Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi pewnie już sobie poradziłeś, ale przeglądając forum napotkałem opis z elsy odnośnie regulacji pompek:

http://forum.vw-passat.pl/threads/11...=1#post1545704

 

dzieki ale ogarniete i wszystko dziala gitara. Co wazne to to ze po 2003 roku jest zmiana wystrojenia pompek. Pompki starego typu sa na 180 stopni a nowe na 225 stopni( choc po wystrojeniu najlepiej na vag-a i bipy i wyjdzie co i jak, jak cus nie tak to wystrajac jeszcze raz ). ustawialem troche prymitywnie bo na sufmiarke ale juz zamowilem przyzad zegarowy wiec beda ustawiane jeszcze raz, na bipach w vag-u dawkowanie paliwa bardzo dobrze wiec wyglada tak ze i na sufmiarke mozna dac rade.

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktos kupowal juz auto przez salon ? pytam bo 32 dni temu kupile po paru dniach wyszla powazna usterka i walcze teraz z nimi tz 32 dni mam auto 26 dni stoi w warsztacie moze ktos poradzi gdzie jeszcze sie glosic citizen advice , trading standart moze cos jeszcze jest mam sprawe wygrana ale chce ich zalatwic jak tylko sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktos kupowal juz auto przez salon ? pytam bo 32 dni temu kupile po paru dniach wyszla powazna usterka i walcze teraz z nimi tz 32 dni mam auto 26 dni stoi w warsztacie moze ktos poradzi gdzie jeszcze sie glosic citizen advice , trading standart moze cos jeszcze jest mam sprawe wygrana ale chce ich zalatwic jak tylko sie da

 

ja mialem taka sytuacje zaraz jak przyjechalem na wyspy i zachcialo mi sie seata ibize i wziolem z salonu, auto mialem 4 tygodnie gdzie 2 tygodnie stalo u nich w garazu i zwrocilem auto o dziwo dostalem pieniadze z powrotem ale zachodu i telefonow mialem i nerwow. Jak kupiles auto i podpisales umowe i jest w niej sold as seen to nic nie zrobisz i nie ma szans. Zobacz dokladnie co podpisales? opisz dokladniej jak to wyglada to sie cos zaradzi , ja handluje na boku autkami i co nie co wiem jak cos nie tak. Ale jak jest salon ( byle by nie ciapacki ) to mozesz zadac zwrotu kasy

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na sufmiarke mozna dac rade

Dobrze wiedzieć jakby co ;) Choć mam nadzieje, że do swoich pompek nie będę musiał długo zaglądać co w sumie potwierdza vag, bo korekcje są minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie salo bron boze nie ciapacki :) auto 2008 rok ale niestety wziete w kredycie i nie ma tej opcji o ktorej piszesz . awaria ktora wyszla okazala sie uszczelka pod glowica , dodatkowo przy odbiorze auta zglosilem jeszcze ze brakuje grota do pilota bo auto ma system bez kluczykowy i chodzi o grot klucza do otwierania auta gdy padnie bateria , brakuje nakretek zabezpieczajacych kol dostalem tylko klucz do tych nakretek , komputer zglasza ze brakuje plynu do spryskiwaczy a jest full czyli czujnik do wymiany , wlewala sie woda do auta przez przednia szybe ( wymieniana byla na gwarancji podgrzewana przednia szyba bo rozwarstwiala sie byla kampania na to i ktos to zle zrobil ) zastalo to usuniete ale szczerze jakosc tego masakra obiecali ze wszystko usuna ale teraz zmienili zdanie uszczelke chca na swoj koszt ale za reszte mam placic i rekompensata z ich strony jest naprawa uszczelki na swoj koszt , ale z jakiej racji mam za cos placic skoro to ma byc na gwarancji . kredytu nie udalo sie w miedzy czasie cofnac , pojechalem do nich i poinformowalem ze nie odbiore auta do czasu az nie usuna usterek na swoj koszt . w miedzy czasie chce sie zabezpieczyc tz zgosic gdzie sie da ze jest jak jest , jutro papiery ida do citizen advice chce wyslac do banku takze ( sa wspolwlascicielami auta ) poszedl tez complain do trading standart , jutro tez wysle papier do tego warsztatu i beda mieli 28 dni na odpowiedz a potem chyba sprawa sadowa bo ile mozna naprawiac silnik glowice sciagneli 19 grudnia ( pokazywali mi ) i do wczoraj nic sie nie dzialo z silnikiem moze masz pomysl gdzie ich jeszcze zglosic chcialbym im pokazac ze polak tez czlowiek i to ze nie anglik nie daje im prawa tak traktowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawniej_i_dzis.pdf

 

cos dla relaxu

 

 

wojtek w takim przypadku nie pierdziel sie tylko zglos to na policje ze zostales oszukany w zywe oczy i starales sie zrobic wszystko ale nadal cie oklamuja, policja przyjmie zgloszenie bo to jest wykroczenie i zrobia z nimi porzadek raz dwa, do tego samego menadzera za dupe jak jest to jakas siec a jak prywatny salon to citizen advice i oni to rusza dalej. Po zgloszeniu na policje mozesz smialo isc do adwokata zaplacic i skierowac sprawe do sadu. Przeczytaj dokladnie co masz w papierach i co oni ci dali w ramach gwarancji i ich terms and condition

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH]74195[/ATTACH]

 

 

:haha poplułem monitor chłopaku :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH]74195[/ATTACH]

 

cos dla relaxu

 

 

wojtek w takim przypadku nie pierdziel sie tylko zglos to na policje ze zostales oszukany w zywe oczy i starales sie zrobic wszystko ale nadal cie oklamuja, policja przyjmie zgloszenie bo to jest wykroczenie i zrobia z nimi porzadek raz dwa, do tego samego menadzera za dupe jak jest to jakas siec a jak prywatny salon to citizen advice i oni to rusza dalej. Po zgloszeniu na policje mozesz smialo isc do adwokata zaplacic i skierowac sprawe do sadu. Przeczytaj dokladnie co masz w papierach i co oni ci dali w ramach gwarancji i ich terms and condition

myslisz ze policja takimi sprawami sie zajmuje ? salon zadden glupi i jest to siec http://www.taylors-pitstop.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze policja takimi sprawami sie zajmuje ?

 

jak najbardziej bo to jest oszustwo a oni tego tu nie lubia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawniej_i_dzis.pdf
dobre :ok :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiuje jutro wszystkie papiery i po wizycie w citizen advice odwiedze niebieskich im wiecej szumu tym lepiej dla mnie :kumple zapytam zreszta w citizen czy zglaszac to na palki tez bede mial wszystkie papiery bedzie to lepiej wygladac . swoja droga ale sie glupki zdziwia jak wszystkie firmy do ktorych ja bede sie zglaszal beda ich odwiedzac WIDZIEC ICH TWARZE BEZCENNE

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rob wszystko byle by ich upieprzyc i nie daj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze 22 grudnia dali mi z laska auto zastepcze http://www.taylors-pitstop.com/used_car_ford_mondeo_estate_2772.htm w opisie jest 53 tys mil ja pojechalem nim do polski jest juz 56 tys mil i do czasu jak mi mojego nie zrobia tak jak chce nie oddam :bleble

a oni to auto maja wystawione na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH]74195[/ATTACH]

 

hehe,najlepsze jest to ze to świeta prawda,moją ulubioną pozycją jest pustak i ssak leśny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej szerokości dystanse na tył,koledzy,polecilibyście ? :) sedanik oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podasz szerokość i et felgi pewnie będzie łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawniej_i_dzis.pdf

 

cos dla relaxu

zibi dobre dobre a najlepsze to te ssaki lesne

 

---------- Dodano o 19:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:50 ----------

 

najlepsze jest to ze 22 grudnia dali mi z laska auto zastepcze http://www.taylors-pitstop.com/used_car_ford_mondeo_estate_2772.htm w opisie jest 53 tys mil ja pojechalem nim do polski jest juz 56 tys mil i do czasu jak mi mojego nie zrobia tak jak chce nie oddam :bleble

a oni to auto maja wystawione na sprzedaz

 

no dopoki ci nie zrobia nie dawaj im ich tego forda, a mam do ciebie jedno pytanie, jak wyjechales z uk autem zastepczym? bo z tego co mi wiadomo to w zastepczych autach nie daja log booka ?:hmm

 

---------- Dodano o 20:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:55 ----------

 

jakiej szerokości dystanse na tył,koledzy,polecilibyście ? :) sedanik oczywiście :)

 

mej dystanse sie dobiera indywidualnie do kazdego rodzaju felg

 

---------- Dodano o 20:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:06 ----------

 

mam pytanie czy ktos kupowal juz auto przez salon ? pytam bo 32 dni temu kupile po paru dniach wyszla powazna usterka i walcze teraz z nimi tz 32 dni mam auto 26 dni stoi w warsztacie moze ktos poradzi gdzie jeszcze sie glosic citizen advice , trading standart moze cos jeszcze jest mam sprawe wygrana ale chce ich zalatwic jak tylko sie da

 

tu mozesz tez to zglosic : http://www.crimestoppers-uk.org/

 

---------- Dodano o 20:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:24 ----------

 

wojtek wiem ze mozesz tez zglosic sie do Law Clinic to taki oddzial gdzie maja swoje siedziby na uniwersytetach tam mozesz opisac swoja sytuacje i ktos z prawnikow poprowadzi twoja sprawe i poinformuje cie takze co masz robic? a wszystko to za free! ja tak skorzystalem, jedyne za co musialem zaplacic to wnioski do sadu. do nich skierowal mnie Citizens Advice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności