hasłem typu:

"chcesz o tym porozmawiać" czy właśnie "sam nie mieszaj" - ja nie mieszam.

 

Pomyślałem, że w 4 minuty zdążyłeś ogarnąć te dwa czy trzy posty i wklepać swojego. Bez spinki kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam takie pytanie do was czy wiecie moze z jakiej odleglosci lapia radary policyjne w UK a dokladnie te co maja w busach.

 

Te co mają w vanach łapią z bardzo daleka wiem bo miałem zdjęcie kilka lat temu

na autostradzie był lekki zakręt jak wyjechałem na prostą i zobaczyłem

vana na moście to odrazu zwolniłem ale niestety zdążyli zrobić mi zdjęcie 85mph

a odległość do mostu była spora.

Jak by robili zdjęcia z bliska to każdy zdążył by zwolnić ;)

 

jak szybko jechałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze matho mówi prawde, chodzi o to ze jak go zobaczysz to juz masz fote

mi zrobił fote w firmowym vanie, a mysle ze tak z 0,5 mili byłem od niego jak nie dalej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie pewnie już na laserze są oparte-zasięg do ok 2 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te co mają w vanach łapią z bardzo daleka wiem bo miałem zdjęcie kilka lat temu

na autostradzie był lekki zakręt jak wyjechałem na prostą i zobaczyłem

vana na moście to odrazu zwolniłem ale niestety zdążyli zrobić mi zdjęcie 85mph

a odległość do mostu była spora.

Jak by robili zdjęcia z bliska to każdy zdążył by zwolnić ;)

 

jak szybko jechałeś ?

oj to nie dobra wiadomosc koledzy to nie ja jechalem tylko kolega na 70mph mial 140mph i zobaczyl vana zaczal chamowac ale z takie predkosci wychamowac do 70mph nie jest latwo i pytal sie wczoraj mmie czy niewiem z jakiej odlegosci lapie wydaje mu sie ze byl od vana jakies 1km . bo sie obawia ze jak zrobi'i mu fotke jak mial na te 140mph to juz po prawku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj to nie dobra wiadomosc koledzy to nie ja jechalem tylko kolega na 70mph mial 140mph i zobaczyl vana zaczal chamowac ale z takie predkosci wychamowac do 70mph nie jest latwo i pytal sie wczoraj mmie czy niewiem z jakiej odlegosci lapie wydaje mu sie ze byl od vana jakies 1km . bo sie obawia ze jak zrobi'i mu fotke jak mial na te 140mph to juz po prawku

 

to nie ciekawie:padaka slabo w temacie bedzie mial

 

---------- Dodano o 13:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:10 ----------

 

ja mialem tylko o 13 pzekroczone i na szczescie tylko skonczylo sie na kursie:D

 

---------- Dodano o 13:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:13 ----------

 

co do mojego wczorajszego problemu to przebylem dzis piesza doge zeby znalesc ta nakretke ale lipa nic nie znalazlem jedyne co to znalazlem kupe kamieni i ciezarki na kola :rozpacz bylem juz dzis o 9.30 w ASO i mam byc na 2 bo maja chwilowy zaj....b ,i gosc powiedzial ze postaraja mi sie to do pasowac a jesli nie da rady to musze zakupic komplet srob. to pierwsze to koszt ok 20f to drugie to ok 40f

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj to nie dobra wiadomosc koledzy to nie ja jechalem tylko kolega na 70mph mial 140mph i zobaczyl vana zaczal chamowac ale z takie predkosci wychamowac do 70mph nie jest latwo i pytal sie wczoraj mmie czy niewiem z jakiej odlegosci lapie wydaje mu sie ze byl od vana jakies 1km . bo sie obawia ze jak zrobi'i mu fotke jak mial na te 140mph to juz po prawku

 

Bye bye GTI ;-)

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności